Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Palnujesz wiosenny remont? Zobacz jakie narzędzia będą niezbędne

By sprawnie przeprowadzić remont domu czy mieszkania, należy zacząć od zgromadzenia odpowiedniego sprzętu. Prezentujemy 5 narzędzi, bez których ambitne plany nie mają prawa się zrealizować.

Wybór urządzenia do pomiaru odległości: miara tradycyjna czy dalmierz laserowy?

Dalmierz jest narzędziem, które pozwala na dokonywanie precyzyjnych pomiarów. Używanie go stanowi pierwszy krok do udanego i zgodnego z prawami budowlanymi remontu lub wykonania innej pracy budowlanej. Warto, byś wiedział, który wybrać.

Nowatorskie narzędzia ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej

Innowacyjne, odporne i przyjazne środowisku – za materiałami wykorzystywanymi przez producentów narzędzi kryje się jakość. Oto 4 przykłady na to, że największe atuty nie zawsze są widoczne gołym okiem.

Bezpieczeństwo prac budowlanych w pobliżu linii wysokiego napięcia

Prace na wysokości, w obrębie linii i urządzeń elektroenergetycznych należą do szczególnie niebezpiecznych. Porażenie prądem jest w tym przypadku jednym z najczęstszych powodów śmiertelnych wypadków. Jakich zasad należy przestrzegać, aby zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa?

Elektronarzędzia i smartfon możesz zasilać jednym powerbankiem

Nie każdy jest specjalistą od remontów i prac wykończeniowych, nie wszyscy są też zapalonymi majsterkowiczami. Jednak większość z nas z pewnością zgodzi się, że warto mieć w domu przynajmniej podstawowe elektronarzędzia, najlepiej bezprzewodowe – one na pewno się przydadzą. Ale co z akumulatorem? Ma leżeć w szufladzie i się marnować? Otóż nie! przedstawiamy gamę podstawowych elektronarzędzi zasilanych akumulatorem pełniącym również funkcję… powerbanku dla twojego smartfona!

Najwyższa jakość cyklinowania nową cykliniarką z taśmą bezkońcową

Gwarantująca wysoką wydajność pracy taśma bezkońcowa, konstrukcja ułatwiająca pracę blisko ścian i łatwość obsługi i transportu. Tak prezentuje się najnowsza cykliniarka Novatec BELT HD.

Komfortowo i bez pyłu – „żyrafa” pomoże przy remoncie

Pozwala usprawnić prace remontowe, oszczędzić czas, a przy tym nie utonąć w pyle towarzyszącemu szlifowaniu ścian i sufitów. Szlifierka do gipsu, czyli popularna „żyrafa” - czym się kierować przy jej wyborze?

Domowy MacGyver – skompletuj narzędziowy niezbędnik

Naprawa kabla w suszarce, zepsutego żyrandola, usterki w aucie, czy budowa ścianki działowej – z odpowiednim sprzętem to żadne wyzwanie. Prezentujemy narzędziowy niezbędnik, który uczyni z ciebie domowego MacGyvera. Widzisz usterkę, łapiesz za narzędzia i robisz wszystko żeby uratować sytuację. I choć nie zbudujesz helikoptera z zapałek i spinacza, od razu czujesz się jak Angus MacGyver. Oto narzędziowy niezbędnik, który pozwoli każdemu zostać bohaterem domu.

Jakie mocowania można stosować na płytach gipsowo-kartonowych?

Stosowanie płyt gipsowo-kartonowych to sposób na szybkie, a zarazem estetyczne wykończenie powierzchni. Stosunkowo niska cena, dostępność i uniwersalizm zastosowań sprawiają, że materiał ten jest obecnie jednym z najpopularniejszych. Jakich kołków powinniśmy użyć, żeby mocowanie przebiegło bez niespodzianek?

Wiertło do betonu, metalu i drewna - jak je wybrać?

Nawet najlepsza wiertarka nie pomoże, gdy błędnie dobierzemy wiertło do wykonywanej pracy. Jak wybrać to właściwe? Nieprawidłowo dobrane wiertła obniżają efektywność pracy, łatwo ulegają uszkodzeniom i mogą negatywnie wpłynąć na kondycję elektronarzędzia. Które wybrać, by cieszyć się trwałym osprzętem i wydajną pracą?


Stron: 82 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17736 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >