Podłogi z litego drewna fabrycznie lakierowane

Podłogi z litego drewna fabrycznie lakierowane

Fabrycznie lakierowane podłogi firmy DLH, to propozycja dla osób ceniących piękno litego drewniana w perfekcyjnym kolorze. Podłogi powlekane lakierem przez producenta dają pewność finalnej barwy oraz zapewniają szybki montaż.

 

Kolekcja litych drewnianych podłóg fabrycznie lakierowanych firmy DLH została zaprojektowana z myślą o miłośnikach najnowszych trendów, ceniących piękno i elegancję. W podłogach lakierowanych fabrycznie widać rzeczywisty kolor już przy zakupie. Pozwala to na stylowe wykończenie wnętrza oraz stworzenie w nim pożądanego efektu. Nie ryzykujemy, że kolor podłogi ulegnie zmianie, co często zdarza się w przypadku lakierowania podłogi przez parkieciarza. Daje to także  komfort przewidywalności, jakiego nie można mieć w przypadku tradycyjnych podłóg drewnianych. Pozwala na kolorystyczne zgranie wszystkich elementów wystroju wnętrza i umożliwia stworzenia projektu aranżacji od A do Z.

 

 

- "Podłogi drewniane fabrycznie lakierowane są dedykowane osobom, które chcą w swoich domach cieszyć się pięknem litego drewna oraz cenią sobie rozwiązania dające lepsze możliwości urządzania wnętrz. Przewidywalność docelowego koloru oraz estetyczny i szybki montaż to główne zalety tych produktów" – mówi Piotr Lisowski Szef Produktu w firmie DLH Poland.

 

Czytaj również: Jaką zastosować podłogę w pokoju dziecka?

 

 

Inspirująca paleta barw litego drewna

 

Szeroka gama podłóg litych fabrycznie lakierowanych oferowanych przez firmę DLH, obejmuje różne kolory i wymiary, które mogą stanowić inspirację aranżacji każdego wnętrza. W ofercie podstawowej znajdują się następujące gatunki drewna: Merbau, Bambus Jasny, Bambus Karmelowy, Dąb, Orzech Amerykański, Teak oraz Palisander.

 

 

Egzotyka w twoim wnętrzu

 

Egzotyczną propozycją firmy DLH jest  podłoga z drewna Bambusa, dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: Bambus Jasny (wymiary 15 x 96/120 x 960 mm) oraz Bambus Karmel (wymiary 15 x 96/120 x 960 mm). Ułożona w mniejszych pomieszczeniach optycznie je powiększa. Drewno bambusa urzeka swą niepowtarzalną strukturą. Liczne prążki, które odróżniają je od klasycznych gatunków drewna, wnoszą do wnętrza azjatycki akcent.

 

Czytaj również: Nowe modele wielowarstwowych podłóg dębowych

 

Prosty montaż

 

Podłogi lite fabrycznie lakierowane firmy DLH wyróżnia wysoka estetyka montażu oraz szybki, prosty montaż. Dzięki zastosowaniu fabrycznego lakierowania deski wymagają jedynie odpowiedniego ułożenia metodą pióro- wpust. Podłoga jest gotowa do eksploatacji natychmiast po ułożeniu i nie wymaga dodatkowych zabiegów. Chroni ją bowiem kilka powłok przemysłowo nanoszonego, odpornego lakieru, odpowiednio utwardzonego promieniami UV. Deski DLH posiadają lekko fazowane krawędzie, dzięki którym podłoga zyskuje ciekawy wygląd i wyjątkowy charakter. Ich dużą zaletą jest także tuszowanie naturalnej pracy drewna. Parkiety lakierowane są łatwe w konserwacji i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo posadzki wykończone fabrycznie mogą podlegać wielokrotnej renowacji.

Źródło: Echo PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18327 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >