Columbus Energy - fotowoltaika w najlepszym standardzie

Columbus Energy - fotowoltaika w najlepszym standardzie

Branża odnawialnych źródeł energii stale podlega przemianom. Powstają nowe technologie pozyskiwania i wykorzystania źródeł odnawialnych. Zmieniają się wszelkie standardy, również te dotyczące opieki nad klientem. Nadchodzące lata mogą okazać się znamienne

 

 Jaką ofertę przygotowała dla Państwa firma Columbus Energy w roku 2019?

 

Columbus Energy - fotowoltaika w najlepszym standardzie

 

Czytaj również: Jak działa mała fotowoltaica i w jakich sytuacjach zestaw solarny jest bardzo przydatny

 

Warto przede wszystkim zastanowić się nad kwestią standardów i ich przekraczania. Standard jest bowiem podstawową formą produktu, jak też usług. Standardy w zakresie fotowoltaiki wyznaczane są na poziomie produkcji i usług. Istotne są jednak również opinie i potrzeby klientów. Jakie są te podstawowe pakiety towarów i usług?

 

Okres gwarancji i rękojmi 

Podstawą jest czas gwarancji od 2 do 10 lat. Czy jest to wystarczający okres, by zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa? Inwestycja w fotowoltaikę ma przynieść oszczędność i wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Okres gwarancji dłuższy niż podstawowy jest symbolem niezawodności. Firma, która nie obawia się o długotrwałą jakość produktów, zmienia standardy. Dlatego w Columbus Energy pomyśleliśmy o Gwarancji Totalnej, która wynosi 15 lat i dotyczy wszystkich komponentów, również montażu i serwisowania. Gwarancja ta dotyczy obu pakietów: Standard i Smart.

 

Montaż natychmiastowy

Standardem jest montaż w ciągu 5 dni. Niestety realizacja tych założeń bywa trudna. Wysoki poziom zainteresowania poszczególnymi komponentami sprawił, że podaż nie jest wystarczająca. Inwestorzy zmuszeni są do długiego oczekiwania. Tymczasem fotowoltaika ma być źródłem oszczędności. Sprawdzona sieć kontaktów i doskonale rozwinięty dział logistyki sprawiają, że podczas współpracy z nami ten problem nie występuje. W naszym przypadku, kilkaset ekip certyfikowanych instalatorów realizuje montaże na terenie całego kraju, a czas montażu wynosi zawsze maksymalnie 5 dni. 

 

Wysoka jakość technologii

W Columbus Energy doskonale wiemy, że panele polikrystaliczne należą już do przeszłości. Dlatego oferujemy monokrystaliczne panele fotowoltaiczne w technologii HALF CUT PERC, zarówno w pakiecie smart, jak też w pakiecie standardowym. Stosujemy panele Full Black HALF CUT PERC ze względu na cechowanie się przez nie wyższą wydajnością, odpornością na ciepło i wyższą produkcją energii w skali roku. Od roku 2019 standardem są panele o mocy przewyższającej 300 Wp. Zapewniamy ten standard w najlepszej odsłonie. 

 

Obsługa klienta traktowana poważnie

Dla naszych klientów stworzyliśmy specjalistyczny dział: Columbus Care. Dbamy o klienta nie tylko przed finalizacją i podczas montażu. Stale kontrolujemy jakość instalacji już zamontowanej. Standardem jest dla nas także natychmiastowa pomoc i serwisowanie w przypadku wszelkich problemów. Wyprzedzamy jednak podstawową ofertę o dwa kroki dalej. Oferujemy także roczne zarządzanie rachunkami za energię elektryczną naszych klientów. Nasi eksperci pomagają w wyborze najbardziej atrakcyjnej taryfy. Dbamy o oszczędności naszych usługobiorców!

 

Najtańsze finansowanie

Współpraca z Columbus Energy oznacza także opłacalne kredytowanie. RRSO wynosi bowiem mniej niż 4,5 %, a okres spłacania stałej raty obejmuje 10 lat. W ten sposób inwestycja rzeczywiście jest opłacalna. Nasza oferta jest najtańszą z opcji dostępnych na rynku.Czym jest dla nas standard? To technologia najwyższej jakości oraz doskonała obsługa klienta przed, w trakcie oraz po realizacji montażu. To także opłacalne raty kredytu, kontrola rachunków i najbardziej oszczędne rozwiązania. Na uwagę zasługuje także okres gwarancji dłuższy o 5 lat od standardu ogólnego. Tak właśnie przedstawia się nasza oferta w roku 2019.

 

Czytaj również: Jak wygląda budowa domu zeroenergetycznego?

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15828 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >