Jak montować kabinę prysznicową?

Jak montować kabinę prysznicową?

Aquaform, jeden z czołowych producentów wyposażenia łazienek, wprowadza na rynek rewolucyjne profile przyścienne FIXPRO do montażu swoich wybranych kabin prysznicowych i parawanów nawannowych.

 

Nowoczesna technologia zastępuje skomplikowany i czasochłonny montaż przy użyciu wielu śrub. FIXPRO to pomysłowy  i sprawdzony system montażu, umożliwiający proste i błyskawiczne zamocowanie produktu bez nadmiaru śrub i wkrętów.  Firma Aquaform gwarantuje, że to nowoczesne rozwiązanie jest nie tylko wygodne i precyzyjne, ale również bardzo trwałe. Obecnie w ofercie Aquaform znajdują się: 2 modele kabin Solitare i kabina Soul, oraz 1 model parawanu nawannowego Horizon, w których zastosowano profil szybkiego montażu FIXPRO.

 

Czytaj również: Panele prysznicowe o designerskim kształcie

 "Dzięki nowoczesnej technologii FIXPRO zamocowanie kabiny prysznicowej, czy oryginalnego parawanu nawannowego jest tak proste, że z powodzeniem poradzi sobie z nim nawet niezbyt doświadczony majsterkowicz" - mówi Anna Grodzka – "Główny Technolog Aquaform Jestem przekonana, że w najbliższym czasie ten innowacyjny system całkowicie zrewolucjonizuje dotychczasowe techniki montażu, wyznaczając przy tym zupełnie nowe standardy w produkcji funkcjonalnych rozwiązań łazienkowych" – dodaje Anna Grodzka.

 

Czytaj również: Niskie kabiny prysznicowe

 

 

Łatwy i szybki montaż

Dzięki FIXPRO kabina lub parawan nie ma widocznych, nieestetycznych wkrętów od wewnątrz, a co za tym idzie nie osadza się w tych miejscach kamień i bakterie. Całkowity, poprawnie przeprowadzony montaż kabiny prysznicowej lub parawanu, w którym wykorzystano system FIXPRO nie trwa dłużej niż 30 minut.

 

Czytaj również: Rodzaje kabin prysznicowych, a projekt naszej łazienki

 

 

 

Instrukcja montażu kabiny z systemem FIXPRO


 
1.    Profil przyścienny przykręca się do  ściany za pomocą 4 wkrętów. Następnie z profilu przyściennego usuwa się czerwoną folię zabezpieczającą specjalną taśmę, do której przykleimy szybę.

 

 

2.    Szybę kabiny spryskaną wcześniej płynem Fixpro Liquid nastawiamy w żądanym położeniu, aby szkło uzyskało swoją ostateczną pozycję na całej długości w profilu przyściennym.

 

 

3.    Gdy ustawimy szybę w odpowiednim położeniu, blokujemy ją  profilem dociskającym, otrzymując trwałe połączenie szyby z profilem.

 

 

 

Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17912 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >