Nowoczesne i kolorowe brodziki

Nowoczesne i kolorowe brodziki

W ostatnim czasie popularność brodzików zdecydowanie wzrasta. Zaprojektowane w minimalistycznej kwadratowej, prostokątnej i półokrągłej formie odzwierciedlają najnowsze trendy wzornicze. Klienci doceniają nie tylko nietuzinkowy design produktów, a także ich liczne walory użytkowe. Czytaj dalej

 

Brodziki prysznicowe Sanplast SA to niezawodne rozwiązania do każdej łazienki. Wykonane zostały one z dbałością o szczegóły, w nowoczesnej technologii, a także z trwałych, bezpiecznych materiałów, dostępne są w szerokim wachlarzu wzorów, kształtów i wymiarów a obecnie w szerszej palecie kolorów. Już teraz brodziki cenionej i lubianej przez Klientów serii Space Mineral dostępne są w 6 nowych kolorach.

 

 

Dotychczas zwolennicy brodzików linii Space Mineral mogli cieszyć się produktami w jednym kolorze- białym EW. Podążając za trendami na rynku poszerzona została paleta barw. Już teraz można wybrać jeden z wyjątkowych kolorów: biały eurowhite, kremowy, beżowy, jasnoszary, kamiennoszary, szary oraz brązowy. Dla brodzików białych pokrywka syfonu występuje w kolorze białym, natomiast dla innych dostępnych kolorów, pokrywka jest w kolorze chrom. Dodatkowo do każdego z brodzików można dobrać obudowę aluminiową w identycznym odcieniu. Dzięki jeszcze szerszej palecie wymiarowej oraz kolorystycznej, dobranie idealnego brodzika do łazienki jest jeszcze łatwiejsze. Brodziki te są bardzo przyjemne w dotyku, ale także odporne na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Nowoczesna estetyka produktów została osiągnięta dzięki możliwości wpuszczenia brodzika w posadzkę, tworząc przez to wygodne, bezbarierowe wejście. Produkt ten może być także posadowiony na dopasowanym stelażu.

 

Czytaj również: Wyjątkowe wyposażenie łazienki

 

Atutem produktów serii Space Mineral jest możliwość zastosowania w nich powłoki Pro Safe System. Ta innowacyjna, antypoślizgowa powłoka aplikowana jest punktowo na powierzchnię odlewu mineralnego. Powstały w ten sposób, transparenty wzór o delikatnej strukturze trwale podnosi bezpieczeństwo korzystania z brodzika. Powłoka antypoślizgowa jest płaska i trwała, dzięki czemu nie trzeba się martwić zarówno o jej wygląd, jak i ścieralność. Jest to bardzo ważne dla każdego użytkownika.

 

 

Brodziki prysznicowe Sanplast SA to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki. Dzięki tak bogatej ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie, ciesząc się ich walorami funkcjonalnymi i estetycznymi przez wiele lat. 

Źródło: Acha PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17888 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >