Wanny i brodziki prysznicowe. Unikalne wzornictwo i nowoczesność w Twojej łazience.

Wanny i brodziki prysznicowe. Unikalne wzornictwo i nowoczesność w Twojej łazience.

Tego lata upały dały nam się nieźle we znaki. Przypomniały też przy okazji o przyjemności korzystania z łazienki. Chłodna, orzeźwiająca woda daje prawdziwą ulgę po powrocie z rozpalonego przez słońce miasta. Dzięki ofercie firmy KALDEWEI kąpiel może być nie tylko przyjemnością dla ciała, ale i dla oka. Czytaj dalej

 Jak wykazują przeprowadzone przez firmę KALDEWEI badania preferencji konsumenckich, prysznic służy dzisiaj głównie do szybkiej, porannej, orzeźwiającej kąpieli, natomiast wannę wykorzystuje się raczej po południu, do relaksu i odpoczynku. Ponieważ funkcje prysznica i wanny są zupełnie inne, dobrze wyposażona, współczesna łazienka powinna zawierać oba te urządzenia. Idealnie, kiedy są one zintegrowane pod względem wzorniczym. Firma KALDEWEI posiada w swojej ofercie co najmniej kilka wanien i brodzików prysznicowych, które można ze sobą udanie łączyć.

 

Idealnie skomponowane

Specjalna, wzorniczo spójna linia produktów, których nazwy zaczynają się od przedrostka CONO to dzieło słynnego, mediolańskiego biura projektowego Sottsas Associati. Należy ona do programu Avantgarde firmy KALDEWEI. Są to urządzenia przeznaczone dla miłośników nowoczesnego, purystycznego wzornictwa. Linia składa się z wanny Kaldewei CONODUO oraz brodzika prysznicowego Kaldewei CONOFLAT. Są one zintegrowane pod względem unikalnego wzornictwa i doskonałej funkcjonalności. Mają proste, kubiczne kształty oraz charakterystyczną pokrywę odpływu zaprojektowaną na planie kwadratu, umieszczoną w centralnym miejscu dna.

Atutem wanien Kaldewei CONODUO wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, oprócz unikalnego wzornictwa, jest to, iż doskonale nadają się do kąpieli we dwoje. Umożliwiają to odpowiednio wyprofilowane oparcia pleców oraz odpływ umieszczony pośrodku dna.

Z kolei brodziki Kaldewei CONOFLAT mają superpłaską powierzchnię, która umożliwia bezprogowy montaż w płaszczyźnie podłogi. Swobodę ruchów pod prysznicem zapewnia idealne zintegrowanie pokrywy odpływu z powierzchnią dna. Brodziki firmy Kaldewei wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm są przy tym zdecydowanie łatwiejsze do utrzymania w czystości niż urządzenia wykonane z innych materiałów, gdzie brud może wnikać w pory materiału oraz drobne zarysowania na powierzchni urządzenia. Nie ma tu też ryzyka odkładania się kamienia oraz wybarwiania fug, jak w przypadku wykonanych z płytek ceramicznych przestrzeni prysznicowych. Brodziki Conoflat to 17 różnych rozmiarów od 80 x 90 cm do 100 x 140 cm oraz pełna gama kolorów od bieli, przez czerń, aż po zestaw barw dopasowanych do aktualnych trendów w kolorystyce płytek ceramicznych.

 

Elegancja razy dwa

Z kolei brodziki Kaldewei LADOPLAN doskonale komponują się z linią wanien Kaldewei PURO. Również te produkty przeznaczone są dla miłośników nowoczesnego, purystycznego wzornictwa.

 

Wanna Kaldewei PURO to nowoczesna, minimalistyczna stylistyka - bez załamań i wgłębień, z pionowymi ścianami. Taki kształt gwarantuje bardzo obszerne wnętrze przy standardowych wymiarach zewnętrznych. Wybierając nawet niewielki rozmiar wanny mamy więc zapewniony komfort w kąpieli. Dzięki pięknemu, kubicznemu kształtowi wanna Kaldewei PURO będzie ozdobą każdej łazienki.

Brodzik Kaldewei LADOPLAN pozwala na aranżację modnych dzisiaj, eleganckich przestrzeni prysznicowych w płaszczyźnie podłogi. Surowa elegancja formy świetnie współgra z klasycznym kształtem wanny Kaldewei PURO. Odpływ usytuowany na boku brodzika, poza obszarem powierzchni do stania, został elegancko zamaskowany delikatną pokrywą. Dzięki specjalnemu kształtowi dna oraz zaletom stali emaliowanej brodzik Kaldewei LADOPLAN jest łatwy do utrzymania w czystości. Brodziki Kaldewei LADOPLAN dostępne są w wielu wymiarach i wariantach kolorystycznych.

Zalety użytkowe


Urządzenia kąpielowe firmy KALDEWEI są wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Dzięki temu są odporne na zarysowania, zachowują trwały blask i nie matowieją przez wiele lat. Dodatkowym atutem wanien i brodzików marki KALDEWEI jest wyjątkowa łatwość utrzymania ich w czystości. Wszelkie osady z wody kąpielowej można bez obaw usuwać z emalii KALDEWEI dostępnymi na rynku środkami czystości, w tym także proszkami. Wanny i brodziki marki KALDEWEI można zakupić w specjalnej wersji z powierzchnią przeciwpoślizgową.

 

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Źródło: Klaxon Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19246 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >