Nowoczesna toaleta

Nowoczesna toaleta

Podążanie za trendami, analizowanie działań konkurencji, wprowadzanie innowacji oraz udoskonalanie produktów. To elementy przyczyniające się do sukcesu firmy na rynku. Bazując na tej wiedzy oraz na zmieniających się oczekiwaniach konsumentów w branży wyposażenia wnętrz, projektanci wykorzystują w swoich realizacjach ideę funkcjonalnego designu. Czytaj dalej

 

Przykładem takiego podejścia jest między innymi udoskonalenie przez markę Roca podwieszanej miski WC GAP o technologię Clean Rim, zwiększającą komfort jej użytkowania na co dzień.


Współczesny konsument decydujący się na projekt nowoczesnej łazienki, poszukuje nie tylko rozwiązań estetycznych, ale coraz częściej zwraca również uwagę na użyteczność poszczególnych produktów. Komfortowe wnętrze powinno wyróżniać się zatem zarówno ciekawym i spójnym wzornictwem, jak i wygodą w użytkowaniu na co dzień. W efekcie, przed elementami składającymi się na całościowy projekt, stawiane są coraz wyższe wymagania. 

 

 

Czytaj również: Niewielka przestrzeń w łazience


Ewolucja w projektowaniu – funkcjonalny design Rozwiązaniem uwzględniającym wszechstronne potrzeby jest stosowanie w projektach idei funkcjonalnego designu. Zgodnie z nią, Roca nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju dla swoich produktów. Najlepszym tego przykładem jest udoskonalona miska WC GAP Clean Rim, zmniejszająca zużycie wody aż do 33%. 


Clean Rim – czyli technologia  w służbie ekologiiTechnologia Clean Rim to nowatorski sposób rozprowadzania wody potrzebnej do spłukiwania w misce WC, dystrybuujący ją w kilku kierunkach. Takie rozwiązanie pozwala na dokładne obmywanie miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody – 4 lub 2 litrami do wyboru. Warto również dodać, że miska WC GAP jest przystosowana do spłukiwania również 3/4,5 oraz 3/6 litrami. Z kolei brak tradycyjnego kołnierza wpływa nie tylko na jej estetykę, ale przede wszystkim ułatwia higienę użytkowania. Projektanci Roca, redukując kołnierz, wyeliminowali strefę nieoszkliwionych zakamarków, w których gromadziły się bakterie i zarazki. 
Dodatkowo, podwieszana miska WC Gap Clean Rim wyposażona jest w system ukrytego mocowania, zapewniający jej łatwy montaż. Taka instalacja ułatwia czyszczenie oraz zapobiega gromadzeniu się brudu. Produkt nie posiada żadnych zagłębień, dzięki czemu, jego kształt jest elegancki, a pielęgnacja - bezproblemowa. Z kolei wyposażenie nowej miski WC Gap w wolno opadającą deskę, poprawia komfort jej użytkowania.

 

Czytaj również: Unikalne zestawy ceramiki łazienkowej


Seria GAP projektu Antonio Bullo – design dostępny dla każdegoAranżowanie dużych salonów kąpielowych, ale również małych przestrzeni łazienkowych stanowi duże wyzwanie. Dla wszystkich poszukujących eleganckich i nowoczesnych rozwiązań, Roca wspólnie z projektantem Antonio Bullo przygotowała serię GAP, pozwalającą na kompletne wyposażenie łazienki. Poszczególne elementy kolekcji dostępne są w różnych rozmiarach oraz trzech wariantach kolorystycznych, dlatego każdy z łatwością dobierze zestaw idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Ceramika łazienkowa oraz meble z serii GAP  tym – szafki zintegrowane z umywalkami, współgrają ze sobą tworząc harmonijną całość w ekonomicznej cenie.  


Do podwieszanej miski WC GAP Clean Rim rekomendowane są stelaże podtynkowe Duplo Compacto oraz Pro wraz z interesującymi przyciskami.

Źródło: roca / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16250 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >