Szafy aktowe i kartotekowe - dokumenty pod kontrolą

Szafy aktowe i kartotekowe - dokumenty pod kontrolą

W każdym biurze, urzędzie czy instytucji gromadzą się bardzo duże ilości wszelkich dokumentów i teczek. Często musimy sprawnie i szybko znaleźć potrzebne nam materiały. Firma Dziedzic przychodzi z pomocą oferując nowe szafy metalowe, przeznaczone specjalnie na akta. Dzięki nim z łatwością posegregujemy dokumenty i szybko odnajdziemy to, czego szukamy.

 

 

 

Metalowe szafy aktowe oraz szafy kartotekowe idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju biurach, recepcjach, przychodniach zdrowia lub sekretariatach policyjnych. Układając dokumenty na półkach czy w szufladach zachowamy idealny porządek i pewność, że wszystko jest na swoim miejscu. Zajmują niewiele miejsca, są pojemne i odporne na zniszczenia. Ich uniwersalny, popielaty kolor RAL 7035 będzie dobrze wyglądał w każdym wnętrzu, bez konieczności zmiany aranżacji. Dzięki szafom metalowym firmy Dziedzic wprowadzimy do biur lub pomieszczeń użyteczności publicznej ład i porządek.

Praktyczne i estetyczne
Szafy aktowe posiadają przestawne metalowe półki, które wytrzymają nawet dokumenty o ciężarze 50 kg. Dla pełnego bezpieczeństwa i ochrony posiadają obrotową klamkę z zamkiem na kluczyk, zamek ryglujący drzwi w trzech punktach oraz ryglowanie drzwi u góry i z dołu. Tak zabezpieczony mebel może przechowywać cenne dane lub dokumenty, do których dostęp będą miały tylko upoważnione osoby. W szafach możemy pionowo ustawić segregatory i teczki, tak aby poszukiwanie dokumentów było czytelne i  błyskawiczne.
Uzupełnieniem dla szaf aktowych są szafy kartotekowe. Dostępne w czterech różnych rozmiarach i pojemnościach (z trzema lub czterema pojedynczymi lub podwójnymi wysuwanymi szufladami) są idealnym schowkiem na teczki, akta czy karty pacjentów. Każda szuflada posiada prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem, która udźwignie ciężar 40 kg. Szafa posiada centralny zamek ryglujący, zamykający dostęp do wszystkich szuflad jednocześnie, dzięki czemu tajne dokumentnie wpadną w niepowołane ręce. Ze względów bezpieczeństwa szuflady posiadają mechanizm uniemożliwiający wysunięcie dwóch komór jednocześnie oraz zabezpieczenie przeciw całkowitemu wysunięciu szuflady.

Z oferty firmy Dziedzic możemy wybrać szafy o różnej wielkości i ilości szuflad. Meble wykonane z blachy stalowej o grubości 0,8 mm zostały pokryte farbą proszkową, dzięki czemu są wytrzymałe oraz zabezpieczone przed korozją. Szafy aktowe oraz kartotekowe firmy Dziedzic będą służyły nam przez długi czas, gwarantując uporządkowane i schludne biuro.

Źródło: budnet.pl
Autor: E.C.H.O. COMMUNICATIONS/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 90

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >