Nowoczesne i trwałe brodziki

Nowoczesne i trwałe brodziki

Współczesne wnętrza łazienek wymagają nowoczesnych i trwałych rozwiązań. Obok minimalistycznych, prostych linii, projektanci urządzeń kąpielowych i mebli łazienkowych dbają o jak najwyższą jakość produkcji i zastosowanych materiałów. Rynek obfituje w szeroką ofertę, w związku, z czym klienci szukają produktów trwałych, ale uniwersalnych. Czytaj dalej

 

Brodziki stanowią uzupełnienie kabiny prysznicowej. Pełną, czystą przyjemność kąpieli zapewni nam szczelny i funkcjonalny zestaw: kabina z brodzikiem. Wybór brodzika jest w zdeterminowany przez przestrzeń niezbędną do jego posadowienia. Dobranie odpowiedniego produktu do kabiny jest bardzo istotne. Najlepszym rozwiązaniem jest nabycie brodzika dedykowanego konkretnej serii kabiny prysznicowej. W zależności od preferencji, a także od funkcji, jaką chcielibyśmy, by spełniał brodzik, należy zastanowić się nad głębokością brodzika oraz materiałem, z jakiego ma być wykonany.

 

 

Sanplast SA zapewnia bardzo szeroki wybór brodzików. Polski producent wychodzi naprzeciw każdej potrzebie w dziedzinie kąpieli. Kupując produkty tej marki jesteśmy w stanie samodzielnie zamontować wszystkie urządzenia. Instrukcja montażu jest prosta, a w razie wątpliwości z pomocą przyjdą nam szczegółowe informacje zamieszczone na stronie internetowej, a także kontakt z serwisem.

 

Czytaj również: Jak wybrać brodzik do kabiny prysznicowej?

 

Analizując materiały, z jakich wykonane są brodziki warto zwrócić uwagę na produkty wykonane z odlewu mineralnego. Charakteryzuje się on znakomitymi właściwościami użytkowymi oraz walorami estetycznymi. Brodziki z odlewu mineralnego dostępne są w ofercie marki Sanplast w seriach Space Mineral – głębokość brodzika 1,5cm i Free Mineral o głębokości 4cm. Szeroka paleta kształtów od kwadratowych, poprzez prostokątne aż do półokrągłych i półokrągłych przyściennych oraz wymiarów od 70x80cm aż do 100x200cm pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie do możliwości aranżacyjnych pokoi kąpielowych.

 

 

Osoby ceniące tradycyjne materiały z pewnością znajdą się wśród modeli wykonanych z akrylu sanitarnego. Produkty wykonane z tego materiału oferowane są w seriach: Eko Plus, Classic i Classic II, Free Line, Prestige i Space Line. Wśród tych linii znajdują się brodziki półokrągłe (Eko Plus, Classic, Classic II, Free Line, Prestige I Space Line), kwadratowe (Eko Plus, Classic, Classic II, Free Line, Prestige I Space Line) oraz prostokątne (Classic, Free Line, Prestige, Space Line). Brodziki tych serii dostępne są w wielu wariantach wymiarowych, z pewnością więc spełnią nawet te najbardziej nietypowe oczekiwania.

 

Czytaj również: Zakup kabiny prysznicowej bez problemów

 

Brodziki prysznicowe Sanplast SA to zarówno sprawdzone klasyczne jak i nowoczesne rozwiązania, które doskonale komponują się z każdą łazienką. Wykonane z najwyższą pieczołowitością, powstałe w nowoczesnej technologii z trwałych, bezpiecznych materiałów, dostępne są w szerokim wachlarzu wzorów, kształtów i wymiarów. Dzięki tak bogatej ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie, ciesząc się ich walorami funkcjonalnymi i estetycznymi przez wiele lat. 

Źródło: Acha PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19254 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >