Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Nowoczesne, ochronne buty do pracy na budowie i nie tylko

Trudne warunki pracy mogą znajdować się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ciągły ruch, różne rodzaje nawierzchni, w tym nierówna, mokra czy śliska, wahania temperatury powietrza. W takich warunkach pracownicy potrzebują nowoczesnego obuwia roboczego, które jest lekkie, giętkie, mocne, oddychające i komfortowe.

Nowe urządzenia pomiarowe już w Polsce. Poznaj markę Stabila

Precyzyjne urządzenia pomiarowe najwyższej jakości, 130 lat doświadczenia i wiele innowacyjnych rozwiązań na koncie – tym szczyci się znana, niemiecka firma. W tym roku obchodzi swój wielki jubileusz, w związku z którym przygotowała… prezenty.

Dalmierz laserowy - instrument na każdą kieszeń

Narzędzia do pomiaru ułatwiają życie wielu ludziom na całym świecie. Także tutaj, w Polsce, dzięki łatwej dostępności instrumentów pomiarowych, można w prosty sposób wykorzystać to narzędzie. Wbrew pozorom dalmierze laserowe sprawdzą się nie tylko na placu budowy, ale także w wielu innych miejscach.

Wiertarka rdzeniowa ze stopą elektromagnetyczną do wierceń w konstrukcjach metalowych

Kompaktowa elektromagnetyczna wiertarka rdzeniowa do wiercenia otworów o maksymalnej średnicy 35 mm, która jest wyposażona w pas zabezpieczający, zbiornik płynu chłodzącego i klucz imbusowy. Solidna i wytrzymała konstrukcja wraz z dużą mocą silnika gwarantują najwyższe parametry jakościowe stawiane tego rodzajom urządzeń, z kolei niska waga umożliwia łatwy transport. Uchwyt mocujący typu Weldon. Siła magnetyczna 9000 N. Moc wejściowa 1100 W. Waga 10 kg. Zakres wiercenia: 12-35 mm.

Czy wynajem urządzeń transportowych jest korzystny dla najmujących?

Przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej często sporym problemem jest zakup kosztownych urządzeń transportowych. W odpowiedzi na te trudności z nabyciem własnych urządzeń transportowych intensywnie rozwinęła się sfera wynajmu nowych oraz używanych urządzeń transportowych. Praktyka pokazuje, że tej postaci rozwiązanie jest bezpieczne i bardzo przydatne dla przedsiębiorców.

Jaką tokarkę do metalu wybrać? Sprawdź!

Tokarka do metalu to urządzenie, które trudno nazwać uniwersalnym. W zależności od rodzaju wybranej maszyny dysponować będziesz innymi możliwościami przy obróbce przedmiotów. Dlatego przy zakupie niezwykle istotne jest sprecyzowanie, jaki rodzaj obróbki i na jakich przedmiotach chcesz wykonywać.

Narzędzia niezbędne do pracy elektrykowi

Ci, którzy w pracy mają do czynienia z prądem, wiedzą, że tu nie ma miejsca na pomyłki. Żeby ich uniknąć, trzeba sięgać jedynie po te narzędzia, które gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa. Co o tym decyduje? Wiedza, spokój i odpowiednie narzędzia – tak wyposażony elektryk może podjąć się każdej pracy. O dwa pierwsze punkty z tego zestawu musi zadbać sam. A jakie instrumentarium zapewni mu bezpieczeństwo? Postanowiliśmy to precyzyjnie ustalić, korzystając z podpowiedzi eksperta.

Do jakich prac warto posiadać mikronarzędzia?

Często nie doceniamy ich, zanim nie sięgniemy po nie pierwszy raz i nie wypróbujemy. Wtedy okazuje się, jak szerokie możliwości oferują i w ilu pracach są w stanie nam pomóc. Precyzyjne naprawy, niepowtarzalne prezenty, modelarstwo czy obróbka materiałów. Małe urządzenia dają duże możliwości. Jak wykorzystać potencjał mikronarzędzi?

Podnośnik koszowy - dowiedz się więcej o maszynie dźwignicowej

Podnośnik koszowy to nazwa urządzenia dźwignicowego, które możemy zobaczyć przy wielu różnych pracach i usługach. Firmy oferujące usługi podnośnikowe zwykle dysponują kilkoma rodzajami podnośników z koszem osobowym, które są dobierane do zlecenia w zależności od środowiska pracy czy zadań, które mają do wykonania. Na końcu ramienia podnośnika mocowany jest wspomniany kosz osobowy lub specjalna platforma, z pokładu której pracownik może wykonywać swoje zadania zdecydowanie bezpieczniej i stabilniej.

Co robić, gdy w koparce awarii ulegnie siłownik hydrauliczny?

O tym, że koparka to niezawodna maszyna do robót ziemnych, wiedzą nawet mali chłopcy, którzy już w piaskownicy kopią nią dziury w ziemi. Rzeczywiście, zapotrzebowanie na usługi koparek, minikoparek, czy koparek gąsienicowych nieustannie wzrasta. W czasach intensywnego rozwoju infrastruktury, sprzęt, którego głównym celem jest oddzielenie urobku od gruntu a także przewóz materiałów sypkich, jest niezastąpiony. Firmy coraz częściej poszerzają swoje oferty o usługi związane z pracą koparek, a młodzi ludzie chętniej wykonują kursy na koparko- ładowarki. Niestety, nawet niezastąpione maszyny budowlane ulegają awarii. Chociaż koparki są źródłem pokaźnych dochodów, musimy być świadomi, że wymiana zepsutej części to niemały wydatek.


Stron: 88 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19003 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >