Budowa i remont – lista artykułów

Schody wejściowe? To proste

Każdy, kto zajmował się z wykańczaniem własnego domu dobrze wie, że wykonanie schodów wejściowych, progu, podestu przed drzwiami - nie jest sprawą prostą. Właściwym rozwiązaniem może być system schodów wejściowych.

Ogrzewanie wodne czy elektryczne?

Ogrzewanie podłogowe staje się coraz popularniejsze z uwagi na komfort, jaki zapewnia użytkownikom i niewątpliwe walory estetyczne. Jakie ogrzewanie powinniśmy jednak wybrać, aby spełniło nasze oczekiwania – wodne czy elektryczne?

Noże Stanley: od klasyki do współczesności

Do klasycznych noży dostępnych w ofercie firmy Stanley dołączają właśnie nowoczesne modele z linii FatMax XL.

JEDYNKA® antykorozyjna – nowa siła do walki z rdzą

Pęcherze, brudny nalot, odpadająca i łuszcząca się farba na powierzchniach metalowych to typowe oznaki rdzy. Powstają na skutek działania czynników atmosferycznych i grożą wszelkim elementom metalowym. Aby zapobiec destrukcyjnemu działaniu wody i powietrza warto zabezpieczyć powierzchnie JEDYNK¡® ANTYKOROZYJN¡ – najnowszym produktem z rodziny Jedynka.

Sieć a instalacja gazowa

Istnienie domowej instalacji gazowej na gaz ziemny, w przeciwieństwie do wodociągowej, kanalizacyjnej i grzewczej, jest całkowicie zależne od dostępności sieci gazowej. Warto wiedzieć, jak przebiega podział między siecią a instalacją oraz jakie są prawa i obowiązki użytkownika i dostawcy gazu.

System EKO firmy Adpol - natura drewna, trwałość aluminium

Drewno i aluminium - nowa era technologii stolarki okiennej. Połączenie naturalnego ciepła drewna z wytrzymałością aluminium zastosowane zostało przez producenta stolarki okiennej, firmę Adpol S.A. Drewniano-aluminiowe okna wykonane zostały w systemie EKO i cechuje je wysoka izolacja cieplna, a także niebywała odporność na czynniki zewnętrzne. To odpowiedź nawet dla najbardziej wymagających.

Do usług Milordzie

Ma moc i siłę, pokona niejedną przeszkodę na drodze, wpuści i wypuści, kiedy tego zechcesz, a w dodatku jest miły dla oka i pasuje do każdej... nawet najwykwintniejszej bramy.

Ceglane jak klimatyzowane. Zimą ogrzeje, latem ochłodzi

Fala upałów, która niedawno nawiedziła Polskę wywołała cyklicznie powtarzający się temat: z czego zbudować dom, by zimą było w nim ciepło, a latem panował przyjemny chłodek? W dodatku powstaje pytanie, jak to osiągnąć nie rujnując przy okazji domowych budżetów?

Nowa kompaktowa pompa ciepła VITOCAL 222-G

Viessmann, producent kompletnych systemów techniki grzewczej wypuszcza na rynek atrakcyjną cenowo, solankowo-wodną pompę ciepła ze zintegrowanym pojemnościowym podgrzewaczem wody użytkowej o pojemności 250 litrów.

Profesjonalny instalator – ważny element Twojego ogrzewania

Sprawna instalacja centralnego ogrzewania, prawidłowo funkcjonujące grzejniki i system ogrzewania podłogowego - to wszystko zapewni nam wyłącznie profesjonalny instalator. Stojąc przed wyborem zespołu wykonawczego warto zdecydować się na instalatorów, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie oraz odbyli specjalistyczne szkolenia organizowane przez producentów. Tylko profesjonalista z odpowiednimi kwalifikacjami rzetelnie i sprawnie wykona instalację grzewczą, a dodatkowo zapewni gwarancję na swoją usługę.


Stron: 993 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  979 980 981 982 983  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17670 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >