Konstrukcje wsporcze  do montażu kominów

Konstrukcje wsporcze do montażu kominów

Firma MK poszerza swoją ofertę o konstrukcje wsporcze, które umożliwiają montaż kominów zewnętrznych bez mocowania do ściany budynku. Czytaj dalej

 

Lider polskich producentów systemów kominowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i wprowadza do swojej oferty konstrukcje wsporcze. Firma MK gwarantując kompletną i profesjonalną obsługę (dokumentacja projektowa, wykonanie i montaż konstrukcji), poszerza swoją ofertę o kolejne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemów kominowych elementy.

 

Czytaj również: System wentylacyjny z wykładziną z pianki

 

 

- Konstrukcje wsporcze wykorzystuje się zazwyczaj podczas instalacji kominów zewnętrznych w przypadku, gdy nie ma możliwości przymocowania komina do ścian budynków – tłumaczy Przemysław Dobosz, starszy manager produktu  z firmy MK Żary. -  Stabilizują one komin oraz umożliwiają jego poprawny montaż.


Czytaj również: Dyskretna wentylacja powietrza w domu 

 

 

Firma MK nie ogranicza swojej oferty do wykonania samej konstrukcji wsporczej, ale oferuje także jej dowóz na miejsce wskazane przez inwestora oraz profesjonalny montaż.  Co więcej, dzięki nawiązaniu współpracy z biurami projektowymi, zapewnia także projekt konstrukcyjny. Aby oszacować koszt tego typu inwestycji, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.mkzary.pl , znajdujący się w zakładce „Pliki do pobrania” i przesłać go na adres firmy. Należy w nim podać m.in.: ilość kotłów podłączonych do przewodu kominowego, średnicę komina, ilość pionów kominowych, wysokość całkowitą komina oraz jego lokalizację.

 

Źródło: Blue Ocean / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >