Lustro - ciekawy dodatek do wnętrza. Lustra inspirowane Klimtem.

Lustro - ciekawy dodatek do wnętrza. Lustra inspirowane Klimtem.

Głównym przeznaczeniem lustra jest przeglądanie się w nim osób dlatego spełnia ono ważną rolę w naszym wnętrzu. Decydując się na kupno lustra przebieramy w kształtach i obramowaniach . Szukamy ciekawego wykonania które ma przyciągać nie tylko nasz wzrok.

Ramy inspirowane dziełami Klimta, wprowadzają w nastrój secesji oraz elegancji . Pasują one zarówno do nowoczesnych jak i do klasycznych wnętrz. W Mieszkaniu urządzonym w stylu minimalistycznym moje lustra nadadzą wnętrzu specyficzny artystyczny charakter. W mieszkaniu tradycyjnym wprowadza nutkę nowoczesności. W dzisiejszych czasach bardzo modne jest mieszanie stylów różnych epok w naszym wnętrzu.

Anja Branson zaprojektowała i wykonała wiele luster inspirowanych Klimtem. Miedzy innymi lustro: "Klimt wrażenie", "Klimt Przemiany", "Klimt Inicjały", "Klimt Anja Branson", "Oko Klimta" oraz wiele innych, które można zobaczyć na stronie www.anjabranson.pl

„Klimt wrażenie”- Lustro w nietypowej podwójnej ramie drewnianej. Boczne przestrzenie miedzy ramami dają możliwość nawiązania kolorem ścian do ramy lustra, co robi niesamowite wrażenie. "Klimt Wrażenie" ozdobiony jest złotymi ornamentami, oraz wtopionymi w złoto szklanymi ozdobami. To lustro idealnie pasuje do ludzi z charakterem lubiących kontrowersyjne rozwiązania.
                      

 

„Klimt Przemiany”- Lustro fazowane w podwójnej ramie drewnianej ozdobione postarzanymi płatkami złota i elementami inspirowanymi suknia z obrazu Klimta "Pocałunek". Dodatkowej nutki secesji dodają pięknie wkomponowane złote ornamenty.
                 

 

„Klimt inicjały”- a także "Klimt Anja Branson", to idealne rozwiązanie dla osób lubiących asymetrie. To wyśmienity pomysł na prezent na specjalne okazje- na ramie możemy umieścić inicjały, imiona, logo firmy itp. Klimt Inicjały jest to lustro fazowane w podwójnej ramie drewnianej.
                                           

 

„Klimt Anja Branson”- jest to lustro bez fazy w pojedynczej ramie drewnianej.
         


„Oko Klimta”- Dla uwielbiających kształty okrągłe bądź owalne polecamy "Oko Klimta" Jest to lustro fazowane w okrągłej ozdobnej ramie.
                      

 

Decydując się na kupno lustra przebieramy w kształtach i obramowaniach . Szukamy ciekawego, indywidualnego wykonania które ma przyciągać nie tylko nasz wzrok ale także doskonale skomponować się z aranżacją naszego wnętrza.

Anja Branson tworzy lustra na indywidualne zamówienia.  Więcej wzorów można zobaczyć na www.anjabranson.pl
Źródło: Anja Branson / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18070 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 796

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >