Jaki zestaw natryskowy wybrać? Hromowany z bateriami termostatycznymi.

Jaki zestaw natryskowy wybrać? Hromowany z bateriami termostatycznymi.

Actima – marka należąca do Excellent SA – wzbogaciła się o trzy nowe modele zestawów natryskowych. Pokryte wytrzymałym chromem Rain, Class i Roxa, to eleganckie elementy wyposażenia nowoczesnych kabin prysznicowych.

Actima, marka produktów do wyposażania łazienek przeznaczona dla klientów, którzy poszukują rozwiązań o wysokiej jakości, ciekawym designie i jednocześnie przystępnej cenie, ciągle wzbogaca się o nowe elementy. Najnowsze propozycje Actimy dotyczą linii produktów armatury sanitarnej.

 

Rain to uniwersalny zestaw, który dzięki możliwości doboru baterii zwykłej bądź termostatycznej łatwo dopasować do potrzeb i możliwości finansowych użytkowników. Baterie termostatyczne to kolejny krok w kierunku niczym niezmąconego komfortu kąpieli. W zapomnianych prawie bateriach dwuuchwytowych odpowiednią temperaturę trzeba było ustawiać metodą prób i błędów, w jednouchwytowych woda jest co prawda mieszana, ale jej właściwą temperaturę nadal ustawiamy ręcznie. Dopiero baterie termostatyczne pozwoliły na stałe określić najbardziej komfortową temperaturę kąpieli, która uzyskiwana jest natychmiast po uruchomieniu. Zapewnia to komfort użytkowania oraz pozwala znacznie zaoszczędzić poziom zużycia wody (nie marnowanej w trakcie ręcznego ustawiania właściwej temperatury). Rain wyróżnia także górna głowica o średnicy 200 mm, dzięki której strumień wody znajduje się bezpośrednio nad głową użytkownika (podobnie jak w zestawach podtynkowych). Dodatkowo w zestawie znajduje się  klasyczna słuchawka, zapewniająca trzy różne rodzaje strumienia. Zestaw dopełniają drążek natryskowy długości 1200 mm oraz wąż Silver długości 1500 mm.   

 

W baterię termostatyczną wyposażony jest również model Class. Drążek natryskowy w przypadku tego zestawu ma 700 mm. Podobnie jak w przypadku zestawu Rain – Class również posiada wąż Actima Silver długości 1500 mm, a jego słuchawka natryskowa zapewnia trzy rodzaje strumienia. Dodatkowo do zestawu dołączona jest dopasowana mydelniczka.    

Roxa to z kolei klasyczny i prosty w formie zestaw natryskowy. Wykonany ze stali chromowanej  model składa się z drążka natryskowego długości 700 mm, węża Actima Silver długości 1500 mm, słuchawki natryskowej zapewniającej trzy rodzaje strumienia oraz mydelniczki.

 

 

Źródło: PR Solution / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 740

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >