Stanley wprowadza nowy model nożyc do prętów

Stanley wprowadza nowy model nożyc do prętów

Stanley przedstawia nowość ze swojego katalogu – model nożyc do prętów z rurowymi rękojeściami. Ich szczęki umożliwiające cięcie prętów o średnicy do 14 mm wykuto ze stali chromowo-molibdenowej.

Nożyce posiadają rurowe rękojeści, dzięki czemu narzędzie jest lżejsze i poręczniejsze. Aby zapewnić wyższy komfort pracy oraz ułatwić cięcie przy dużym nacisku, uchwyty wykonano z tworzywa zapobiegającego ślizganiu się dłoni.

Nowe nożyce marki Stanley posiadają mimośrodową regulację szczęk, co pozwala dokładnie wyregulować położenie szczęk. Dzięki temu sprawdzą się one zarówno przy przecinaniu siatki, prętów, a także rozcinaniu łańcuchów i kłódek, do których zgubiliśmy klucze. W zależności od rozmiaru szczęk, z którymi oferowane są nożyce, maksymalna średnica ciętego materiału waha się od 3 do 14 milimetrów.

W sprzedaży dostępne są również wymienne szczęki do nożyc, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji narzędzia w długim okresie. Firma Stanley, oprócz nożyc do cięcia prętów z rękojeściami rurowymi, oferuje także nożyce w wersji z rękojeściami kutymi.

Nożyce Stanley do prętów
Długość: 600 mm

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.
Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 364 Grupa: Firmy budow... Ja miałem jakiś czas temu problem z numerem EORI. Jak wiadomo numer EORI to unijny numer, którym przedsiębiorcy posługują się w kontaktach z organami celnymi n...
  • Zakupy internetowe Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Podjąłem decyzje, że skorzystam z bardzo dobrej oferty marioinex . Jestem bardzo ciekawy ile osób tak naprawdę skorzysta z tej oferty.
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 215 Grupa: Firmy budow... Użytkownik Gość: zdzisław11 napisał: Wywóz gruzu każdego rodzaju zawsze zlecam ekipie droprecykling.pl . W mgnieniu oka załatwiają ten kłopot. Powoli szykujemy....
  • Pracownicy z Ukrainy - East West Link Liczba postów: 12 Grupa: Firmy budow... Skoro zamierzasz zatrudnić pracownika, powinieneś wiedzieć ile będzie wynosić Ciebie jego utrzymanie. Bardzo fajnie jest to opisane pod adresem: https://www.sn2...
  • Elewacja domu Liczba postów: 91 Grupa: Budowa i re... Jeżeli jesteśmy w temacie dociepleń budynków to polecam zapoznać się z oferta firmy http://budmix.biz/, która oferuję takie docieplenia różną metodą. Ja zamawi...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17348 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >