Rolety bambusowe pasujące do każdego wnętrza

Rolety bambusowe pasujące do każdego wnętrza

Ogólnie pojmowana naturalność to w dzisiejszych czasach rzadkość. Zewsząd otaczają nas syntetyczne tkaniny, przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych, na ulicy wiszą szyldy z napisami : „Sztuczne rzęsy i paznokcie”, rodzi się więc pytanie za jakim trendem podążamy w XXI wieku? Czytaj dalej

 

Dla tych, którzy cenią sobie naturalność produktów, stworzono rolety bambusowe wykonane z naturalnych słomek bambusa. Dzięki nim, możemy odgrodzić się od świata, który zapomniał o dobrach natury i cieszyć się przyjazną atmosferą w domowym zaciszu.

 

Eko azyl? Naturalnie!

Rolety bambusowe marki Prakto należącej do firmy Franc Gardiner wypełniają pomieszczenie ciepłem i wprowadzają klimat Dalekiego Wschodu. Doskonale pasują do wnętrza kuchni, sypialni czy pokoju dziennego. Bez względu na miejsce w którym zamontujemy roletę, prostolinijność a zarazem oryginalność wnętrza będzie widoczna na pierwszy rzut oka.

 

Jaki parapet będzie trwały? Parapet z kamienia

 

W ofercie Prakto znajdują się dwa modele rolet okiennych. Pierwszy składa się z naturalnych słomek bambusa (tradycyjna roleta bambusowa). Drugi zbudowany jest z drewnianych listewek połączonych słomkami bambusowymi (tzw. tropic). Rolety „tradycyjne” dostępne są w trzynastu różnych rozmiarach, rolety „tropic” w siedmiu. Dzięki temu mamy możliwość wyboru odpowiedniej dla naszych okien.

 

Karnisze okienne do każdego wnętrza

 

Kolorystyka rolet – brąz, ciepły brąz i jasny beż wspaniale ociepli pomieszczenie. Cienko plecione słomki lub listewki bambusa wpuszczą do pomieszczenia światło, ale jednocześnie zapewnią wnętrzu wyjątkowy klimat. Utrzymanie rolet bambusowych w czystości jest wyjątkowo proste - wystarczy do tego zwilżona wodą szmatka. Z kolei praktyczna i uniwersalna budowa ułatwia nam ich szybki montaż. Bambus, mimo swojej lekkości jest niezwykle wytrzymały.

 

Fot. Prakto Roleta bambusowa

Źródło: inplusPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 64

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >