Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Wycinaj bezpiecznie. Zasady BHP obowiązujące przy pracy z maszynami CNC Wycinaj bezpiecznie

Użytkowanie maszyn przez pracowników w zakładzie przemysłowym wymaga w pierwszej kolejności sprawdzenia czy odpowiadają one standardom bezpieczeństwa. Pomocna w tym zakresie może być znajomość specjalistycznej wiedzy. Pozwoli ona na wprowadzenie odpowiednich, nowoczesnych rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo podczas pracy przy maszynach. Dodatkowo wyeliminują one zagrożenie dla życia i zdrowia pracowników. Odpowiednie rozporządzenia i przepisy prawne regulują pracę w zakładzie przemysłowym zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.

Kiedy warto kupić przecinarkę do glazury? Zobacz, jak działa to urządzenie

Przecinarka do glazury to urządzenie potrzebne przy układaniu płytek. Dzięki niej będziemy mogli przyciąć kafelki tak, aby idealnie pokryły wykańczaną powierzchnię. Poznaj różne rodzaje przecinarek do glazury, zobacz jak działają i wybierz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

Pilarka akumulatorowa Alligator

Nowa akumulatorowa pilarka Alligator 54V gwarantująca moc i wydajność narzędzia sieciowego. Ta niezwykle wydajna pilarka jest idealna do przecinania pustaków, betonu komórkowego, drewna i materiałów izolacyjnych. Pilarka Alligator posiada dwa wytrzymałe, przeciwbieżne brzeszczoty wykonane z grubszej stali, redukujące możliwość uginania się i zapewniające precyzyjne cięcie. Konstrukcja zacisku czołowego umożliwia przejście przez materiał. Większą trwałość zapewnia wytrzymała, aluminiowa obudowa, a zastosowany duży przełącznik gwarantuje większą kontrolę nad narzędziem.

Technologia 37.5® w ubraniach letnich dla fachowców

Przy wyborze odzieży roboczej na sezon letni częstym wyzwaniem jest znalezienie kompromisu pomiędzy wentylacją a ochroną. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy w warunkach wysokich temperatur, producenci wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane również m.in. przez firmy produkujące odzież sportową i outdoorową.

Wybór drabiny wielofunkcyjnej

Drabina wielofunkcyjna to sprzęt o wielu zaletach i właściwościach, które mogą znacznie wpłynąć na komfort naszej pracy. Nie zawsze jednak posiadamy wystarczającą wiedzę, aby trafnie ocenić, czy taki rodzaj drabiny będzie odpowiedni do naszych potrzeb, oraz czym się kierować przy jej wyborze. Lider w sprzedaży drabin najlepszej jakości, Alve, podpowiada, na co warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji.

Oryginalne i komfortowe ubrania robocze najnowszej generacji

Pytanie za milion, kategoria moda: świetnie wygląda, jeszcze lepiej leży, zapewnia swobodę ruchów i niespotykany komfort pracy. Co to może być? Odpowiedź jest zaskakująca: to odzież robocza z linii FlexiWork. Tak, robocza!

Jak chronić kolana podczas prac remontowo-budowlanych?

Prace budowlane wymagają częstego przebywania w pozycji klęczącej. Aby chronić stawy kolanowe i zapobiec szybkiemu zmęczeniu, marka Snickers Workwear wprowadziła wentylowane nakolanniki 9112 D3O® Lite™. Innowacyjne ochraniacze zapewniają doskonałe dopasowanie, amortyzację, a także komfort termiczny podczas układania parkietu, fugowania czy prac ogrodowych

Agregaty prądotwórcze - najważniejsze kryteria wyboru

Agregat prądotwórczy jest niezależnym źródłem zasilania różnego rodzaju odbiorników. Zależnie od modelu, mają szerokie zastosowanie m. in. w budownictwie, podczas prac remontowo-budowlanych, w warsztatach, zwłaszcza w tzw. warsztatach mobilnych i służą przede wszystkim do zasilania odpowiednich elektronarzędzi, np. szlifierek kątowych, wiertarek, pił, itp. Często, ze względu na warunki panujące na placu budowy, agregaty prądotwórcze zapewniają także oświetlenie.

Konserwacja układów hydraulicznych w maszynach budowlanych

Dobry stan techniczny i niska awaryjność układów hydraulicznych w maszynach budowlanych są uzależnione od wielu czynników. Istotne jest nie tylko regularne serwisowanie czy prawidłowe użytkowanie urządzeń i pojazdów, ale także dobór odpowiednich olejów hydraulicznych oraz ich terminowa wymiana.

Kilka zaleceń - jak dbać o elektronarzędzia, aby służyły nam wiele lat

Co zrobić, by wiertarka, wkrętarka, szlifierka działały latami? Nawet intensywnie użytkowane elektronarzędzia mogą pracować, jak nowe – kluczem do żywotności jest odpowiednia konserwacja. Wiertarki, szlifierki, młoty udarowe czy piły tarczowe – wybierając wysokiej klasy elektronarzędzia chcemy, by była to długoterminowa inwestycja. Wiele zależy od tego, jak ze sprzętem obchodzimy się na co dzień – ważną rolę odgrywa zachowanie czystości, dobór akcesoriów oraz to, czy wiemy jak go (nie) należy używać.


Stron: 79 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16669 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 420

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >