Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Nowoczesne tarcze diamentowe do bruzdownic

Prezentujemy nowe rozwiązanie przeznaczone do wykonywania bruzd – tarcze diamentowe typu KOMBI, które pomiędzy standardowo – równolegle ustawionymi tarczami, mają dodatkowe tarcze ustawione pod skosem. Dzięki temu wykonanie gotowej bruzdy możliwe jest w jednej operacji.

Jak działa agregat chłodniczy?

Agregat chłodniczy typowo przemysłowy jest klasyfikowany jako układ chłodzenia, który chłodzi płyn procesowy lub osusza powietrze w obiektach komercyjnych i przemysłowych. W celu ochłodzenia agregat będzie używał cyklu kompresji lub absorpcji pary. Agregat chłodniczy ma wiele zastosowań, od chłodzenia przestrzeni po zastosowania w instalacjach chłodzenia procesowego.

Wszystko o wkrętakach - czyli jak dokręcać i odkręcać prawidłowo

Żadne inne narzędzie na świecie nie jest używane tak często, jak one – wkrętaki. Co można nimi zepsuć? Wszystko, jeśli nieodpowiednio ich użyjemy. By tego uniknąć, wystarczy stosować się do kilku prostych zasad. Wkrętaki są popularne i proste w użyciu. To ich zaleta i… wada. Dlaczego? Bo popadając w rutynę, łatwo można popełnić bardzo kosztowny błąd. To samo dotyczy zresztą kluczy oczkowych, którymi mocujemy wszelkie nakrętki. Jak więc należy się nimi posługiwać, by uniknąć problemów?

Tarcza diamentowa, która umożliwia jednoczesne cięcie i fazowanie rur z PCV

Prezentujemy nowość: tarczę diamentową, umożliwiającą jednoczesne cięcie i fazowanie końcowe w rurach kanalizacyjnych z PCV. To specjalna tarcza, która oprócz głównej płaszczyzny cięcia posiada dodatkowe skośne odsadzenie, fazujące końcówkę rury. Dzięki temu cięcie i fazowanie wykonywane jest jednocześnie, co znacznie skraca czas pracy. Konstrukcja tarczy diamentowej i jej odsadzenie zapewniają zachowanie prostopadłości cięcia.

Dlaczego warto kupować narzędzia w sklepie online?

Zarówno osoby prywatne, jak również mechanicy, hydraulicy i inni specjaliści decydują się na zakup narzędzi przez internet. Zakupy w sklepie internetowym są wygodne i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Dlaczego jeszcze warto kupować narzędzia w sklepie internetowym? Zachęcamy do lektury naszego artykułu!

Obróbka strumieniowo ścierna - przygotowanie do pracy

Obróbka strumieniowo-ścierna polega na opracowywaniu powierzchni materiału za pomocą odpowiednio dobranego ścierniwa, które jest wyrzucane z powietrzem (metoda na sucho) lub strumieniem wody (metoda na mokro) pod odpowiednim ciśnieniem. Do przeprowadzenia takiej pracy konieczne jest odpowiednie przygotowanie – zarówno stanowiska pracy, jak i środków ochrony osobistej czy materiałów.

Siłowniki pneumatyczne – rodzaje i zastosowanie

Siłowniki pneumatyczne przede wszystkim używane są w przemyśle. Są częścią napędów maszyn, układów sterujących procesami technologicznymi, a także armatury. By sprawowały się jak najlepiej, należy szczególnie zwrócić uwagę na odpowiedni dobór oraz jakość siłowników. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że działają poprawnie i bez zarzutów.

Lasery liniowe z bezpłatną aplikacją ułatwiającą pracę bez dotykania urządzenia

Nowa linia laserów liniowych zapewnia większą wydajność pracy na budowach. Oferta obejmuje trzy urządzenia: model podstawowy GLL 3-80 Professional oraz modele z opcją komunikacji przez internet GLL 3-80 C Professional i GLL 3-80 CG Professional. Lasery posiadają Bluetooth, dzięki czemu można nimi sterować za pomocą aplikacji. Aplikacja Levelling Remote umożliwia użytkownikom włączanie i wyłączanie linii laserowych bez konieczności dotykania urządzenia i ryzyka przypadkowej zmiany ustawienia wyświetlanych linii. Sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji ułatwia także pracę w miejscach trudno dostępnych. Użytkownik może także wygodnie ustawić jasność linii laserowych, np. aby poprawić ich widoczność lub zmniejszyć zużycie energii akumulatora.

Hałas podczas prac budowlanych - jak chronić słuch i jednocześnie mieć kontakt z otoczeniem

Seria słuchawek Secure do ochrony słuchu oraz komunikacji podczas pracy w miejscach o wysokim natężeniu hałasu. Te aktywne słuchawki chronią słuch, tłumiąc hałas, przy jednoczesnym dopuszczaniu do uszu sygnałów ostrzegawczych i ludzkiej mowy z zewnątrz. Umożliwiają też słuchanie muzyki oraz swobodną komunikację telefoniczną. Nowe modele charakteryzują najwyższe parametry tłumienia oraz ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodę, wytrzymałość i trwałość w trudnych warunkach. Dostępne są trzy modele słuchawek, różniące się zakresem funkcji dodatkowych.

Frezarka bramowa ułatwi działanie naszej firmy

W dzisiejszych czasach należy mieć przy sobie zawsze narzędzia najwyższej jakości, takie, które będą nam służyły możliwie jak najdłużej. Jeśli mamy przedsiębiorstwo, będzie nam zależeć, żeby funkcjonowało najlepiej ze wszystkich. W związku z tym, jeśli zajmujemy się obróbką metali, powinniśmy zainwestować w najskuteczniejsze frezarki. Od tego w dużej mierze zależy przecież rozwój naszego przedsiębiorstwa.


Stron: 90 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19290 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >