Panele podłogowe z ekskluzywnej kolekcji

Panele podłogowe z ekskluzywnej kolekcji

Trzy stylowe propozycje z ekskluzywnych kolekcji przeznaczone są dla osób, które cenią klimatyczne wnętrza z odrobiną luksusu. Czytaj dalej

 


Wyjątkowo szerokie, jednolamelowe deski dębowe z kolekcji Imperio (220/22 cm), wyglądają jakby wyszły spod ręki najlepszych rzemieślników. Deski wykończone są najwyższej jakości olejem, opracowanym specjalnie dla marki Quick Step, który ułatwia pielęgnację podłogi i naprawę ewentualnych drobnych uszkodzeń z użyciem preparatu Quick Step Oil Care.

 

 

Czytaj również: Panele winylowe o wzmocnionej strukturze

 


Niepowtarzalny efekt naturalnie pięknej, a jednocześnie wyjątkowo komfortowej w użytkowaniu podłogi, zapewnia także kolekcja Palazzo. Jednolamelowe, wykończone olejem deski o wymiarach 182/19 cm wprowadzają do wnętrza ciepło i luksus płynący z bliskości natury.


Podobnie jak wszystkie podłogi Quick Step Parquet, kolekcje Imperio i Palazzo posiadają system łączenia UNICLIK MULTIFIT, który umożliwia montowanie desek na trzy sposoby. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na ułożenie podłogi w systemie pływającym, przyklejenie przez montażystów czy łączenie w poziomie (co ułatwia układanie podłogi w trudno dostępnych miejscach), montaż będzie szybki i łatwy. Deski można układać także na ogrzewaniu podłogowym.


Unikatowe rozwiązanie, jakim jest zastosowaniem w warstwie środkowej drewna kauczukowego, sprawia, że podłogi są bardzo wytrzymałe – objęte dożywotnią gwarancją na użytkowanie w warunkach domowych, zapewniają długotrwałą satysfakcję.

 

 

 

Czytaj również: Detal o wielkim znaczeniu

 


Wzory dostępne w kolekcjach Imperio i Palazzo:


Natural Heritage Oak (Imperio). Jasny dąb europejski wykończony olejem w kolorze naturalnym odznacza się ponadczasową urodą. Charakterystyczne elementy tej podłogi to kompozycja dużych sęków i wyraźnych słojów drewna, wzbogacona efektem delikatnego szczotkowania.

 

 

 


Caramel Oak (Imperio). Trójwarstwowa deska, na pierwszy rzut oka przypominająca podłogę ze średniowiecznego zamku, która umieszczona w okolicy kominka przez lata nabierała szlachetnej barwy. Duże sęki oraz pęknięcia wypełnione niegdyś jasną masą szpachlową, z upływem czasu ciemniały. Dodatkowo, powierzchnia deski została poddana głębokiemu (znacznie głębszemu niż standardowe) szczotkowaniu. Zabieg ten podkreślił autentyczną urodę i wdzięk szlachetnego produktu.

 


Honey Oak (Palazzo). Podłoga o wzorze dębu europejskiego, urzekająca sękami o średnicy do 20mm, występującymi na maksymalnie 30% desek. Aby podkreślić ciepły odcień podłogi, deski wykończono olejem w kolorze miodu. Taka propozycja świetnie sprawdzi się we wnętrzach z białymi lub jasnymi ścianami.

 


Podłogi z kolekcji Imperio oraz Palazzo dostępne są w wybranych salonach sieci Drzwi i podłogi VOX – jedynego dystrybutora Quick Step Parquet w Polsce.

Źródło: vox / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 92

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >