Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Jak wybrać migomat do warsztatu lub domu?

Migomat to bardzo wydajne i przydatne urządzenie, które znajdziemy nie tylko w profesjonalnym warsztacie, ale również w rękach wielu hobbystów. Jak wybrać odpowiedni model dla siebie?

Koszula flanelowa w kratę - dlaczego tak dobrze się w niej pracuje?

Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie przynajmniej jeden garnitur, a kobieta – „małą czarną”. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że w obu przypadkach ubrania te będą sąsiadować w szafie z innym, prawdziwie uniwersalnym, garderobianym evergreenem. Dlaczego jest nim właśnie koszula flanelowa?

Wynajem dźwigów samojezdnych - na co zwrócić uwagę?

Obecnie, coraz więcej firm decyduje się na wynajem dźwigów samojezdnych od sprawdzonego partnera. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, gdyż generuje koszty wyłącznie podczas użytkowania maszyny w ustalonym wcześniej terminie. Co więcej, mobilny charakter urządzeń samojezdnych pozwala wykorzystywać je do realizacji kilku zleceń jednocześnie. Jeśli zakończymy zaplanowane prac przy jednym projekcie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby szybko zamontować dźwig w innej lokalizacji.

Paleciaki ręczne - wciąż na topie! Zobacz dlaczego!

Wózki paletowe ręczne to jedne z najprostszych i najmniej skomplikowanych urządzeń, które na co dzień pomagają w przewożeniu ciężkich ładunków. Dzięki ich niewielkiej konstrukcji i niskiej cenie są chętnie wybierane w wielu branżach od spożywczej po produkcyjną.

Jak wybrać meble do warsztatu?

Wysoka jakość i funkcjonalność to dwie najważniejsze cechy mebli, które są wykorzystywane w warsztatach. Przekonaj się, na co dokładnie warto zwracać uwagę podczas wybierania mebli warsztatowych, aby były jednocześnie praktyczne oraz pozostawały w doskonałym stanie przez kolejnych wiele lat.

Jak dobrze dopasować rozmiar odzieży roboczej i prawidłowo zdjąć miarę przed zakupem?

Rozwijana metrówka to obowiązkowa pozycja wśród narzędzi pracy zarówno domowych majsterkowiczów, jak i stuprocentowych profesjonalistów. Przyda się jednak nie tylko do wymiarowania na „froncie robót”, ale także przed wizytą w sklepie odzieżowym. Odpowiednio sprawdzone, kluczowe parametry ciała w połączeniu z kilkoma wartymi zapamiętania poradami pozwolą odpowiednio dobrać rozmiar ubrania, w którym wykonywanie pracy będzie komfortowe, a przez to także bezpieczniejsze.

Wysoka produktywność i łatwość obsługi to tylko część zalet koparek kołowych. Poznaj charakterystykę maszyn JCB

Niezwykła popularność koparek kołowych marki JCB na wielu placach budowy nie wzięła się znikąd. To niezwykle nowoczesne, wysokiej klasy maszyny, które pozwalają na uzyskanie wielu korzyści wynikających z ich użycia. Zaprojektowane w sposób zrównoważony, dostosowane do pracy w najcięższych warunkach koparki te świetne sprawdzą się w każdym miejscu pracy. Jakie zalety wynikają z ich użycia? Czy warto w nie zainwestować?

Podesty ruchome - co warto o nich wiedzieć?

Praca na wysokości wymaga szczególnie zaawansowanych ale i bezpiecznych rozwiązań. O ile w przypadku unoszenia ładunków można skorzystać z pomocy wózków terenowych, ładowarek teleskopowych, dźwigów i innych budowlanych maszyn, o tyle podnoszenie pracowników w wyższe partie budynków czy konstrukcji wymaga wykorzystania specjalistycznych podestów ruchomych.

Niecodzienna próba wytrzymałości spodni roboczych

Samochody wyparły konie nie tylko w dziedzinie transportu, ale również… testowania spodni użytkowych. W 1886 roku producent pierwszych jeansów zaczął naszywać na swój przebojowy produkt plakietkę z rysunkiem dwóch ogierów próbujących rozerwać parę „teksasów”. Chciał w ten sposób podkreślić ich wyjątkową wytrzymałość. Ponad 130 lat później firma Blaklader postanowiła pokazać, jak wytrzymałe mogą być spodnie produkowane współcześnie, szukając odpowiedzi na pytanie: ile samochodów można na takich spodniach powiesić?

Jakie narzędzia są niezbędne do drobnych prac hydraulicznych w domu?

Naprawa cieknącego kranu czy podłączenie nowej pralki? Wykonanie tych zadań możemy zlecić hydraulikowi. Doświadczeni fachowcy są jednak często niedostępni, a ich usługi mogą „słono” kosztować. Z dobrymi narzędziami mniej skomplikowane naprawy hydrauliczne przeprowadzimy samodzielnie. Jakie akcesoria pomogą nam w działaniu?


Stron: 107 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17020 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >