Skrzynia z narzędziami niezbędnymi w pracy instalatora

Skrzynia z narzędziami niezbędnymi w pracy instalatora

Wydajność izolacji w systemach ogrzewania, chłodzenia lub wody pitnej zależy w dużej mierze od ich prawidłowego montażu – z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Thermaflex, międzynarodowy dostawca rozwiązań izolacyjnych, oferuje skrzynkę narzędziową zawierającą pakiet narzędzi, niezbędnych do szybkiego oraz prawidłowego montażu skutecznej izolacji. Czytaj dalej

 

Choć prace izolacyjne stanowią stosunkowo proste zadanie, ich montaż wciąż wymaga stosowania profesjonalnych narzędzi. Dbając więc o komfort instalatorów i możliwość osiągania jeszcze większej prostoty montażu, Thermaflex oferuje gamę akcesoriów, które znacząco ułatwiają proces instalacji – skrzynkę z narzędziami Thermaflex. Przybornik zawiera m.in. stalkę, wykrojniki, metrówkę, klipsy, szablon, noże lub taśmy DuctTape, dzięki czemu możliwa jest pełna optymalizacja czasu pracy, bez utraty na fachowym i profesjonalnym efekcie końcowym.

 

Niezbędnik w pracy instalatora

Skrzynka z narzędziami Thermaflex to zbiór akcesoriów do łatwego montażu i obróbki produktów izolacyjnych takich jak otuliny lub maty termoizolacyjne. Wykonana jest w całości zmocnego materialu, co zdecydowanie gwarantuje wydłużenie jej żywotności.

 

Skrzynia z narzędziami niezbędnymi w pracy instalatoraZestaw narzędziowy Thermaflex Cena: 713 zł

 

Czytaj również: Jak pozbyć się niechcianych palet drewnianych?

 

W komplecie znajduje się 14 elementów. Jest to stalka, wykrojniki, metrówka, klipsy Thermaclips do montażu i szablon kątowy Metri Box służącego m.in. do wycinania kolanek z otulin według standardowych kątów. Skrzynka Thermaflex zawiera także klej do izolacji na bazie poliolefin, pędzelek, różnej długości noże do cięcia izolacji oraz czerwoną i szarą taśmę DuctTape do mocowania izolacji. Oprócz tego, w skrzynce znajduje się także czapka ochronna z logiem Thermaflex, chroniąca głowę podczas wykonywania prac instalatorskich przed pyłem, zanieczyszczeniami i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

 

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dlaczego prawidłowy montaż izolacji uzależniony jest od stosowania profesjonalnych narzędzi mieszczących się w skrzynce narzędziowej Thermaflex? Jak mówi Lech Skomorowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie Thermaflex, przy regularnym wykonywaniu prac instalatorskich, plusem stosowania pakietu narzędzi Thermaflex jest nie tylko wysokiej jakości wykonanie i funkcjonalność każdego z akcesoriów, ale również niezauważalna cena skrzyni i jej zawartości w porównaniu do kosztów całości materiału:

 

- Skrzynia narzędziowa Thermaflex to pełna gama wyselekcjonowanych akcesoriów instalatorskich, pozwalających na szybsze, łatwiejsze i prostsze wykonywanie dużej ilości instalacji. Mimo wysokiej jakości wykonania i dużej zawartości, jej koszt jest bardzo niski w porównaniu do ceny materiałów, z którymi pracują instalatorzy. Warto wspomnieć, że skrzynka, którą proponujemy na polskim rynku, jest identycznym zestawem narzędzi, jak ten, który kupują nasi koledzy i partnerzy biznesowi z branży w Niemczech, Holandii i innych krajach Europy.

 

Czytaj również: Jak chronić pracowników w trudnych warunkach pracy profesjonalnym ubiorem?


Narzędzia dostępne w skrzyni Thermaflex zapewniają szybki i profesjonalny montaż izolacji, nawet w przypadku najbardziej utrudnionych miejsc aplikacji. Dedykowane do jeszcze sprawniejszego wykonywania wszelkich prac instalatorskich, gwarantują maksymalną wydajność oraz optymalizację czasu. Zapewniają także estetyczne wykończenie izolowanej instalacji, co jest szczególnie istotne wtedy, gdy instalacja jest widoczna.

Źródło: GutPR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17643 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 344

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >