Wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy pasujący do łazienki w każdym stylu

Wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy pasujący do łazienki w każdym stylu

Odpływ prysznicowy Linearis Infitnity wyróżnia się niską wysokością zabudowy, łatwym montażem oraz możliwością modyfikacji i regulacji długości. Dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi, świetnie sprawdzi się w każdej łazience – bez względu na jej styl. Czytaj dalej

Niezawodne odprowadzanie wody

Odpływy Linearis Infinity cechują się wysokością zabudowy wynoszącą zaledwie 60 mm, co sprawia, że jest to jeden z najniższych odpływów prysznicowych na rynku. Linearis Infinity 60 przy nadpiętrzeniu 20 mm zapewnia przepustowość na poziomie 0,5 l/s, zaś wariant o wysokości zabudowy 90 mm nawet do 0,8 l/s przy identycznym nadpiętrzeniu. Zapewnia to skuteczne i bezproblemowe odprowadzanie wody.

 

Wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy pasujący do łazienki w każdym stylu

 

Łatwy i szybki montaż

Pokrywa nowego odpływu KESSEL wykonana jest ze stali szlachetnej V4A, co gwarantuje wysoką trwałość oraz odporność na korozję. Materiał ten wpasowuje się we współczesne trendy w aranżacji łazienek. Dostępny jest w wersji z pokrywą ze stali szczotkowanej w dostępnej gamie kolorystycznej: brąz, mosiądz, czerń, co umożliwia dopasowanie odpływu do indywidualnych upodobań oraz estetyki, w której została utrzymana łazienka. Linearis Infinity jest od razu gotowy do montażu – w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne do instalacji elementy, a także nie jest do nich wymagany dodatkowy osprzęt.

 

Czytaj również: Odwodnienie liniowe w kabinie prysznicowej - czym kierować się podczas wyboru

 

Wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy pasujący do łazienki w każdym stylu

 

Wyjątkowa estetyka

System odpływów prysznicowych Linearis Infinity oferuje szerokie możliwości aranżacyjne. Dostępny jest w wersji ze szczotkowaną powierzchnią ze stali nierdzewnej aż w sześciu różnych długościach (od 800 do 1600 mm) i cechuje się dużą modyfikowalnością. Odpływ można dostosować do każdego rodzaju płytek – nasada przesuwa się w dwóch płaszczyznach, a system łączników prostych i kątowych umożliwia montaż nie tylko w linii prostej, ale również w trzech zakresach kątów – 30°, 45° i 90°. Oprócz tego, kanał rynnowy można dowolnie skracać z każdej ze stron. To rozwiązanie KESSEL nadaje się też do montażu bezpośrednio przy ścianach.

 

Cicho i bez zapachów

Odpływy Linearis Infinity automatycznie tłumią drgania i minimalizują dźwięki dobiegające z kanalizacji. Wyposażone są także w fabrycznie zamontowany kołnierz zaciskowy z matą hydroizolacyjną, co zapewnia wodoszczelność według wymagań klasy W3-I normy DIN 18534. W jego korpusie znajduje się (opcjonalnie lub w zestawie) syfon Megastop, który zapobiega  przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów dzięki zamknięciu wodnemu. Można go łatwo wyjmować, co ułatwia czyszczenie i konserwację wnętrza odpływu.

 

Wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy pasujący do łazienki w każdym stylu

 

Czytaj również: Hydraulik - jaki jest zakres jego pracy i kiedy warto skorzystać z fachowej pomocy?

 

Linearis Infinity firmy KESSEL to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy na świecie. Przy pomocy elementów łączących pod kątem 30°, 45° i 90° możliwe jest połączenie dowolnej ilości odpływów prysznicowych liniowych w jeden sprawnie działający system odwodnieniowy. To trwałe, odporne na korozję, designerskie rozwiązanie, które stanowi nową jakość na rynku odpływów prysznicowych.

 

 

Przykładowa wycena:

Odpływ prysznicowy Linearis Infinity  marki KESSEL dł. 800mm - cena od 1599 zł

Źródło: GutPR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >