Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne z szybką wymianą osprzętu

Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne z szybką wymianą osprzętu

Dremel 8100 to pierwsze na polskim rynku akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne z szybką wymianą osprzętu. Nowy model został wyposażony w innowacyjną nakrętkę EZ Twist, umożliwiającą wymianę akcesoriów bez konieczności użycia klucza. Narzędzie jest dostępne na rynku od 1 stycznia 2013 roku. Czytaj dalej

 

Dremel 8100 jest kompatybilny ze wszystkimi oryginalnymi akcesoriami do urządzeń Dremel. Jest to praktyczne narzędzie wielofunkcyjne do precyzyjnych prac remontowych i hobbistycznych. Dzięki płynnej regulacji w zakresie od 5 000 do 30 000 obrotów na minutę zapewnia większą kontrolę oraz komfort pracy w dowolnym materiale. Można nim wycinać, ciąć, szlifować, polerować, rzeźbić i grawerować.

 

Czytaj również: Maszyny do cięcia wodą


 

Ergonomiczny kształt oraz miękka okładzina w miejscu chwytu sprawiają, że model Dremel 8100 wyjątkowo dobrze trzyma się w dłoni, a stabilny uchwyt zapewnia redukcję wibracji – nawet w przypadku prac wymagających większego nacisku. Niewątpliwą zaletą nowego Dremela 8100 jest wyeliminowanie niepożądanego wyłączania się urządzenia wskutek zbyt silnego nacisku.

 

Czytaj również: Wózki widłowe - sprawniej między regałami


 

Bogate wyposażenieW skład zestawu wchodzi narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8100, jednogodzinna ładowarka do akumulatora 7,2 V, przystawka - precyzyjny uchwyt, 15 wysokiej jakości wymiennych akcesoriów oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Wysoką wydajność nowego modelu zapewnia bateria litowo-jonowa. Wszystkie elementy zestawu zapakowane są w poręczną i praktyczną torbę o wymiarach 26 x 29 cm.

 

Napięcie akumulatora: 7,2 V

 

Pojemność akumulatora: 1,3 Ah (9,4 Wh)

 

Prędkość obrotowa: 5 000-30 000 obr./min.

 

Waga: 415 g (łącznie z akumulatorem)

 

Czas ładowania akumulatora: 1 godz.

 

Technologia akumulatora: Li-Ion

 

Źródło: On Board Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >