Panele i płytki ścienne – lista artykułów

Płytki w wyrazistych kolorach granatu i zieleni

Najnowsza odsłona płytek w formacie 30 x 75 cm jest zaproszeniem do świata nasyconych barw, które kojarzą się z bezkresem nieba i oceanu, ich tajemniczością, świeżością i zmienną naturą. To propozycja dla osób, które szukają wytchnienia, harmonii i chcą poczuć się niepowtarzalnie.

Kontrastowe połączenie płytek w kolorach roku 2021 - Ultimate Grey i Illuminating

Zgodnie z nominacją przyznaną przez ekspertów Instytutu Pantone, w 2021 roku wnętrzarską modą rządzić będą szary Ultimate Grey oraz energetyczny żółcień o nazwie Illuminating. Opoczno, polski producent materiałów do wnętrz, proponuje płytki ceramiczne w najmodniejszych kolorach roku w ramach kolekcji Monoblock, którą charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz atrakcyjny format.

Wielkoformatowe płytki, które podkreślają szlachetność kamienia i jego użylenie

Nowa kolekcja odzwierciedla to, co w wielkim formacie najpiękniejsze – jednorodną, nieskazitelną powierzchnię, która daje wrażenie nieskończoności. Subtelna kolorystyka, naturalny wzór kamienia i świetlisty połysk, dodający kolekcji elegancji, tworzą ponadczasowe i doskonałe trio.

Kolekcja wielkoformatowych płytek zainspirowana industrialnymi przestrzeniami Stoczni Gdańskiej

Architekci doskonale wiedzą, że opuszczone fabryki, porzucone industrialne hale czy stare magazyny, pełniące w przeszłości głównie funkcje użyteczne, stanowią od wielu sezonów inspirację dla nowoczesnych i odważnych rozwiązań architektonicznych. Wiele współcześnie powstających budynków wykorzystuje nawiązania do korodujących i niszczejących materiałów, zarówno w swoich wnętrzach jak i na elewacjach. Projektanci przywołują w nich surową, a jednocześnie nieco tajemniczą atmosferę upływu czasu, niespieszności, a zarazem dużych przestrzeni, które dają pole działania nieskrępowanej wyobraźni.

Oryginalne interpretacje klasycznych białych okładzin ściennych

Białe płytki ścienne to aranżacyjny klasyk. W nowej kolekcji w wymiarze 40x120 cm ten popularny materiał zaskakuje świeżym, nieszablonowym spojrzeniem na format, strukturę i zestawienie z głębokimi kolorami. To kolekcja, które nada charakter aranżacji łazienki, podkreśli nowoczesny styl wnętrza, a jednocześnie zaspokoi gusta osób poszukujących zarówno klasycznych, jak i odważnych rozwiązań.

Wielkoformatowe płytki Art Cement - pomysł na nowoczesną aranżację w minimalistycznym stylu

Kolekcja Art Cement to pierwsza propozycja na 2021 r. z serii wielkoformatowych płyt marki MONOLITH. Płyt, które pozwalają na kreację nieskrępowanych intensywnym designem wnętrz, są zgodne z trendami i umożliwiają swobodne interpretacje.

Nowoczesna kuchnia? Odpowiednie płytki na ścianie to podstawa!

Jesteś fanem nowoczesnych aranżacji, które przyciągają uwagę i podkreślają twój dobry gust? Remont kuchni jest świetną okazją do pokazania swojego zamiłowania do wystroju wnętrz na miarę XXI wieku. Wystarczy po prostu położyć na ścianie płytki, które podkreślą znajomość obowiązujących trendów i zamiłowanie do współczesności. Sprawdź, jak uzyskać efekt kuchni w nowoczesnym stylu.

Płytki ceramiczne strukturalne sposobem na przełamanie gładkości ścian

Minimalistyczna i dyskretna, jednak zaznacza swoją obecność. Elegancka i ponadczasowa, ale zgodna z najnowszymi trendami. Kolekcja strukturalnych płytek to propozycja dla osób o spokojnej, a zarazem zdecydowanej naturze.

Do jakich wnętrz będą pasowały płytki ceramiczne imitujące marmur

Marmur, od wieków uznawany za kwintesencję elegancji, w stylowy sposób powraca do nowoczesnych mieszkań i domów. Między innymi za sprawą kolekcji płytek ceramicznych, dzięki której europejskie wnętrza nawiązują zarówno do weneckich pałaców, jak i do zaklętej w kamieniu różnorodności królestwa natury.

Płynne i modularne aranżowanie różnych przestrzeni z nową kolekcją płytek inspirowaną kosmosem i cementem

Od lat należy do najgorętszych trendów wnętrzarskich, nadaje charakteru i idealnie współgra z innymi elementami. To właśnie cement, bo o nim mowa, stanowi motyw przewodni nowego setu kolekcji płytek ściennych i podłogowych.


Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18309 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 108

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >