Jak wygląda kolor na ścianie? Sprawdź przed jej pomalowaniem.

Jak wygląda kolor na ścianie? Sprawdź przed jej pomalowaniem.

Przed zakupem farby do odnowienia całego wnętrza sprawdź, jak wybrany kolor będzie prezentować się bezpośrednio na ścianie. Benjamin Moore & Co. przygotował Color Samples 127 – ekonomiczne testery kolorów o pojemności 0,48 l.

Postrzeganie kolorów we wnętrzu zależy od wielu czynników, które trudno jest zweryfikować na etapie zakupu farby. Elementem mającym największy wpływ na efekt kolorystyczny jest rodzaj i natężenie światła w malowanym pokoju. Ten sam odcień farby nieco inaczej prezentuje się w pomieszczeniu z oknami skierowanymi na wschód i na zachód oraz w zależności od zastosowania oświetlenia górnego lub bocznego. Nie bez znaczenia dla ostatecznej kolorystyki ścian i sufitów pozostaje struktura malowanego podłoża (gruboziarnisty tynk mineralny, gładź gipsowa itp.). Powyższe argumenty przemawiają za tym, aby przed finalnym zakupem farb, sprawdzić wybrany kolor na niewielkim fragmencie ściany. To najszybszy i najtańszy sposób na utwierdzenie się w przekonaniu, że dokonaliśmy trafnego wyboru kolorystycznego. Amerykańska firma Benjamin Moore postanowiła ułatwić to zadanie, wprowadzając do swojej oferty Color Samples 127 - niewielkie opakowania farby.


Color Samples 127 to ekonomiczne testery kolorów o pojemności 0,48 l. Produkt pozwala na pomalowanie niewielkiego fragmentu ściany i przekonanie się, czy wybrana kolorystyka odpowiada charakterowi i wystrojowi wnętrza. Dzięki testerowi koloru Color Samples 127 można również sprawdzić, jak dany odcień farby będzie prezentować się przy świetle dziennym, a jak wieczorem przy sztucznym oświetleniu. Zastosowanie produktu marki Benjamin Moore eliminuje ryzyko wyboru koloru, który byłby niezgodny z naszymi oczekiwaniami.

Tester zawiera wodorozcieńczalną, lateksową farbę akrylową o półmatowym stopniu wykończenia. Wysokiej jakości produkt marki Benjamin Moore przeznaczony jest do malowania ścian i sufitów znajdujących się we wnętrzach pomieszczeń. Color Samples 127 dostępny jest w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej, obejmującej ponad 11 000 kolorów. Klienci mogą wybierać odcienie farby spośród 3 wzorników marki Benjamin Moore: Color Preview®, Color Classic® oraz Affinity®. Opakowanie Color Samples 127 pozwala na jednokrotnie pomalowanie ok. 5-6 m² powierzchni.


Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Informacje o produkcie:
•    Wydajność: ok. 5-6 m²/opakowanie przy jednokrotnym malowaniu
•    Kolorystyka: szeroka gama kolorów z wzorników Color Preview®, Color Classic® oraz Affinity®
•    Opakowanie: 0,48 l
•    Producent: Benjamin Moore & Co., USA.
•    Dystrybutor: B.M. Polska
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stylowe krzesła Liczba postów: 57 Grupa: Ciekawe pom... Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep z meblami? psycholog Otwock
  • jaka łazienka Liczba postów: 302 Grupa: Najnowsze t... Warto także zaglądać na różne tematyczne blogi celem znalezienia inspiracji wnętrzarskich. Jednym z takich blogów jest https://www.lemax.olsztyn.pl/ . Poczytaci...
  • 4 wnętrzarskie hity, które odmienią twój dom tej j... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza When it's hard to make a decision, what do you usually do? I will usually use random tools, my favorite tool is spin the wheel.
  • Higiena w parze ze zdrowiem Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza W temacie przychodni i lekarzy to my ostatnio korzystaliśmy z med24 https://med-24.com.pl/dedicated?gclid=Cj 0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vt2DpzZvL6DghVy1p yQQb5TmrITQa...
  • święta Liczba postów: 24 Grupa: Ciekawe pom... Na święta możesz zamówić jeden z koszy delikatesowych dostępnych na tej stronie https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikate sowy-Gniazdo-Zimorodka/10296 Mają duży w...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18061 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 896

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >