Oświetlenie wnętrz: lampy Axo Light w ofercie Max-Fliz

Oświetlenie wnętrz: lampy Axo Light w ofercie Max-Fliz

Jedna z najpopularniejszych kolekcji oświetlenia włoskiej firmy Axo Light – Nelly wraz z początkiem roku została odświeżona. Ponadto do sprzedaży w Max-Fliz trafią lampy z całkowicie nowej kolekcji Stormy.

Producent  zapowiedział także wycofanie części z dostępnych do tej pory modeli, więc, jeśli jesteśmy nimi zainteresowani, należy sprawdzić w salonie czy są jeszcze dostępne.

Nelly to jedna z najlepiej sprzedających się kolekcji Axo Light, firmy która choć działa stosunkowo niedługo, bo od 1996 roku, swoimi projektami wypracowała renomę jednej z najbardziej rozwijających się marek włoskiego designu.  – tłumaczy Bartosz Kutek, manager działu oświetlenia Max-Fliz – Z Nelly od początku roku wycofano  lampki nocne, zarówno dużą jak i małą, lampę podłogową, wiszącą i lampę ścienną. Ale przygotowano produkty, które z pewnością wypełnią po nich lukę.

Wraz z początkiem stycznia kolekcja zmieniła nazwę, dodano nowy człon i jest to teraz Nelly Straight. Twórcą kolekcji jest Manuel Vivian, posiadacz dyplomu weneckiego Instytutu Sztuki, zajmujący się głównie projektowaniem wzorów szkła, w czym odniósł znaczne sukcesy i poszerzył swoje zainteresowania na wyposażenie wnętrz. Od powstania Axo Light w 1996 stale współpracował z firmą i z czasem stał się jej głównym projektantem.

Poza odświeżeniem Nelly do sprzedaży trafia także absolutna nowość – kolekcja Stormy. W kolekcji tej znajdują się lamy sufitowe i ścienne, wykonane z pofalowanego materiału, dostępne w kolorze bieli lub kości słoniowej. Zaproponowano ponownie kwadratowe formy, ale widać tu wyraźną inspirację płynnymi liniami przypominającymi morskie fale – mówi Bartosz Kutek z Max-Fliz.

Z oświetleniem Axo-Light, jak i wielu innych producentów, które potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru można zapoznać się w salonach Max-Fliz, gdzie profesjonalna obsługa doradzi wyjątkowe rozwiązania.

Źródło: Times Square Public Relations / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17909 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >