Modne dodatki łazienkowe

Modne dodatki łazienkowe

Roxx i Safira to dwie nowe serie dodatków łazienkowych marki Tiger, które dołączyły do oferty Coram Poland. Dwie różne estetycznie kolekcje łączy geometryczna stylistyka oraz zastosowanie naturalnych materiałów: kamienia i szkła.

 

To one są konstrukcyjną osią dodatków. Źródłem inspiracji dodatków Roxx było naturalne piękno kamienia. I on też – jako materiał – je zdominował. (Masywne, granitowe elementy zdają się być „podstawkami”, na których opierają się chromowane części). Estetycznie zaś matowy szary granit podkreśla delikatny połysk chromu. Oba wykończenia świetnie się uzupełniają, tworząc duet niemalże doskonały. Trzecim materiałem jest białe mrożone szkło zastosowane w szklance oraz dozowniku mydła w płynie.

 

Czytaj również: Kupmy mikołajkowy prezent naszej łazience

 

W 15-elementowej kolekcji klienci znajdą komplet dodatków niezbędnych w każdej łazience. Są tu: kubek, dozownik na mydło w płynie, mydelniczka, półki o długości 25 cm i 70 cm, wieszak klasyczny, wieszak dwuramienny, wieszak typu „ring”, haczyki (pojedynczy, podwójny i potrójny), uchwyt na papier toaletowy (z granitowym elementem lub bez niego), uchwyt na zapas papieru toaletowego oraz szczotka do w.c.

 

Czytaj również: Łazienka dla niepełnosprawnych

 

Dodatki Safira to kwintesencja delikatności. Akcesoria  przygotowane zostały z chromowanych elementów oraz naturalnego, przezroczystego szkła. Szkło, podobnie jak granit w poprzedniej serii,   ma formę półeczek, które tworzą atrakcyjne podparcie dla dodatków. Duża grubość szkła sprawia, że ma ono barwę lekko błękitną, czym nawiązuje do „wodnego środowiska” łazienki.

 

Czytaj również: Płytki uruchamiające o minimalistycznym wzornictwie

 

 

 

Kolekcja zwiera 15 elementów, wśród których znajdują się: kubek pojedynczy, dozownik na mydło w płynie, mydelniczka, półki o długości 25 cm i 70 cm, wieszaki (pojedynczy z dwóch stron mocowany do  ścienny, model dwuramienny oraz wieszak typu „ring”), haczyki: mały, duży, bardzo duży i podwójny, dwa rodzaje uchwytu na papier toaletowy, wieszak na zapas papieru toaletowego oraz szczotkę do w.c.

 

 

Akcesoria Roxx i Safira, tak jak wszystkie dodatki marki Tiger, objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Mocowane są do ściany za pomocą wkrętów z kołkami rozporowymi, dołączanymi w komplecie do każdego dodatku. Aby zachować atrakcyjny wygląd produktów jak najdłużej, należy czyścić je delikatnymi detergentami (najlepiej przecierać wodą z mydłem) przy użyciu niedrapiących ściereczek.

 

 

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 696

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >