Czym czyścić wannę z hydromasażem?

Czym czyścić wannę z hydromasażem?

Zanurzenie się w wannie z jakuzzi to czysta przyjemność. Masaż wodny poprawia krążenie krwi i ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Czytaj dalej

Jednak aby w pełni cieszyć się kąpielą, należy wcześniej zadbać o czystość i higienę wewnętrznych elementów systemu hydromasażu. Do tego celu najlepiej użyć produktu dedykowanego, takiego jak HG Higieniczny środek do czyszczenia wanien z hydromasażem.

Po kąpieli w bąbelkach część wody zawsze zostaje w przewodach systemu hydromasażu. Wilgoć i ciepło panujące wewnątrz kanałów stwarzają idealne warunki do rozwoju różnego rodzaju mikroorganizmów. Może to prowadzić do wytrącania się osadów oraz powstawania nieprzyjemnych zapachów, a także stwarza poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. W przewodach mogą gromadzić się również resztki mydła i olejków kąpielowych oraz kamień. Usunięcie zanieczyszczeń w tych miejscach warto powierzyć profesjonalnemu środkowi.


Higieniczna czystość bez wysiłku
HG Higieniczny środek do czyszczenia wanien z hydromasażem to preparat na bazie naturalnych składników o właściwościach bakteriobójczych, takich jak kwas mlekowy i olejek z australijskiego drzewa herbacianego. Zabija bakterie oraz eliminuje nieprzyjemny zapach. Skutecznie usuwa również kamień, osady z mydła czy olejków kąpielowych, nie dopuszczając do zatykania przewodów wewnątrz wanny. Środek jest bezpieczny i nie uszkadza elementów systemu hydromasażu.
HG Higieniczny środek do czyszczenia wanien z hydromasażem działa aktywnie, a jego stosowanie nie wymaga wysiłku. Do wanny bez automatycznego systemu czyszczącego wystarczy wlać 50-75 ml preparatu, napełnić ją gorącą wodą do wysokości 5 cm powyżej poziomu dysz, a następnie włączyć funkcję masażu. Po upływie 15 minut wypuścić wodę i dokładnie wypłukać wannę. Czyszcząc wannę wyposażoną w automatyczny systemem wystarczy jedynie wlać preparat, a następnie postępować zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Aby utrzymać wannę w dobrym stanie, czyszczenie należy przeprowadzać raz na 2 lub 3 tygodnie.

Do codziennej pielęgnacji wanny zalecane jest używanie preparatu HG czysta łazienka - żel. Pozwala on utrzymać ją w czystości, usuwając osady z mydła i olejków kąpielowych z powierzchni wanny. Produkt nie zawiera środków szorujących i żrących, dlatego jest bezpieczny dla powierzchni emaliowanych, malowanych, akrylowych, a także chromowanych i ceramicznych.

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jaką komodę wybrać? Liczba postów: 24 Grupa: Porady i op... Jeżeli zależy komuś na tym aby komody były w nowoczesnym stylu to polecam sklep https://mebleglamour.pl/69-komody spory wybór.
  • Co wybrać naroznik czy sofę? Liczba postów: 135 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli masz duży salon, to postaw na narożnik, jest o wiele wygodniejszy od zwykłej sofy. Jednak w małych pokojach, narożnik bywa mało ustawny i zajmuje za dużo...
  • Kuchnia w stylu prowansalskim? Liczba postów: 38 Grupa: Ciekawe pom... Jak ma się dużą kuchnie, to każdy styl wygląda w niej pięknie ;) Gorzej jest przy mniejszych pomieszczeniach, jednak wydaje mi się, że właśnie styl prowansalski...
  • Kino w domu? Liczba postów: 44 Grupa: Ciekawe pom... Nie jest to wcale taki fajny pomysł, jak się wydaje. Żeby mieć rzutnik, to trzeba mieć albo całkowicie zaciemnione pomieszczenie, albo oglądać coś na rzutniku j...
  • gdzie można kupić ciekawą umywalkę? Liczba postów: 79 Grupa: Najnowsze t... A mi się bardzo podobają na przykład umywalki które ma swoich stronach REA, naprawdę fajne kształty. No i też cenowo jest konkurencyjne.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 21341 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >