Wanna wolnostojąca

Wanna wolnostojąca

Wyjątkowe połączenie nowoczesnej technologii oraz rzemieślniczego kunsztu: wanny wolnostojące z uformowaną obudową wykonaną ze stali emaliowanej.

 

Nowa, ekskluzywna linia „Meisterstück" stanowi perfekcyjne połączenie nowoczesnej technologii oraz rzemieślniczego kunsztu. Produkty z tej kolekcji to prawdziwe dzieła sztuki wytwarzane z wysokiej jakości stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, której produkcja oraz obróbka stanowią podstawę istnienia i rozwoju marki Kaldewei. Do tej pory ten wyjątkowy materiał kojarzył się inwestorom, architektom i projektantom z ekskluzywnymi wannami, brodzikami oraz powierzchniami prysznicowymi. Teraz bogate portfolio firmy Kaldewei wzbogaciło się o luksusową grupę produktów o nazwie ,,Meisterstück" - linię wolnostojących wanien nowej generacji z emaliowanymi obudowami. Należące do nowej kolekcji wanny - ikony: Conoduo, Asymmetric Duo oraz Centro Duo Oval, dzięki precyzyjnej obróbce stali emaliowanej stanowią prawdziwe dzieła sztuki. Wanna wraz z gładką powierzchnią obudowy tworzy jednolitą całość i pełni funkcję wyjątkowego elementu dekoracyjnego. W taki sposób powstają arcydzieła współczesnej sztuki użytkowej -luksusowe wanny z obudowami z wysokiej jakości stali emaliowanej, o ponadczasowych, klasycznych kształtach.

 

 

Czytaj również: Wanny w dobrym stylu

W pierwszym kwartale 2014 r. firma Kaldewei zaprezentuje szerokiej publiczności nową linię produktową o nazwie „Meisterstück". Luksusowe, wolnostojące wanny z obudowami ze stali emaliowanej zachwycają minimalistycznym wzornictwem oraz czystą formą, opartą na kombinacji prostych linii. Przy produkcji kolekcji ,,Meisterstück" firma Kaldewei wykorzystuje nowoczesną technologię tłoczenia stali oraz kunszt, wiedzę i wieloletnie doświadczenie swoich pracowników. Szczególnie trudne i pracochłonne jest połączenie obudowy z wolnostojącą wanną w taki sposób, aby uzyskać wrażenie wizualnej spójności oraz jedności obu elementów. To właśnie piękna forma oraz dbałość o najdrobniejszy detal stanowią o unikalnej wartości nowej kolekcji ,,Meisterstück". Arcydziełem nowoczesnej sztuki użytkowej oraz wyjątkowym osiągnięciem w dziedzinie innowacyjnej technologii przetwarzania stali emaliowanej jest wanna Asymmetric Duo. Proste, czyste linie obudowy połączonej z wanną tworzą wrażenie wizualnej harmonii. Mamy tutaj do czynienia z nowatorską interpretacją założeń współczesnej architektury, opartą na prostych formach oraz purystycznym, minimalistycznym designie. Oszczędna forma oraz klasyczna, prostokątna obudowa w szczególny sposób podkreślają regularny kształt wnętrza modelu Asymmetric Duo. Wizualnym dopełnieniem całości jest pokrywa odpływu wykonana ze stali emaliowanej w kolorze wanny.

 

 

Wanny - ikony z segmentu Premium stają się arcydziełami sztuki użytkowe


Wanny z kolekcji ,,Meisterstück" idealnie wpisują się w stylistykę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej, której centralnym elementem jest luksusowa wolnostojąca wanna zintegrowana z resztą apartamentu. Aktualnie w linii ,,Meisterstück" oferowane są 3 modele wanien w kolorze białym: Centro Duo Oval w rozmiarach 170x75 oraz 180x80 cm, Conoduo w rozmiarze 170x75 cm oraz Asymmetric Duo w rozmiarze 170x80 cm. Jako najbardziej ekskluzywna linia produktowa, nowa kolekcja ,,Meisterstück" zajmuje w ofercie Kaldewei szczególne miejsce. Należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości oferta produktów dostępnych w segmencie ,,Meisterstück" zostanie rozszerzona o nowe, luksusowe modele ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

 

Czytaj również: Zrób ze swojej łazienki salon kąpielowy

 

 

,,Dzięki kolekcji „Kaldewei Meisterstück" otwieramy nowy, ważny rozdział w produkcji ekskluzywnych wanien i po raz kolejny udowadniamy, że firma Kaldewei zasługuje na miano ikony stylu oraz pioniera współczesnej architektury łazienkowej" - mówi Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei podkreślając w ten sposób szczególną wartość najnowszej ekskluzywnej linii produktów. ,,Kolekcja „Meisterstück" skierowana jest przede wszystkim do właścicieli luksusowych obiektów: 5-gwiazdkowych hoteli, apartamentów i loftów"- wyjaśnia Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei, definiując tym samym grupę potencjalnych klientów dla nowej luksusowej linii produktów Kaldewei.

 

 

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort kąpieli 

Wszystkie wanny z kolekcji „Meisterstück" sprzedawane są w standardzie z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje, że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu ani innych osadów. Aby zwiększyć komfort kąpieli, na indywidualne zamówienie wanny mogą zostać wyposażone w łazienkowy system audio Kaldewei Sound Wave, w którym wanna pełni rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk. Dzięki systemowi Sound Wave można dosłownie zanurzyć się w dźwiękach ulubionej muzyki. Odprężenie i relaks zapewni miłośnikom długich kąpieli montowany opcjonalnie w modelach z kolekcji ,,Meisterstück" system hydromasażu Vivo Vita. Kolejnym instalowanym na indywidualne zamówienie klienta udogodnieniem jest dotykowa, elektronicznie sterowana armatura Comfort Select. W ten niecodzienny sposób nowe produkty Kaldewei łączą komfort użytkowania z innowacyjnym wzornictwem oraz wyjątkowymi właściwościami użytkowymi stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Źródło: klaxon / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19245 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >