Programy komputerowe – lista artykułów

Powstała platforma do konfiguracji gotowych domów prefabrykowanych

Budowa własnego domu to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Wybierając spośród projektów ten wymarzony, chcemy mieć pewność, że raz podjęta decyzja będzie przekładać się na wiele lat komfortowego życia. Na szczęście możemy dziś liczyć na nowoczesne technologie, które zapewnią nam to – i więcej. W czasach, gdy domy prefabrykowane zyskują w Polsce coraz większą popularność, na rynku debiutuje platforma Domum.pl, która w jednym miejscu koncentruje projekty od najlepszych polskich producentów domów prefabrykowanych. Sprawdzamy, co ją wyróżnia.

Błyskawiczny dobór grzejników w aplikacji Purmo Calculator

Firma Purmo wprowadziła na rynek nową aplikację mobilną - Purmo Calculator, która ma na celu prosty dobór grzejników w przypadku wymiany źródła ciepła lub modernizacji istniejącej instalacji. To narzędzie dedykowane instalatorom, którzy po wpisaniu podstawowych danych takich jak głębokość i szerokość grzejnika oraz obciążenie grzewcze pomieszczenia i temperaturę zasilania instalacji otrzymają informację jaka powierzchnia może być ogrzana wybranym modelem. Aplikacja dostępna jest na telefon komórkowy, w wersji na IOS i Android.

Oprogramowanie CAD, które usprawni Twoją pracę

Komputeryzacja projektów inżynieryjnych jest na porządku dziennym we wszystkich sektorach, które wykorzystują na co dzień programy CAD. Dzięki takim narzędziom wzrasta wygoda i jakość pracy projektantów. Połączenie wiedzy i praktyki z wykorzystaniem funkcji, które znajdziesz w programach CAD, gwarantuje sukces w branży projektowej.

Wykorzystanie nowoczesnej technologii w zarządzaniu przestrzenią biurową

Pomimo rosnącej popularności home office, firmy nie chcą całkowicie rezygnować z tradycyjnego modelu pracy. Przestrzenie biurowe wciąż pozostają ważnym elementem życia zawodowego – nie tylko samych zatrudnionych, ale i organizacji. Dobrze zaprojektowane i zarządzane biuro ma znaczący wpływ na samopoczucie oraz zadowolenie jego użytkowników. Ekspert PlanRadar przekonuje, że nowoczesne rozwiązania umożliwią właścicielom i menadżerom obiektów biurowych realizację tych założeń, a dzięki wsparciu odpowiedniego oprogramowania odpowiednie przygotowanie takiej przestrzeni.

Jak można uniknąć wysokich kosztów przeróbek i poprawek budowlanych?

Badanie przeprowadzone przez PlanRadar, w którym wzięło udział ponad 2500 firm w Europie, wykazało, że 11 proc. całkowitych kosztów projektu przypisuje się przeróbkom i poprawkom budowlanym.

System rynnowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb za pomocą kalkulatora systemów rynnowych

Efektywne odprowadzanie wody deszczowej z dachu rozpoczyna się od rynny, która stanowi istotny element całego systemu. Aby ułatwić użytkownikom dobór niezawodnego rozwiązania, warto skorzystać z kalkulatora systemów rynnowych Wavin Kanion. To proste i wygodne narzędzie, które pomoże w planowaniu inwestycji i przyspieszy jej realizację.

VELUX Daylight Visualizer - profesjonalne narzędzie do analizy warunków oświetlenia dziennego dla architektów

Aż 196 sztuk okien do płaskiego dachu zamontowano w budynku szkoły w Santander w Hiszpanii. Architekci zdecydowali się na taką zmianę w projekcie po przeprowadzeniu profesjonalnej analizy natężenia światła dziennego, za pomocą narzędzia VELUX Daylight Vizualizer. Badanie wykazało że, światło nie docierało do większości miejsc w budynku. Teraz wszystkie sale lekcyjne są odpowiednio doświetlone światłem dziennym, co pozytywnie wpływa na koncentrację i zdolność uczenia się.

Systemy CRM czyli Customer relationship management

Oprogramowanie CRM jest przeznaczone do zarządzania wszystkimi aspektami cyklu relacji z klientem. Jest to proces zarządzania relacjami z klientami. Obejmuje zarządzanie danymi, marketing, sprzedaż i obsługę klienta. Jest wykorzystywane przez firmy jako narzędzie, które pozwala im zarządzać relacjami z klientami. Pomaga im poprawić doświadczenie klienta i zwiększyć szanse na przyszłą sprzedaż.

Co mogą znaleźć projektanci systemów elektrycznych na dedykowanej im platformie?

Praca projektantów rozwiązań z zakresu dystrybucji energii elektrycznej niskiego napięcia jest kluczowa dla bezpieczeństwa osób, budynków oraz mienia. Planowanie instalacji elektrycznej i dobór odpowiednich urządzeń zależy od wielu czynników. Aby ułatwić proces projektowania rozwiązań zgodnie z międzynarodowymi normami, firma Eaton udostępniła platformę online dla projektantów, elektryków i inżynierów systemów energetycznych. Specjalna strefa Projektanta zawiera m.in. konfiguratory, modele BIM, bloki DWG, filmy, instrukcje i karty katalogowe oraz przewodniki i poradniki przygotowane przez ekspertów.

Ulepszona wersja online programu Aquarea Designer

Program Panasonic Aquarea Designer dedykowany dla projektantów, instalatorów i dystrybutorów HVACR, którzy chcą prawidłowo dobrać pompę ciepła powietrze woda Panasonic Aquarea od teraz jest dostępny w wersji online. Dzięki temu nie trzeba już pobierać programu na urządzenie ani logować się do systemu – wystarczy skopiować link i wkleić go do przeglądarki dowolnego urządzenia – laptopa, tabletu, smartfonu


Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19192 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >