Lampy Bloomlight z ekologicznymi diodami LED

Lampy Bloomlight z ekologicznymi diodami LED

Bloomlight wprowadził do swojego asortymentu nową technologię opartą na ekologicznych diodach LED. Jest to kolejny krok, który pozwoli kojarzyć lampy Bloomlight z naturą, ekologią i nowoczesnością. Diody LED mogą być zastosowane w lustrach, panelach ściennych i plafonach.

Firma Bloomlight wprowadziła do palety swoich wyrobów technologie oparte o rozwiązania ekologiczne. Oświetlenie diodowe LED charakteryzuje się przede wszystkim energooszczędnością, a co za tym idzie mniejszym wydzielaniem CO2, ponieważ diody LED nie emitują energii cieplnej. Oszczędność energii może dochodzić do poziomu 70 % w porównaniu ze standardowymi żarówkami.

 

 

Dodatkowym atutem jest zdecydowanie dłuższy czas pracy (10-12 lat) oraz większa jasność światła, dzięki czemu źródła oszczędności będą miały przełożenie na portfele konsumentów. I właśnie na tym połączeniu – oryginalności projektów oraz rozwiązaniach zgodnych ze światowymi trendami – firma Bloomlight buduje swój sukces. Wprowadzenie tego rozwiązania zdecydowanie pozwoli marce Bloomlight dotrzeć do nowych grup klientów i zdobywać uznanie wśród coraz większej rzeszy fanów rozwiązań wspierających ochronę środowiska.

Bloomlight to spontaniczny projekt, który trwa już od 2004 roku. To połączenie przedsiębiorczości z kreatywnością ludzi, którzy mają niekonwencjonalne pomysły. Lampy harmonijnie komponują się ze stylowymi meblami i antykami nie tylko w zaciszu domowym, ale również są efektownym elementem oryginalnych wnętrz restauracji, hoteli czy piwnicznych winiarni i klubów.

 

 

Źródło: BENEFIT MEDIA Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18310 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >