Drzwi – lista artykułów

Bezprogowe drzwi rozwierno-uchylne lub przesuwne to wygodne wyjście na taras i balkon

Wiosna i lato to czas, gdy możemy w pełni korzystać z uroków natury, przebywając na przydomowym tarasie, który stanowi swoistego rodzaju przedłużenie salonu czy sypialni na zewnątrz. Podstawą do stworzenia komfortowej i w pełni przyjaznej wszystkim domownikom zewnętrznej przestrzeni są odpowiednio dobrane drzwi, które umożliwiają swobodne i bezproblemowe przechodzenie.

Innowacyjny, magnetyczny zamek na dotyk do drzwi wewnętrznych

Opatentowany przez włoską firmę AGB magnetyczny zamek TOUCH daje możliwość otwierania i zamykania drzwi bez tradycyjnej klamki, a także stworzenie aranżacji, w której drzwi zlicowane są ze ścianą.

Drzwi wejściowe otwierane szybko i wygodnie bez użycia klucza

Wiele przedmiotów i urządzeń codziennego użytku funkcjonuje dziś zgodnie z koncepcją „Internetu rzeczy”. Do sieci połączonych ze sobą elementów dołączyły nawet drzwi wejściowe, które użytkownik może otwierać przy pomocy czytnika linii papilarnych lub telefonu. Czy to tylko kolejna moda, która szybko przeminie? Jak zapewniają producenci tego typu rozwiązań – to stały trend.

Czym się powinny wyróżniać drzwi zewnętrzne klasy premium?

Dobre drzwi zewnętrzne powinny skutecznie chronić przed chłodem, hałasem oraz zapewniać odpowiedni poziom bezpieczeństwa, przy okazji doskonale wpisując się w ogólną estetykę całej nieruchomości. Na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni model drzwi do domu? Zapytaliśmy eksperta o najważniejsze kryteria, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zamka do drzwi antywłamaniowych

Budowa własnego domu to ogromne przedsięwzięcie. Wymaga poświęcenia sporej ilości czasu, energii i przede wszystkim środków finansowych. Najnowsze dane pokazują, że pomimo pandemii koronawirusa, nadal wielu Polaków decyduje się na ten odpowiedzialny krok w swoim życiu. W pierwszym półroczu 2020 roku w Polsce urzędy wydały 48 121 pozwoleń na budowę domów jednorodzinnych, natomiast do użytkowania oddano 42 265 takich budynków. Niestety, z roku na rok wzrasta również liczba włamań do domów jednorodzinnych. Według danych stowarzyszenia Bezpieczny Dom, w ciągu ostatnich lat w Polsce co 8 minut dochodziło do kradzieży z włamaniem.

Drzwi wewnętrzne - jaki mamy wybór obecnie na rynku

Symbol przejścia z jednej strony na drugą… Drzwi – w swoich domach czy mieszkaniach mamy ich co najmniej kilka par. Wyznaczają granice. Na co dzień dostrzegamy je często dopiero wtedy, gdy okazują się zamknięte. Pełnią bowiem wiele funkcji, w tym przede wszystkim stanowią wizualizację ważnej ludzkiej potrzeby związanej z zachowaniem prywatności – człowiek jest istotą społeczną, ale czasem lubi przecież pobyć sam ze sobą. Czym zatem kierować się przy ich doborze?

Lubisz niebanalną kolorystykę? Wybierz białe drzwi z czarną klamką

Drzwi są nie tylko funkcjonalnym elementem domu, ale mogą - a nawet powinny - stanowić dodatkowy element ozdobny. Aby tak się stało, należy wybrać je rozważnie i dostosować do pozostałych elementów wystroju. Jeśli dodatkowo lubisz nietypowe połączenia, możesz zdecydować się na białe drzwi z czarną klamką.

Drzwi wejściowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu inwestora

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu oraz świadectwo estetycznych upodobań gospodarzy. Piękne i solidnie wykonane podkreślają charakter budynku i jednocześnie podsycają ciekawość odnośnie wystroju wnętrza. Teraz producent stworzył możliwość samodzielnego zaprojektowania drzwi wejściowych, a tym samym dobrania wszystkich elementów według własnego zamysłu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie oryginalnych, niestandardowych i jedynych w swoim rodzaju drzwi, które będą stanowiły twórczy wyraz ich posiadaczy lub harmonijnie uzupełniały projekt architektoniczny.

Wybierasz zamek do drzwi mieszkania? Sprawdź, jaki model będzie odpowiedni

Wybór odpowiedniego zamka do drzwi to podstawa, jeśli zależy nam na najwyższej ochronie antywłamaniowej. Na rynku mamy w tym zakresie do wyboru wiele opcji, dedykowanych różnym potrzebom nabywców i różnym rodzajom drzwi. Jaki zamek wybrać, aby czuć się we własnym domu bezpiecznie i komfortowo?

Budujesz dom? Zainwestuj w profesjonalny montaż drzwi Kraków!

Budowa domu to moment, który wiąże się z podejmowaniem wielu ważnych decyzji, które mogą zdeterminować nasze życie na najbliższe lata. Począwszy od wyboru lokalizacji naszej budowy, przez jego projekt a skończywszy na materiałach. Jednym z najważniejszych elementów każdego domu są bez wątpienia drzwi zewnętrze Kraków, które powinniśmy wybrać na etapie doprowadzania budowy do stanu zamkniętego.


Stron: 81 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16525 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 432

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >