Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Jakie narzędzia są niezbędne w warsztacie elektromontera?

Zapewniają niezbędny komfort i bezpieczeństwo pracy, które potwierdzają międzynarodowe certyfikaty. Prezentujemy 5 produktów, których nie powinno zabraknąć na wyposażeniu elektromontera.

4 mikronarzędzia, które warto mieć

Niezawodne tam, gdzie liczy się maksymalna precyzja. Mimo niewielkich rozmiarów z powodzeniem sprawdzają się nawet przy stosunkowo ciężkich pracach. Oto 4 niezbędne mikronarzędzia dla modelarzy, majsterkowiczów, artystów i wielu innych specjalistów.

Wiertarka udarowa czy młotowiertarka – co wybrać?

Często spełniają tą samą funkcję, a pod względem istotnych parametrów mają więcej podobieństw niż różnic. Wiertarka udarowa i młotowiertarka – kiedy potrzebujemy obu, a kiedy możemy stosować je zamiennie?

Proces zużywania w narzędziach skrawających – informacje

Na rynku mamy różne narzędzia skrawające. W procesie frezowania mamy frezy, które są wieloostrzowymi narzędziami do skrawania. Spotykane we frezarkach, dzielą się na część roboczą, prowadzącą i chwytową. Sposób ukształtowania powierzchni dzieli narzędzia frezujące na kategorie. Zwykłe, kształtowe i obwiedniowe. Mogą być ręczne, uniwersalne lub specjalne.

Rękawice do zadań specjalnych

Rzuć rękawicę pracom budowlanym... i to dosłownie! Zaawansowane rękawice robocze wyposażone są w oddychające membrany, antypoślizgowe wzmocnienia czy przewodzące powierzchnie pomogą stawić czoła każdej pracy - przy każdej pogodzie.

Kilka porad, jak dbać o elektronarzędzia, aby służyły dłużej

Narzędzia, jak wszystko, podlegają zużyciu. Są jednak nowoczesne rozwiązania, które pozwalają zachować żywotność elektronarzędzi na dłużej. Przedstawiamy kilka z nich. Zużycie i wymianę elektronarzędzi można odsunąć w czasie. Warto jednak wiedzieć, jakie rozwiązania wybierać, by sprzęt działał dłużej.

Co powinno się znaleźć w warsztacie stolarskim?

Fach stolarza liczy sobie kilkaset lat. Nie zmienia to jednak faktu, że musi iść z duchem czasu. Przedstawiamy kilka innowacyjnych rozwiązań, które powinny się znaleźć w nowoczesnym warsztacie.

Sportowe technologie w odzieży na budowę

Reprezentacyjna odzież robocza to ważny element wizerunku ekip budowlanych. Wobec licznej konkurencji i ujednolicenia cen usług, klienci kupując wzrokiem, wybierają fachowców, którzy nie tylko mówią, ale też wyglądają profesjonalnie. Nowoczesne ubrania spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, są uszyte z wykorzystaniem najnowszych technologii, gwarantujących wysoki komfort pracy, a ich krój i kolorystyka uwzględniają najnowsze trendy męskiej mody.

Niezbędny zestaw narzędzi w domowym majsterkowaniu

Co jakiś czas w domu pojawiają się usterki. Trzeba uzupełnić pęknięcia w ścianach, zamocować półkę, wymienić połamaną listwę progową albo naprawić wypadający kontakt. Sprawdźmy, jakie narzędzia warto zebrać, żeby sprawnie uporać się z drobnymi naprawami.

Maski spawalnicze – na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Maski spawalnicze to nakrycia głowy lub okładki, które są powszechnie stosowane w warsztatach w celu ochrony twarzy, oczu, szyi przed promieniowaniem ultrafioletowym i podczerwienią, oparzeniami i ciepłem. Jest to niezwykle ważny element stroju każdego spawacza, który nie tylko umożliwia komfortową pracę, ale również w rzeczywisty sposób wpływa na zdrowie użytkownika. Jak zatem kupić maskę spawalniczą, która będzie dla nas najlepsza? Na to pytanie odpowiedzą eksperci z Expondo.


Stron: 81 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17518 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >