Cztery ściany w wielkim stylu - Dekoracyjny tynk wewnętrzny Decor Retro marki Beckers

Cztery ściany w wielkim stylu - Dekoracyjny tynk wewnętrzny Decor Retro marki Beckers

Przyjemnie jest mieszkać i pracować w ciekawym wnętrzu. Łatwym i efektownym sposobem na nadanie pomieszczeniom wyróżniającego się charakteru jest zastosowanie tynku dekoracyjnego. Beckers proponuje zestaw produktów dających modny efekt trójwymiarowych ścian — tynki DECOR RETRO i DECOR RETRO COLOUR oraz bejcę DECOR VÄGGLASYR. Czytaj dalej


Oryginalne wzory na ścianach kuchni, salonów, biur, restauracji czy sklepów nigdy nie wychodzą z mody. Każdy może odkryć w sobie duszę artysty i stworzyć własny styl żłobień lub przetarć w dowolnej kolorystyce.

Nietuzinkową powierzchnię o ciekawej fakturze osiągniemy szybko i łatwo dzięki dekoracyjnym akrylowym tynkom wewnętrznym marki Beckers.

DECOR RETRO to matowy tynk w kolorze białym. Razem z bejcą ścienną DECOR VÄGGLASYR tworzy szlachetne i eleganckie powłoki dekoracyjne w szerokiej gamie kolorystycznej.

DECOR RETRO COLOUR dostępny jest w 36 kolorach wg palety barw Beckers. Stosuje się go tak samo jak tynk niebarwiony i daje ten sam nowoczesny efekt plastycznych wzorów na ścianach.

DECOR VÄGGLASYR jest bejcą wodną do malowania różnego rodzaju materiałów, w tym powierzchni pokrytych tynkiem DECOR RETRO. Bejca dostępna jest w 17 gotowych kolorach. W rezultacie użycia produktu otrzymuje się powierzchnię o pięknej głębi i blasku. Dodatkowy efekt dekoracyjny w postaci metalicznego połysku, daje zastosowanie bejc DECOR METALLICLASYR (kolory: złoty, srebrny, fioletowy, niebieski i zielony) lub AKVALIN MÖBELLASYR (kolor złoty lub srebrny).

W przypadku zastosowania DECOR RETRO COLOUR nanoszenie bejcy DECOR VÄGGLASYR nie jest wymagane.

Tynki wewnętrzne marki Beckers charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Są ekologiczne i nietoksyczne, a dzięki mikroporowatej strukturze umożliwiają "oddychanie" ścian. Mogą być nakładane zarówno na powierzchnie cementowe czy cementowo-wapienne, jak i betonowe.
Produkt nakłada się szpachlą, tworząc kilkumilimetrową powłokę, w której formuje się wzory imitujące karbowania, rowki czy przetarcia. Rodzaj faktury uzależniony jest od typu użytego narzędzia i grubości uzyskanej powierzchni.
Podczas malowania bejcą możemy posłużyć się gotowymi narzędziami, np. wałkiem foliowym, który pozwala na uzyskanie imitacji marmuru, lub gąbką malarską dla otrzymania efektu przecierki.

Informacje techniczne:


Źródło: PUBLINK / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 384

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >