Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Elektrozawory - do czego służą i jak je wybrać?

Zawory sterowane przy użyciu prądu elektrycznego charakteryzuje bardzo szerokie zastosowanie, gdyż wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. Różni je mnóstwo parametrów, od rozmiaru, po przeznaczenie, aż po szczegółową specyfikację. W większości przypadkach wykorzystywane są w motoryzacji, chociaż mogą być stosowane również w automatyce przemysłowej. Jak właściwie działają elektrozawory i w jaki sposób je wybrać?

Poszukujesz części samochodowych? Witamy w AUTODOC!

Zawsze zadawałeś sobie pytanie, czy istnieje możliwość samodzielnej wymiany części samochodowych lub części zamiennych w swoim samochodzie? Czy zawsze chciałeś zaoszczędzić swoje pieniądze oraz polepszyć swoją wiedzę na temat napraw, części samochodowych oraz tego, w jaki sposób pracuje silnik Twojego auta? Czy zawsze szukałeś miejsca, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne części zamienne, które potrzebujesz w rozsądnych cenach? W takim razie znalazłeś odpowiednie miejsce.

Lokalizatory infrastruktury podziemnych instalacji

Przypadkowe uszkodzenie kabli energetycznych podczas projektu może prowadzić do kosztownych napraw i powodować niebezpieczne sytuacje. Kopanie w niewłaściwym miejscu może również prowadzić do niepotrzebnych opóźnień i generować dodatkowe koszty dla zleceniodawcy. W unikaniu tego typu sytuacji mogą pomóc urządzenia zaprojektowane w celu dokładnego lokalizowania zakopanych pod ziemią np. kabli (do głębokości 6 metrów).

Praca w zimie na zewnątrz - ubiór warstwowy najlepszym zabezpieczeniem przed chłodem

Jeśli każdego dnia pracy musisz mierzyć się z ciężkimi warunkami pogodowymi, to warstwowa odzież robocza – której zadaniem jest minimalizowanie skutków kontaktu ciała z zimnem i wilgocią – rozwiązuje te problemy. Starannie dobrany ubiór warstwowy zapewnia optymalną temperaturę ciała i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu wydajność i komfort pracy będą ponadprzeciętne.

Zasilanie urządzeń elektronicznych – profesjonalny system zasilania

Praktycznie wszystkie układy elektroniczne potrzebują zasilania prądem stałym. Służą temu odpowiednio skonstruowane zasilacze prądu stałego. Zasilacz stanowi ważny element urządzenia elektronicznego, gdyż od niego zależy poprawne funkcjonowanie danego sprzętu. Warto podkreślić fakt, że prawidłowe zasilanie ma decydujący wpływ na pracę układu zasilanego w każdym urządzeniu elektronicznym, dlatego powinno być odpowiednio dobrane do jego parametrów.

Jak skompletować najważniejsze narzędzia do domu

Chociaż nie każdy majsterkuje, naprawia i remontuje, to jednak w każdym domu powinien się znajdować zestaw podstawowych, najważniejszych narzędzi, które przydadzą się przy drobnych pracach. Dziś także kobiety radzą sobie z wieloma czynnościami niegdyś zastrzeżonymi wyłącznie dla mężczyzn, toteż nawet w domu singielki powinna się znajdować skrzynka z narzędziami. Przydadzą się one nawet w sytuacji, gdyby lokatorka zmuszona była poprosić o pomoc w naprawie sąsiada czy przyjaciela.

Narzędzia budowlane na prezent - co dla fachowca, a co dla domowego majsterkowicza wybrać?

Co kupić pod choinkę elektrykowi? Co będzie odpowiednie dla stolarza? A co wolałby dostać domowy majsterkowicz? Podpowiadamy prezenty, które mają szansę okazać się trafionymi.

Odzież odblaskowa, zwiększa bezpieczeństwo pracy w trudnych warunkach

Ciężkie warunki pracy? Zimno, mokro, ciemno i niebezpiecznie? Spokojnie! Mamy propozycje nawet na ekstremalne okoliczności. Kolekcja odzieży odblaskowej zwiększającej komfort i bezpieczeństwo jest bardzo szeroka i przemyślana. Szyta na każdą miarę, o nowoczesnym kroju. Czy to spodnie, czy to kurtka – raz przymierzone, pozostaną niezastąpionym towarzyszem podczas pracy w różnych warunkach.

Sprzęt i maszyny budowlane dobrze zabezpieczone w sezonie zimowym

Pod koniec jesieni zapotrzebowanie na prace budowlane i remontowe wykonywane na świeżym powietrzu znacząco spada. Dla wielu firm budowlanych końcówka sezonu jest doskonałym momentem, aby zadbać o stan techniczny maszyn budowlanych. Na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas przeglądu?

Kobieta budowlaniec w odzieży roboczej dopasowanej do swojej sylwetki

Coraz więcej firm budowlanych na świecie zatrudnia kobiety w zawodach takich jak: dekarz, murarz, hydraulik, czy elektryk, które były dotychczas traktowane jako typowo męskie. W Polsce odsetek kobiet zatrudnionych w budownictwie jest wciąż kilka razy mniejszy niż np. w Norwegii. Aby trend ten rozprzestrzenił się w Polsce, musi zajść wiele zmian. Dotyczy to na przykład zaopatrzenia w odzież roboczą w odpowiednim fasonie i rozmiarze. Na rynku pojawiła się nowa kolekcja odzieży roboczej dla kobiet bazująca na najbardziej popularnych modelach dla mężczyzn.


Stron: 87 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18699 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >