Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Drzwi zewnętrzne z przesuniętą osią obrotu

Jak podkreślić wejście do budynku i sprawić, by było reprezentacyjnym elementem elewacji? Służyć temu mogą designerskie, wielkogabarytowe drzwi. Skupiając się na ich wyglądzie i rozmiarze, nie można jednak zapominać o funkcjonalności. Sposobem na pogodzenie atrakcyjnej formy i bardzo dobrych parametrów może być najnowsza propozycja marki Aluprof – drzwi MB-86N Pivot Door z przesuniętą osią obrotu.

Co warto wiedzieć przed zakupem nowego zamka do drzwi wejściowych?

Jak wybrać dobry zamek do drzwi wejściowych? Co wyróżnia najlepsze produkty i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu? Klienci zazwyczaj pytają o dobrej klasy zamki antywłamaniowe. I słusznie, ale czy wiedzą, co to dokładnie znaczy i jakie elementy wyróżniają najlepsze rozwiązania tego typu? Prezentujemy 3 najważniejsze zalety nowoczesnego zamka do drzwi wejściowych.

Samozamykacz drzwiowy – wygoda i komfort użytkowania

Samozamykacz, czyli mechanizm umożliwiający samodzielne zamykanie się drzwi, to nie tylko rozwiązanie zapewniające wygodę użytkownikom budynku. Jego rola jest znacznie ważniejsza – dzięki niemu można także zadbać o bezpieczeństwo, a nawet ograniczyć straty energii. Dlaczego wybór dobrej jakości zamykacza do drzwi jest tak ważny?

Gdzie kupić zamek do drzwi?

Zamek w drzwiach pełni bardzo istotną funkcję. Dzięki prawidłowo dobranemu mechanizmowi zainstalowanemu w drzwiach wejściowych możemy czuć się bezpiecznie w domu, a nasz dobytek jest odpowiednio chroniony. Jeśli rozważasz wymianę zamka na nowy, z całą pewnością zastanawiasz się, gdzie najlepiej kupić zamek do drzwi? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

Jak otworzyć zamek, który się zaciął?

Zamek w drzwiach wejściowych stanowi niezbędny element zabezpieczenia domu, chroniąc przed dostaniem się do środka przez osoby niepowołane. Prawidłowo działające urządzenie z łatwością można otworzyć przekręcając klucz. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy zamek jest zablokowany? Z naszego artykułu dowiesz się, jak postępować w takiej sytuacji.

Design drzwi wejściowych do domu — jak powinny wyglądać nowoczesne drzwi zewnętrzne?

Wybór stolarki drzwiowej do domu nie musi być trudny. Oprócz takich czynników jak termoizolacyjność i bezpieczeństwo pozostaje też kwestia stylu. Coraz częściej ma ona kluczowe znaczenie dla inwestycji prywatnych i przestrzeni użyteczności publicznej. Jak dobrać styl drzwi wejściowych do domu? Sprawdź to!

Do czego dopasować kolor i styl drzwi zewnętrznych?

Przed Tobą remont lub budowa domu i aktualnie zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich drzwi zewnętrznych? Oprócz tego, że powinny być wysokiej jakości, by mogły służyć Ci przez długie lata, muszą wyróżniać się doskonałą termoizolacyjnością, energooszczędnością oraz designem dopasowanym do budynku. Do czego dobrać kolor drzwi wejściowych, by całość dobrze się prezentowała?

Aluminiowe drzwi zewnętrzne z czytnikiem – nowoczesna wizytówka pasywnego domu

Drzwi oparte na profilach aluminiowych i wielopłaszczyznowej kontroli dostępu nie tylko wyglądają efektownie, ale przede wszystkim są bezpieczne i komfortowe w obsłudze. To design w czystej postaci – nowoczesna forma w tym przypadku łączy się z funkcjonalnością i komfortem użytkowym. Dlatego, jeśli szukasz nowych drzwi wejściowych, nie przegap tego trendu!

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO 82 PVC od KRISPOL

Marka KRISPOL zaoferowała klientom drzwi zewnętrzne nakładkowe PVC, które łączą najlepsze parametry techniczne i wysoką estetykę z atrakcyjną ceną detaliczną. Taka kombinacja korzyści to świetna okazja dla inwestorów poszukujących niestandardowego produktu. SOLANO 82 PVC daje szansę na stworzenie naprawdę oryginalnej i niepowtarzalnej strefy wejścia do domu.

Jakie parametry powinny mieć ciepłe drzwi zewnętrzne? Pomagamy w wyborze!

Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. Stanowią punkt wejścia do budynku oraz odpowiadają za bezpieczeństwo domowników. Nie są to jednak ich jedyne funkcje. Drzwi wejściowe pomagają też w zachowaniu odpowiedniego komfortu termicznego, chroniąc wnętrze domostwa przed wychładzaniem się. Dlatego, dokonując wyboru odpowiedniego modelu, nie warto kierować się tylko względami estetycznymi. Lepiej poświęcić chwilę i przyjrzeć się dokładniej określonym parametrom technicznym. Na co zatem warto zwrócić uwagę, kupując drzwi zewnętrzne?


Stron: 31 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18939 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >