Wnętrza kolorem podświetlane – oprawy oświetleniowe Music Line Firmy SKOFF

Wnętrza kolorem podświetlane – oprawy oświetleniowe Music Line Firmy SKOFF

Światło jest dla wnętrza tym, czym wino do posiłku. Odpowiednio dobrane potrafi nie tylko uzupełnić, lecz także wzbogacić aranżację pomieszczeń o niepowtarzalny urok i wyjątkową atmosferę.

I tak jak w przypadku wina istotna jest siła smaku oraz barwa, tak i w przypadku oświetlenia ważna jest jego właściwa intensywność oraz kolor.
Harmonię tych dwóch elementów, zdolną podkreślić aranżację każdego pomieszczenia, osiągniemy dziś dzięki zastosowaniu niepowtarzalnego rozwiązania – opraw oświetleniowych LED z kolekcji Music Line firmy SKOFF.

Sposób oświetlenia wnętrz ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i zawodową aktywność. Co więcej – tworzy również atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i intymności, a tym samym wzbogaca pomieszczenie, wydobywając jego ukryty urok. Ważną jego cechą jest intensywność – zbyt mocne światło powoduje wrażenie monotonności i braku intrygujących kontrastów. Doskonałym rozwiązaniem, coraz popularniejszym w nowoczesnej aranżacji wnętrz, jest oświetlenie rozproszone, uzyskiwane dzięki zastosowaniu większej ilości niewielkich źródeł światła. Jeśli dodamy do tego możliwość operowania kolorem, otrzymamy unikalny efekt dekoracyjny, pozwalający współtworzyć przestrzeń pełną plastyczności i niezwykłego uroku. Połączenie obu tych cech znajdziemy w linii opraw oświetleniowych Music Line firmy SKOFF, pozwalających na uzyskanie niepowtarzalnych aranżacji wnętrza każdego pomieszczenia.


Świetlista moc barw
Barwy w naszym otoczeniu mają istotny wpływ na nasz nastrój – nie bez powodu więc tak wielką wagę przywiązujemy do kolorystycznego elementu w wystroju naszych domów i mieszkań. Dokładnie i z rozmysłem dobieramy odcienie ścian oraz mebli, by stworzyć klimat nie tylko odpowiadający naszym gustom, lecz także pozytywnie nastrajający zarówno do działania, jak i odpoczynku. Dzięki niezwykłym rozwiązaniom, jakie oferuje nam firma SKOFF, możemy dziś wzbogacić wystrój domowych wnętrz o nowy element.

Oprawy Music Line firmy SKOFF – TANGO, RUEDA i RUMBA to niewielkie lampki dające światło w czterech kolorach natury – bieli, czerwieni, błękicie oraz zieleni. Nowoczesna minimalistyczna forma opraw oraz łatwość ich montażu sprawiają, że możemy bez trudu i w dowolnej chwili wykorzystać ich moc do stworzenia we wnętrzach naszych domów oraz mieszkań niepowtarzalnych aranżacji. Dyskretne światło jakie dają oprawy Music Line, pozwala na zastosowanie tego  oświetlenia we wnętrzach o różnym wystroju, nie burząc ich dotychczasowej aranżacji. Wręcz przeciwnie – właściwy dobór koloru światła oraz umieszczenie opraw w odpowiednich miejscach na ścianach, w podstopnicach schodowych lub meblach mogą nadać pomieszczeniom nowego, ukrytego dotąd uroku, a także przyczynić się do utworzenia świetlnych alejek-ciągów komunikacyjnych wskazujących kierunek.


Biel, czerwień, zieleń i błękit
Biel pasuje do wszystkiego – jest idealnym partnerem dla innych kolorów – światło o tej barwie będzie więc doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebujemy oświetlenia dyskretnego. Oprawy z serii Music Line dające światło tego koloru idealnie wpasują się we wnętrza o różnym wystroju i przeznaczeniu. Biel budzi skojarzenia z porządkiem i równowagą, potęguje również wrażenie czystości – będzie więc odpowiednie do pomieszczeń o charakterze użytkowym. Łagodne w mocy i silne rozproszone stanowić będzie jednocześnie unikalną dekorację jak i pomoc przy wyznaczeniu dróg komunikacji. Świetlista biel wyostrza postrzeganie kształtów i optycznie powiększa – opraw Music Line dających białe światło warto więc użyć do wyznaczenia i rozjaśnienia ciągów komunikacyjnych, schodów, szafek kuchennych czy niedużych pokoi.
Światło w odcieniach błękitu i zieleni to rozwiązanie dla tych, którzy szukają oryginalności – obie niezwykłe barwy stanowić będą zaskakujące urozmaicenie wnętrz zarówno tradycyjnych, jak i tych utrzymanych w tonie nowoczesnego, minimalistycznego designu. Zieleń wpływa kojąco i relaksująco – umieszczone w odpowiednich miejscach świecące na zielono lampki TANGO, RUEDA lub RUMBA pozwolą na wykreowanie przestrzeni sprzyjającej odpoczynkowi i wyciszeniu w miejscach domowych i komercyjnych. Światło w zielonym kolorze w niepowtarzalny sposób podkreśli również urok tak często stosowanych w wystroju wnętrz odcieni brązów, harmonijnie zgra się też z zielenią roślin doniczkowych. Nastrój zadumy i uspokojenia pomoże osiągnąć również światło w kolorze błękitu – warto zamontować je w pomieszczeniach, w których relaksujemy się. Lekko rozproszone, napełni je chłodnym, czystym blaskiem, korzystnym w pomieszczeniach takich jak sypialnia, pokój telewizyjny, barek, czy recepcja.
Czerwień to kolor dominujący i optycznie zmniejszający wnętrza, a tym samym – sprawiający wrażenie przytulności. Niewielki świetlny akcent tej barwy, uzyskany dzięki lampkom SKOFF stworzy atmosferę ciepła i domowego ogniska. To także kolor radosny i pozytywny, stymulujący i energetyzujący – świecące czerwienią oprawy TANGO, RUMBA lub RUEDA warto więc wykorzystać w pokojach ćwiczeń i fizycznej aktywności oraz w klubach, pubach czy dyskotekach. Pomieszczenia codziennego użytku zyskają dzięki nim szczególnie jesienią i zimą, pozytywnie wpływając na nastrój i witalność. Niezastąpione będą w kuchni i jadalni – nic bowiem nie poprawia apetytu tak, jak odrobina tego koloru. Pomimo swojej energetycznej mocy nie będzie nachalne – dyskretnie stworzy klimat zmysłowego smaku i tajemnicy.   


Bogactwo możliwości
Cztery kolory światła, oferowane wraz z oprawami oświetleniowymi LED z serii Music Line to doskonały efekt świetlny połączony z unikalnym wzornictwem. Możliwości ich zastosowania są ogromne – niezwykła prostota montażu pozwala na umieszczenie ich w dowolnym miejscu na ścianie lub meblach, bez uciążliwej konieczności prowadzenia dodatkowych linii instalacji elektrycznej. Dzięki oprawom z serii Music Line firmy SKOFF możemy bez trudu, w dowolnej chwili, wnieść niezwykły kolorystyczny akcent do wnętrz naszych domów i mieszkań. Pozwolą one odkryć nieznaną dotąd aranżacyjną moc blasku, jednocześnie napełniając pomieszczenia odpowiadającym nam nastrojem i wydobywając ich ukryty dotąd urok.

 

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Ciekawa aranżacja wnętrz Liczba postów: 207 Grupa: Wnętrza Jeśli zależy Wam na artykułach wyposażenia wnętrz naprawdę wysokiej jakości oraz na fachowym doradztwie to koniecznie odwiedźcie salon DES Concept Space w Radom...
  • Agencja marketingowa - jaką wybrać? Liczba postów: 25 Grupa: Porady i op... Aby uzyskać dobre wyniki i wielokrotny zwrot z inwestycji, lepiej wybrać sprawdzone agencje marketingowe z dużą ilością opinii https://safemarketing.pl/10-najle...
  • Jak urządzić wnętrza biurowe oraz sale konferencyj... Liczba postów: 36 Grupa: Wnętrza Myślę, że zawsze warto przejrzeć sobie różnego rodzaju inspiracje, które są dostępne w internecie. Ewentualnie można też zamówić jakiegoś architekta wnętrza, kt...
  • Zakupy przez internet Liczba postów: 503 Grupa: Porady i op... Dla mnie to bez sensu, ja każdy mebel muszę poczuć, dotknąć, zmierzyć samemu....
  • Jak urządzić kuchnię marzeń? Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza Szanowni Państwo, Ściany w kuchni są narażone na liczne plamy i zabrudzenia, dlatego do malowania rekomenduję Śnieżkę Plamoodporną. Farba jest dostępna w 48 got...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 109

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >