Wyposażenie łazienkowe - bezwodne pisuary Urimat

Wyposażenie łazienkowe - bezwodne pisuary Urimat

Bezwodne pisuary Urimat produkowane według najnowszych szwajcarskich technologii wykorzystywanych w walce o oszczędność wody, nagrodzone w europejskich konkursach budowlanych i ekologicznych, zdobywają uznanie na krajowym rynku.

 

 

 

 

- Bezwodna obsługa pisuaru Urimat to propozycja, która z powodzeniem sprawdziła się na rynku światowym. W Polsce, pierwsze pisuary zainstalowano już w centrach handlowych i restauracjach. Produkt tańszy zarówno w eksploatacji, jak i montażu sprawdza się szczególnie w miejscach o dużym lub średnim natężeniu ruchu, takich jak stadiony, lotniska, centra handlowe, restauracje, czy stacje benzynowe. – mówi Jakub Gliszczyński, Członek Zarządu firmy C14 Design Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora produktów Urimat na Polskę.

Bezwodna obsługa produktu to zasługa specjalnego mechanizmu zastosowanego w budowie pisuaru. Posiada on wymienny hydrostatyczny syfon, który pozwala cieczy wpłynąć do środka, a następnie zamyka się. Mechanizm zamykający to bojka, która wypierana przez ciecz znajdującą się w syfonie, uszczelnia go. Nadmiar cieczy z syfonu wypływa do kanalizacji.

Główne zalety bezwodnego pisuaru Urimat:

1.    Oszczędność wody i pieniędzy.
Zastosowanie produktu pozwala zaoszczędzić średnio 100 000 litrów wody rocznie.
W zależności od natężenia ruchu, daje to ok. 2000 zł oszczędności na jednym pisuarze w skali roku.

2.    Niższe koszty i łatwość montażu.
Zamontowanie standardowego pisuaru ze spłuczką na fotokomórkę, stelażem, podprowadzeniem wody oraz prądu do spłuczki, oznacza koszty ok. 3000 zł. Bezwodny pisuar Urimat wymaga jedynie montażu rury odpływowej, co wraz z kosztem zakupu pisuaru Urimat daje ok. 2000 zł.

3.    Tańsza eksploatacja.
Montaż pisuaru wymagający jedynie rury odpływowej, obniża nie tylko koszty związane z użyciem wody i odprowadzaniem ścieków, ale również koszty napraw i konserwacji urządzenia, np. koszty związane z odkładaniem się kamienia (brak wody = brak kamienia).

4.    Ochrona środowiska naturalnego.
Brak zużycia wody w obsłudze produktu to nie jedyny wymierny efekt związany
z ochroną środowiska naturalnego. Do eksploatacji wystarczy stosowanie nietoksycznego, bakteriologicznego środka MB Active Cleaner.

5.    Możliwość zarabiania na reklamie.

W zależności od modelu, produkt zaopatrzony jest w panel reklamowy niepodświetlany, podświetlany sterowany czujnikiem ruchu lub monitor LCD.

Źródło: budnet.pl
Autor: Agencja Zoom Advertising/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18772 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >