Panele winylowe o wzmocnionej strukturze

Panele winylowe o wzmocnionej strukturze

Materiał charakteryzuje wielowarstwowa struktura, a poliuretanowe wzmocnienie wierzchniej powłoki o grubości 0,55 mm, dodatkowo chroni podłoże. Czytaj dalej

 

Firma Coniveo włącza do swojej oferty panele winylowe LVT imitujące drewno. Nowy produkt marki Tajima Corso uzupełni portfolio produktów przeznaczonych do obiektów o dużym natężeniu ruchu, w tym galerii handlowych.

Panele LVT Tajima Corso są dostępne w 10 wzorach naturalnego drewna dębu, sosny, orzecha, jesionu oraz klonu, od odcieni klasycznych, do nowoczesnych. Dzięki temu dają bogate możliwości aranżacyjne i pasują zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji przestrzeni.

 

Panele LVT Tajima Corso mają wysoką klasę użytkową 23/33/42. Dzięki takim cechom jak elastyczność, trwałość i wytrzymałość na ścieranie, dobrze sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach handlowych, bankach, czy eleganckich punktach usługowych.

 

 

 

Czytaj również: Detal o wielkim znaczeniu

 


„Projektanci wnętrz i osoby zarządzające obiektami komercyjnymi poszukują nowych materiałów, które dobrze sprawdzą się we wnętrzach o dużym natężeniu ruchu. Ze względu na właściwości panele winylowe LVT są mogą być stosowane jako alternatywa do naturalnych materiałów, zwłaszcza we wnętrzach, gdzie trwałość materiału jest równie ważna, jak walory estetyczne. Liczymy na to, że panele Tajima Corso spotkają się z dużym zainteresowaniem odbiorców” – mówi Mirosław Grodzicki, specjalista ds. techniczno-handlowych w firmie Coniveo.


Panele LVT Tajima Corso dostępne są w formie sztywnych płytek o podłużnych kształtach, zbliżonych do naturalnych desek. Podobnie jak inne wykładziny elastyczne przykleja się je do odpowiednio przygotowanego podłoża. Oczywiście wiele zależy także od wykonania, dlatego do realizacji należy wybierać profesjonalne firmy.


Panele Tajima Corso są nie tylko wytrzymałe, lecz również łatwe w konserwacji i utrzymaniu w czystości. Codzienne czyszczenie wymaga umycia powierzchni wodą z dodatkiem zwykłego środka czyszczącego.


Więcej informacji na temat paneli winylowych LVT można znaleźć na stronie http://www.coniveo.pl/lvt-tajima-corso

 

Czytaj również: Płyty wieloformatowe


 

Źródło: goodflow / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 99 Grupa: Porady i op... Moim zdaniem dobra firma stolarska powinna zaopatrywać się w dobre maszyny i urządzenia. Do takich działań polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.dana....
  • Jak usprawnić funkcjonowanie w kuchni? Baterie kuc... Liczba postów: 13 Grupa: Wnętrza Szukając przede wszystkim nowoczesnych i dobrze wykonanych baterii łazienkowych to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez markę Sotbe u których możliwo...
  • Profile Liczba postów: 4 Grupa: Ciekawe pom... Jeśli jesteśmy już w temacie dotyczącym profili, to chciałbym się was zapytać, czy często zdarza wam się wykorzystywać profile z tworzyw sztucznych? Pytam, poni...
  • Stylowe krzesła Liczba postów: 62 Grupa: Ciekawe pom... Jakie krzesła polecacie w stylu loftowym?
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 512 Grupa: Ciekawe pom... Ja w tym roku również chcę się wybrać nad morze

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18304 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >