Budowa i remont – lista artykułów

Próg bez potknięć

Nareszcie wychodząc na balkon lub taras nie musimy się już przejmować wysokim progiem. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje nie tylko komfort użytkowania, ale również niezbędną funkcjonalność.

Bezspoinowe Systemy Ociepleń marki Tikkurila – ciepły i bezpieczny dom na całe lata

Elewacje to istotny element każdego budynku. Aby w pełni satysfakcjonowały właściciela obiektu muszą posiadać trzy podstawowe cechy: odporność na niszczenie, energooszczędność oraz estetyczny wygląd. Zastosowanie jednego z systemów BSO marki Tikkurila, pozwala na spełnienie wszystkich wymagań.

Właściwy montaż TECEdrainline

Obecny od maja na rynku instalacji sanitarnych nowoczesny system odwodnień prysznicowych TECEdrainline dzięki niezwykle prostej konstrukcji i łatwemu montażowi może być z powodzeniem stosowany niemal w każdej, nawet ciasnej łazience.

Wilgoć – nie bagatelizujmy problemu

Wyraźne ożywienie na rynku budowlanym, wsparte sporymi dotacjami unijnymi, sprawiło, że przypomniano sobie również o starych obiektach i potrzebie ich ratowania. Przez ostatnie lata mocno tę kwestię zaniedbano. Niestety większość prowadzonych na starych budynkach prac, polega tylko na odnowieniu elewacji, nie zawsze zresztą zgodnie ze sztuką konserwacji.

CL2XT – laser ułatwiający prace wykończeniowe i montażowe

Układanie glazury, tapetowanie czy montaż okien to tylko niektóre z prac, które można wykonać szybciej i dokładniej, używając nowego narzędzia laserowego Stanley.

Tynki z przyszłością…

Cienkowarstwowe tynki strukturalne, pomimo, iż znajdują swoje zastosowanie w budownictwie od kilkudziesięciu już lat, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Zdaniem zdecydowanej większości osób związanych z branżą budowlaną ich popularność we współczesnym budownictwie będzie stale wzrastać, czego najlepszym dowodem jest pojawianie się na rynku budowlanym - zarówno krajowym jak i europejskim - coraz to doskonalszych produktów, opartych na nowatorskich technologiach.

Gładki styl ogrzewania

Styl, smak i elegancja - taki efekt uzyskamy w naszym salonie, sypialni a nawet kuchni wybierając grzejnik z gładką płytą przednią. Jednak decyzję o montażu grzejników płytowych musimy podjąć już na etapie projektowania instalacji centralnego ogrzewania, by uniknąć ewentualnego problemu z ich podłączeniem.

Błędy ocieplania ścian metodą lekką mokrą

Ocieplanie ścian przy wykorzystaniu systemów BSO jest obecnie jedną z częściej stosowanych technik budowlanych zarówno w współcześnie wznoszonych budynkach, jak i istniejących, podawanych modernizacji. Systemy ocieplania bezspoinowego są stosowane w kraju od wielu lat, cieszą się opinią sprawdzonego i skutecznego rozwiązania technicznego, a na rynku działa wielu doświadczonych wykonawców.

Schöck Tronsole® - systemy wyciszania odgłosów kroków na klatkach schodowych

Systemy Schöck Tronsole® to propozycja firmy Schöck przeznaczona do izolacji akustycznej klatek schodowych. Rozwiązanie to może być wykorzystywane przede wszystkim w klatkach schodowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Zastosowanie tłumików akustycznych Schöck Tronsole® likwiduje mostki akustyczne i osiąga tłumienie odgłosu kroków z klatki schodowej nawet o 75 %.

Izolacja akustyczna klatek schodowych

Spokój jest podstawową potrzebą człowieka. Szczególnie teraz, kiedy dookoła wszyscy się spieszą i zewsząd otacza nas hałas, coraz bardziej potrzebujemy spokoju i wytchnienia.


Stron: 996 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  983 984 985 986 987  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17778 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >