Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Otwieranie drzwi wejściowych smartfonem

Odkąd Steve Jobs pokazał pierwszego iPhone’a minęło już 13 lat. W tym czasie telefon z urządzenia do wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów zmienił się w multi-tool, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. Według badania przeprowadzonego na zlecenie firmy tedee, aż 84 proc. Polaków regularnie korzysta ze swojego smartfona. Przy okazji wskazując go jako najbardziej użyteczne smart urządzenie, które używają na co dzień. Już dla 7 na 10 naszych rodaków smartfon stał się narzędziem bankowości, służącym do zarządzania finansami i zlecania przelewów. Dla 45 proc. służy jako karta pokładowa na lotnisku, klucz dostępu do paczkomatu czy dowód rezerwacji i opłacenia usług. 20 proc. osób natomiast używa smartfona, jako karty płatniczej lub zastępuje nim bilet papierowy w komunikacji miejskiej.

Inteligentny Alarm Domowy, który wypłoszy włamywacza

Jeden z liderów w dziedzinie rozwiązań inteligentnego domu – wprowadza do sprzedaży Inteligentny Alarm Domowy. Urządzenie zwiększa bezpieczeństwo posesji dzięki głośnej syrenie oraz funkcji odtwarzania dźwięków odstraszających włamywaczy.

Inteligentny dom z gwarancją ochrony środowiska

Wszystkie urządzenia systemu FIBARO zostały wykonane zgodnie z zaleceniami unijnej dyrektywy RoHS (ang. Restriction of Hazardous Substances).

10 powodów, dla których inwestycja w inteligentny dom jest warta rozważenia

Inteligentne rozwiązania stają się integralną częścią naszego codziennego życia. A zdobywające coraz większą popularność systemy domów inteligentnych sprawiają, że funkcjonowanie w naszych czterech kątach jest nie tylko łatwiejsze, ale również bardziej bezpieczne i komfortowe.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w nowoczesnych systemach monitoringu wizyjnego

Rynek systemów monitoringu wizyjnego, wykorzystywanych w celu zabezpieczenia mienia, dynamicznie się rozwija, notując roczny wzrost sprzedaży na poziomie 30 proc. Taki wzrost jest efektem nie tylko zwiększającej się funkcjonalności tych systemów, ale również rosnących kosztów związanych z zatrudnieniem personelu ochrony. Istotną zmianą jest również coraz szersze wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesie analizy i interpretacji obrazów z kamer monitoringu.

Bądź bezpieczny w swoim domu z Inteligentnym Czujnikiem Czadu

Inteligentny Czujnik Czadu informuje domowników o podwyższonym poziomie CO na dwa sposoby: za pomocą alarmu sygnalizującego zagrożenie oraz powiadomień w aplikacji mobilnej.

Sterowanie oświetleniem w inteligentnym domu

Innowacyjny system sterowania oświetleniem to podstawa w nowoczesnym domu. Pozwala tworzyć świetlne scenariusze, kreować nastrój, a także sprawiać, że w domu żyje się wygodniej. Inteligentne światło zwiększa komfort domowników o każdej porze dnia i w każdej sytuacji.

W dzisiejszych czasach dom energooszczędny jest równocześnie inteligentny

Inteligentne technologie zapewniają nie tylko podwyższony komfort i bezpieczeństwo, lecz także dbają o racjonalne wykorzystanie energii, co przekłada się na niższe rachunki i mniejszy wpływ budynku na środowisko naturalne. Ważną rolę w tym zakresie odgrywają nowoczesne rozwiązania automatyki okiennej i drzwiowej.

Nowoczesna kontrola dostępu jest już dla każdego z nowym domofonem 2N® CLIP

firma 2N, globalny lider na rynku domofonów i systemów kontroli dostępu z dostępem do Internetu, wprowadza na rynek nowy interkom IP, 2N® Clip. Produkt powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na technologię IP w różnych typach domów, nie tylko w nieruchomościach klasy premium. Dzięki temu najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości dostępne będą dla szerszego grona odbiorców.

Jak można chronić dom przed skutkami ulew?

Klimat Polski ewoluuje w kierunku wersji z dwiema porami roku – ciepłą i suchą oraz chłodną i wilgotną. Wiąże się z tym również coraz częstsze występowanie gwałtownych zjawisk pogodowych – w tym upałów i deszczy nawalnych. Systemy wentylacji, klimatyzacja oraz rozwiązania pozwalające zacienić mieszkania stosowane są powszechnie. A jak możemy się zabezpieczyć w przypadku gwałtownych opadów? Ekspert systemowych rozwiązań do stolarki okiennej, wskazuje na dwa kluczowe: skuteczne systemy odwodnień drzwi tarasowych oraz systemy sterowników do okien uchylnych połączone z czujnikami pogodowymi.


Stron: 68 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >