Grzałka elektryczna - komfort w łazience

Grzałka elektryczna - komfort w łazience

Lato zbliża się wielkimi krokami. Temperatury rosną, a my cieszymy się piękną pogodą. Jednak także latem zdarzają się chłodniejsze dni, a nawet tygodnie. Grzejniki w mieszkaniach już nie grzeją, a w łazience panuje wówczas nieprzyjemny chłód. Czytaj dalej


Wszyscy życzymy sobie słonecznej i upalnej pogody w okresie wakacyjnym. Jednak ostatnie lata pokazały, że aura lubi robić nieprzyjemne niespodzianki. Zamiast cieszyć się słońcem, zakładamy ciepłe swetry i kurtki przeciwdeszczowe. Kiedy na dworze temperatura spada poniżej 20ºC w pokojach mieszkalnych nie jest za zimno, jednak w łazience, zwłaszcza podczas chłodnych wieczorów i poranków, przydałoby się kilka dodatkowych stopni ciepła. Miło byłoby także pozbyć się wilgoci, a po kąpieli sięgnąć po ciepły ręcznik...
Na szczęście istnieje sposób na szybkie i wygodne dogrzanie łazienki, bez uruchamiania systemu ogrzewania w całym mieszkaniu.

Grzałka elektryczna Purmo pozwala nam korzystać z ciepłych kolektorów grzejnika łazienkowego przez cały rok, niezależnie od sezonu grzewczego. „Ma to dwie podstawowe zalety: po pierwsze: grzejnik łazienkowy z podłączoną grzałką, także poza sezonem grzewczym służy jako poręczna suszarka do wilgotnych rzeczy. Po drugie: gdy wiosna lub lato są zimne, możemy dogrzać łazienkę i uchronić się przed gęsią skórką podczas kąpieli.” – mówi Robert Skomorowski, odpowiedzialny za grzejniki łazienkowe w firmie Purmo. 

Grzałka elektryczna Purmo montowana wewnątrz grzejnika, nie zabiera dodatkowego miejsca, jest bezpieczna i oszczędna w użytkowaniu. Dzięki prostej konstrukcji pokrętło nie sprawia kłopotów z ustawieniem pożądanej temperatury. Wbudowany pierścień świetlny sygnalizuje pracę grzałki, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy grzałka jest włączona. Grzałka ma siedmiostopniową regulację temperatury w zakresie od 7 do 70°C. Moc grzałki dobiera się stosownie do mocy grzejnika. Wystarczy przekręcić i już po chwili nasz grzejnik staje się jest ciepły, a w łazience panuje komfortowa temperatura.

 

 

Źródło: PR Purmo / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >