Wnętrze w stylu glamour

Wnętrze w stylu glamour

Obecnie coraz chętniej decydujemy się na odważne aranżacje wnętrz swoich domów lub mieszkań. Dodatkową satysfakcję w metamorfozie pomieszczeń może przynieść ich samodzielna zmiana. Dzięki łatwemu w aplikacji efektowi dekoracyjnemu Cristal marki JEGER, w ciągu jednego dnia możemy tradycyjny pokój zmienić we wnętrze w efektownym stylu glamour.

 

Styl glamour dedykowany jest dla osób, które gustują w niebanalnych rozwiązaniach. Wnętrze stworzone w tym trendzie wyróżnia się blaskiem, odważnymi kolorami oraz nietuzinkowymi dodatkami. Należy jednak uważać, by zachować balans w ekstrawaganckim wyglądzie pomieszczenia, gdyż w przeciwnym razie całość może wyglądać groteskowo.

 

 

Ściana niczym lśniący diament

Ciekawym rozwiązaniem polecanym przez markę JEGER jest nałożenie na powierzchnię ścian efektu dekoracyjnego Cristal Połyskujące diamenty. Dzięki intensywnie lśniącym mikro drobinkom nada on ścianom trójwymiarowe wykończenie pełne blasku. Jak uzyskać taki efekt? Cristal nakładamy na uprzednio zagruntowane podłoże, które następnie malujemy farbą lateksową w odcieniu zbliżonym do warstwy dekoracyjnej, co pozwoli na znaczny wzrost wydajności. W celu uzyskania jednolitej powierzchni efektu JEGER Cristal należy ponownie zagruntować wcześniej wymalowaną powierzchnię. Pozwoli to na wydłużenie czasu aplikacji i równomierne rozłożenie produktu. Przed bezpośrednim nakładaniem efektu dekoracyjnego upewnijmy się, że podłoże jest gładkie i suche”- radzi Wojciech Rybiński, ekspert marki JEGER.

 

 

  „Efekt dekoracyjny Cristal nakładamy za pomocą szerokiego, miękkiego pędzla. Następnie wałkiem równomiernie rozprowadzamy efekt dekoracyjny po powierzchni ściany. Robimy to  płynnymi ruchami w górę i w dół, uzyskując mieniącą się powłokę. Głównymi zaletami efektu dekoracyjnego są łatwość aplikacji, doskonałe krycie oraz szybki czas schnięcia, dzięki czemu totalną metamorfozę pomieszczenia możemy przeprowadzić samodzielnie w zaledwie kilka godzin”- dodaje ekspert. Efekt dekoracyjny Cristal dostępny jest w gamie 25 kolorów, dzięki czemu każdy z miłośników lśniącego stylu glamour znajdzie kolor, który będzie mu odpowiadać.

 

 

Glamour tkwi w szczegółach

Jeśli chcemy, by nasze wnętrze miało stylowy charakter musimy pamiętać o dobraniu odpowiednich dodatków. Przy ścianach pomalowanych efektem dekoracyjnym Cristal marki JEGER, warto zastanowić się nad stonowanymi szczegółami, w kolorze pasującym do barwy iskrzących się ścian. Jeśli do sypialni wybraliśmy efekt w odcieniu srebra, idealnym uzupełnieniem będą dodatki o intensywnym ciemnym kolorze, jak np. narzuta na łóżko w kolorze ciemnego wina. Jeśli pomieszczenie jest dobrze doświetlone naturalnym światłem, możemy zdecydować się na ciemne ciężkie zasłony, które będą idealnie kontrastować z jasnymi ścianami i wprowadzą do sypialni nastrojowy półmrok.

 

 

W przypadku, gdy wybraliśmy do pomieszczenia żywszą barwę, jak np. głęboki fiolet mieniący się na ścianach salonu, warto uzupełnić wystrój dodatkami w neutralnych, jasnych barwach. Biała sofa, czy nowoczesna komoda w odcieniu jasnego popielu będą prezentować się niezwykle stylowo na tle intensywnego fioletu ścian. Jeśli chcemy jednak wprowadzić do wnętrza więcej koloru, możemy śmiało zainwestować w dodatki w takich kolorach jak zieleń, pastelowy błękit, czy żółć. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Wyrafinowany design naszego domu lub mieszkania zależy wyłącznie od nas. Dzięki łatwej aplikacji i nietuzinkowej estetyce efektu dekoracyjnego JEGER Cristal, możemy samodzielnie wyczarować olśniewające wnętrze w stylu glamour.  

 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >