Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Wybór drabiny wielofunkcyjnej

Drabina wielofunkcyjna to sprzęt o wielu zaletach i właściwościach, które mogą znacznie wpłynąć na komfort naszej pracy. Nie zawsze jednak posiadamy wystarczającą wiedzę, aby trafnie ocenić, czy taki rodzaj drabiny będzie odpowiedni do naszych potrzeb, oraz czym się kierować przy jej wyborze. Lider w sprzedaży drabin najlepszej jakości, Alve, podpowiada, na co warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji.

Oryginalne i komfortowe ubrania robocze najnowszej generacji

Pytanie za milion, kategoria moda: świetnie wygląda, jeszcze lepiej leży, zapewnia swobodę ruchów i niespotykany komfort pracy. Co to może być? Odpowiedź jest zaskakująca: to odzież robocza z linii FlexiWork. Tak, robocza!

Jak chronić kolana podczas prac remontowo-budowlanych?

Prace budowlane wymagają częstego przebywania w pozycji klęczącej. Aby chronić stawy kolanowe i zapobiec szybkiemu zmęczeniu, marka Snickers Workwear wprowadziła wentylowane nakolanniki 9112 D3O® Lite™. Innowacyjne ochraniacze zapewniają doskonałe dopasowanie, amortyzację, a także komfort termiczny podczas układania parkietu, fugowania czy prac ogrodowych

Agregaty prądotwórcze - najważniejsze kryteria wyboru

Agregat prądotwórczy jest niezależnym źródłem zasilania różnego rodzaju odbiorników. Zależnie od modelu, mają szerokie zastosowanie m. in. w budownictwie, podczas prac remontowo-budowlanych, w warsztatach, zwłaszcza w tzw. warsztatach mobilnych i służą przede wszystkim do zasilania odpowiednich elektronarzędzi, np. szlifierek kątowych, wiertarek, pił, itp. Często, ze względu na warunki panujące na placu budowy, agregaty prądotwórcze zapewniają także oświetlenie.

Konserwacja układów hydraulicznych w maszynach budowlanych

Dobry stan techniczny i niska awaryjność układów hydraulicznych w maszynach budowlanych są uzależnione od wielu czynników. Istotne jest nie tylko regularne serwisowanie czy prawidłowe użytkowanie urządzeń i pojazdów, ale także dobór odpowiednich olejów hydraulicznych oraz ich terminowa wymiana.

Kilka zaleceń - jak dbać o elektronarzędzia, aby służyły nam wiele lat

Co zrobić, by wiertarka, wkrętarka, szlifierka działały latami? Nawet intensywnie użytkowane elektronarzędzia mogą pracować, jak nowe – kluczem do żywotności jest odpowiednia konserwacja. Wiertarki, szlifierki, młoty udarowe czy piły tarczowe – wybierając wysokiej klasy elektronarzędzia chcemy, by była to długoterminowa inwestycja. Wiele zależy od tego, jak ze sprzętem obchodzimy się na co dzień – ważną rolę odgrywa zachowanie czystości, dobór akcesoriów oraz to, czy wiemy jak go (nie) należy używać.

Nowoczesne sposoby zmniejszenia ryzyka wypadków na placu budowy i podczas remontu

Zaplanowanie w sposób przemyślany przebiegu robót budowlanych czy remontowych to podstawa nie tylko bezpieczeństwa, lecz także efektywności wykonywanych prac. Przede wszystkim należy uwzględnić zabezpieczenie placu budowy, powierzchni i przedmiotów znajdujących się w remontowanym budynku oraz wykorzystanie odpowiedniego sprzętu.

Pompa zanurzeniowa czy ciśnieniowa? Poznaj dwa rodzaje urządzeń

Jeżeli posiadasz dom, na pewno spotkałeś się z problemem wypompowywania czystej lub brudnej wody. Aby można było tego dokonać, potrzebna jest odpowiednia pompa zanurzeniowa lub ciśnieniowa. Skąd masz jednak wiedzieć, którą wybrać? W tym tekście przedstawimy Ci oba rodzaje pomp i opowiemy o ich najważniejszych funkcjonalnościach.

Wytrzymałe spodnie robocze dla branży budowlanej

Intensywna eksploatacja, trudne warunki i ryzyko urazów to codzienność wykonawców prac budowlanych. Specjalnie dla nich Snickers Workwear wprowadza nowy model wytrzymałych spodni roboczych z workami kieszeniowymi i zabezpieczeniami na kolana: AllroundWork 6200.

Niezawodne wkręty do elementów drewnianych lub drewnopochodnych.

Profesjonalne wkręty Power-Fast pozwalają stworzyć wytrzymałe połączenia we wszystkich rodzajach drewna. Te specjalnie zaprojektowane wkręty sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach zarówno w suchej zabudowie, jak i na zewnątrz.


Stron: 79 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16856 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 455

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >