Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Nadeszła długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią rozpoczął się sezon domowych remontów. Równocześnie, marka GRAPHITE wprowadziła na rynek nowoczesną wiertarko – wkrętarkę, która dzięki małej wadze i dużej wydajności ma szansę stać się mocnym punktem wyposażenia każdego warsztatu.

 

Nowa wiertarko – wkrętarka GRAPHITE zasilana jest litowo-jonowym akumulatorem o napięciu 20 V i pojemności 1.5 Ah. Czas potrzebny do naładowania wydajnej baterii to zaledwie godzina! Aby zapewnić nieprzerwaną pracę, wkrętarkę wyposażono w dodatkowy akumulator. Potrzebę jego wymiany sygnalizuje wskaźnik poziomu naładowania. Tym, co wyróżnia nową wiertarko-wkrętarkę GRAPHITE jest innowacyjna funkcja „uśpienia” akumulatora. Dzięki tej technologii bateria po ok. 20 minutach od zakończenia pracy automatycznie „odłącza” zasilanie urządzenia. Zapobiega to zbędnej utracie energii, wydłużając czas pracy naładowanego akumulatora. Ponowne podłączenie następuje również automatycznie po naciśnięciu włącznika i jest niezauważalne dla użytkownika.

 

 

Zakres prędkości obrotowych oferowanych przez urządzenie wynosi 0 -330 obr./min. na pierwszym biegu oraz 0-950 obr./min. na drugim biegu. Prędkość regulowana jest poprzez zmianę siły nacisku na przycisk włącznika. Obudowa przekładni planetarnej wykonana z wysokiej jakości stopu Magnesium poprawia chłodzenie przekładni jak i silnika elektrycznego oraz zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną urządzenia przy stosunkowo niedużej masie. Elementy przekładni wykonane zostały z wytrzymałej stali.

 

Intuicyjnie umieszczony przycisk zmiany kierunku obrotów oraz optymalne wymiary akumulatora, które umożliwiają pracę nawet w trudno dostępnych miejscach, ułatwiają pracę urządzeniem. Dużym atutem jest precyzyjne wyważenie, ergonomiczny kształt wkrętarki oraz antypoślizgowa powierzchnia włącznika i rękojeści, które poprawiają komfort użytkowania. Zintegrowana z obudową libella gwarantuje wysoką precyzję pracy. Wiertarko – wkrętarka zapakowana została w wygodną walizkę transportową, a zestaw uzupełnia komplet 15 akcesoriów.

 

Źródło: Highlite / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nocleg dla pracowników Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... O jak miło !!! znam tą firmę od kwater https://kwaterysilesia.pl/kontakt/ i powiem wam, ze nieraz korzystałem z ich gościny i zawsze zarówno ja i moi pracownic...
  • Własna firma Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Prowadzicie własne firmy? ___ Gry zuma
  • wywóz odpadów budowlanych Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jaka firma z kontenerami oferuje wywóz odpadów budowlanych Lublin ? Szukam kogoś do współpracy od zaraz.
  • Blog budowlany Liczba postów: 10 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego szklarza, który wykona na przykład lustra łazienkowe na wymiar lub szklane półki to ja mogę polecić dobrego szklarza z Gdyni. F...
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 139 Grupa: Budowa i re... A gdzie szukać firm od zadań specjalnych ? bo ja ostatnio szukałem firmy, która oferuję taką usługę jak zrywanie asfaltu. Dobrze, że mam ogarniętego kolegę, któ...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >