Systemy alarmowe, przeciwpożarowe, oddymiające, kontrola dostępu – lista artykułów

Otwieranie drzwi wejściowych smartfonem

Odkąd Steve Jobs pokazał pierwszego iPhone’a minęło już 13 lat. W tym czasie telefon z urządzenia do wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów zmienił się w multi-tool, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. Według badania przeprowadzonego na zlecenie firmy tedee, aż 84 proc. Polaków regularnie korzysta ze swojego smartfona. Przy okazji wskazując go jako najbardziej użyteczne smart urządzenie, które używają na co dzień. Już dla 7 na 10 naszych rodaków smartfon stał się narzędziem bankowości, służącym do zarządzania finansami i zlecania przelewów. Dla 45 proc. służy jako karta pokładowa na lotnisku, klucz dostępu do paczkomatu czy dowód rezerwacji i opłacenia usług. 20 proc. osób natomiast używa smartfona, jako karty płatniczej lub zastępuje nim bilet papierowy w komunikacji miejskiej.

Inteligentny Alarm Domowy, który wypłoszy włamywacza

Jeden z liderów w dziedzinie rozwiązań inteligentnego domu – wprowadza do sprzedaży Inteligentny Alarm Domowy. Urządzenie zwiększa bezpieczeństwo posesji dzięki głośnej syrenie oraz funkcji odtwarzania dźwięków odstraszających włamywaczy.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w nowoczesnych systemach monitoringu wizyjnego

Rynek systemów monitoringu wizyjnego, wykorzystywanych w celu zabezpieczenia mienia, dynamicznie się rozwija, notując roczny wzrost sprzedaży na poziomie 30 proc. Taki wzrost jest efektem nie tylko zwiększającej się funkcjonalności tych systemów, ale również rosnących kosztów związanych z zatrudnieniem personelu ochrony. Istotną zmianą jest również coraz szersze wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesie analizy i interpretacji obrazów z kamer monitoringu.

Bądź bezpieczny w swoim domu z Inteligentnym Czujnikiem Czadu

Inteligentny Czujnik Czadu informuje domowników o podwyższonym poziomie CO na dwa sposoby: za pomocą alarmu sygnalizującego zagrożenie oraz powiadomień w aplikacji mobilnej.

Nowoczesna kontrola dostępu jest już dla każdego z nowym domofonem 2N® CLIP

firma 2N, globalny lider na rynku domofonów i systemów kontroli dostępu z dostępem do Internetu, wprowadza na rynek nowy interkom IP, 2N® Clip. Produkt powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na technologię IP w różnych typach domów, nie tylko w nieruchomościach klasy premium. Dzięki temu najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości dostępne będą dla szerszego grona odbiorców.

Dlaczego warto inwestować w sejf na broń?

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia. Szczególną uwagę należy zwrócić na przechowywanie broni palnej, która może stanowić zagrożenie dla nas i naszych bliskich, jeśli nie zostanie odpowiednio zabezpieczona. W tym artykule omówimy konsekwencje nieprawidłowego przechowywania broni oraz przedstawimy kryteria, jakimi powinien się kierować dobry sejf na broń. Zapraszamy do lektury!

Bezobsługowe systemy parkingowe a obsługa klienta – komfort i wygoda dla użytkowników parkingu

Zamknięte strefy parkingowe osiedli mieszkaniowych, fabryk, szpitali, biurowców czy też innych obiektów to gwarancja bezpieczeństwa oraz odpowiedniej ilości miejsc dla wszystkich zainteresowanych. O ile tradycyjne systemy wymagają dodatkowej obsługi bądź korzystania z automatów biletowych, bezobsługowe systemy parkingowe zapewniają niezwykłą wygodę, umożliwiając szybki i łatwy wjazd lub wyjazd z parkingu.

Biometryczna kontrola dostępu i zamek samoryglujący

Rozwiązania z zakresu kontroli dostępu i nowoczesnych koncepcji drzwiowych są wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym, w firmach oraz budynkach użyteczności publicznej. Ich zadaniem jest ograniczenie dostępu osobom postronnym i nieuprawnionym. A komfort i bezpieczeństwo to podstawowe korzyści płynące z ich zastosowania.

Kontrola dostępu - nowoczesne rozwiązania do budynków

Budynki z dobrze dobranym i niezawodnym systemem kontroli dostępu to budynki bezpieczne – zarówno ze względu na ochronę ludzi i zgromadzonych danych, jak i z uwagi na skuteczną ewakuację. Jednak nie tylko. Odpowiedni system kontroli dostępu zapewnia zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort osób przebywających w obiekcie, np. wspierając energooszczędne rozwiązania w budynku. O wszystkich tych aspektach opowiada Piotr Kosmowski – ekspert firmy G-U Polska, w której portfolio znajduje się marka BKS i wiele innych rozwiązań obiektowych.

Nowoczesne systemy i rozwiązania do zamykania drzwi wejściowych dla tych co gubią klucze - „bezkluczowy” dostęp do domu

Klucze od domu lubią „znikać”. Najczęściej zostawiamy je w różnych miejscach, żeby potem szczęśliwie odnaleźć. Bywa jednak, że gubimy klucze na zawsze. Prym w gubieniu i zawieruszaniu kluczy od domu wiodą nie tylko dzieci, ale także zabiegani dorośli. Sprawa to kłopotliwa, bo bywa, że po powrocie do domu zapominalski całuje klamkę. Na szczęście są bezpieczne rozwiązania, dzięki którym zamykanie i otwieranie domu nie wymaga użycia klucza.


Stron: 26 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >