Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Niezbędny zestaw narzędzi w domowym majsterkowaniu

Co jakiś czas w domu pojawiają się usterki. Trzeba uzupełnić pęknięcia w ścianach, zamocować półkę, wymienić połamaną listwę progową albo naprawić wypadający kontakt. Sprawdźmy, jakie narzędzia warto zebrać, żeby sprawnie uporać się z drobnymi naprawami.

Maski spawalnicze – na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Maski spawalnicze to nakrycia głowy lub okładki, które są powszechnie stosowane w warsztatach w celu ochrony twarzy, oczu, szyi przed promieniowaniem ultrafioletowym i podczerwienią, oparzeniami i ciepłem. Jest to niezwykle ważny element stroju każdego spawacza, który nie tylko umożliwia komfortową pracę, ale również w rzeczywisty sposób wpływa na zdrowie użytkownika. Jak zatem kupić maskę spawalniczą, która będzie dla nas najlepsza? Na to pytanie odpowiedzą eksperci z Expondo.

Bezpieczne mocowanie drabiny na stałe do elewacji budynku

Drabiny mocowane na stałe do budynków spełniają dwie podstawowe role. Po pierwsze, umożliwiają uprawnionym osobom bezpieczne dostanie się na jego dach, w celu wykonania prac kontrolnych i konserwacyjnych zamontowanych tam urządzeń technicznych. Po drugie, pozwalają użytkownikom obiektów – tak mieszkalnych, jak i przemysłowych – bezpiecznie ewakuować się w sytuacji zagrożenia. Jak sama nazwa wskazuje, przymocowane raz do ściany zewnętrznej budynku, stają się jego integralną częścią. System mocowań musi być zatem tak skonstruowany, by z jednej strony skutecznie radził sobie z przewidywanymi obciążenia, z drugiej zaś nie wpływał negatywnie na bilans energetyczny obiektu i kondycję elewacji. Czy trudno jest spełnić te wymagania?

Jak dobrze i czym mieszać materiały budowlane?

Wysokiej klasy chemia budowlana i fatalny efekt końcowy - to możliwe, przy błędach popełnionych przy jej mieszaniu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by pracować efektywnie i oszczędnie.

Kiedy w gospodarstwie domowym przydaje się agregat prądotwórczy?

Dom rodzinny, zwłaszcza wolnostojący, wymaga od właścicieli perspektywicznego myślenia, ponieważ są jedynymi administratorami swoich posiadłości i to na nich spada cały ciężar dbania o bezpieczne, codzienne funkcjonowanie rodzinnego gniazda. Jednym z zagrożeń, które może zakłócić i wręcz utrudnić życie codzienne, jest brak prądu w gniazdkach. Wówczas nic w domu nie działa – ani lodówka, ani oświetlenie czy piec C.O. z elektroniką, ani system alarmowy a nawet brama wjazdowa. Sieć energetyczna może przestać prawidłowo działać z wielu powodów, np. ze względu na planowane przeglądy, naprawy i konserwację, jak i z nieplanowych przyczyn.

Odkurzacz do sprzątania w warsztacie - szybki i mocny

Najnowszy model odkurzacza warsztatowego do pracy na mokro i na sucho. Moc ssania 954 litry na minutę, zbiornik 7,5 litra oraz wąż długi na 2,4 metra z szeroką dyszą i końcówką do szczelin sprawiają, że sprzątanie miejsca pracy z suchych i mokrych zanieczyszczeń jest wygodne i szybkie!

Domowy niezbędnik fachowca – jakie elektronarzędzia warto kupić?

Elektronarzędzia to stały gość w Twoim domu, niezależnie od czy aktualnie jesteś w trakcie remontu generalnego, czy po prostu wykonujesz kosmetyczne poprawki. Są niezbędnym pomocnikiem, dzięki któremu usprawnisz wszelkie działania w domu. Przyszły nowe meble do skręcenia? Trzeba powiesić kilka obrazków na ścianie? Podpowiadamy, jakie elektronarzędzia warto mieć w swoim kąciku fachowca.

Wycinaj bezpiecznie. Zasady BHP obowiązujące przy pracy z maszynami CNC Wycinaj bezpiecznie

Użytkowanie maszyn przez pracowników w zakładzie przemysłowym wymaga w pierwszej kolejności sprawdzenia czy odpowiadają one standardom bezpieczeństwa. Pomocna w tym zakresie może być znajomość specjalistycznej wiedzy. Pozwoli ona na wprowadzenie odpowiednich, nowoczesnych rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo podczas pracy przy maszynach. Dodatkowo wyeliminują one zagrożenie dla życia i zdrowia pracowników. Odpowiednie rozporządzenia i przepisy prawne regulują pracę w zakładzie przemysłowym zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.

Kiedy warto kupić przecinarkę do glazury? Zobacz, jak działa to urządzenie

Przecinarka do glazury to urządzenie potrzebne przy układaniu płytek. Dzięki niej będziemy mogli przyciąć kafelki tak, aby idealnie pokryły wykańczaną powierzchnię. Poznaj różne rodzaje przecinarek do glazury, zobacz jak działają i wybierz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

Pilarka akumulatorowa Alligator

Nowa akumulatorowa pilarka Alligator 54V gwarantująca moc i wydajność narzędzia sieciowego. Ta niezwykle wydajna pilarka jest idealna do przecinania pustaków, betonu komórkowego, drewna i materiałów izolacyjnych. Pilarka Alligator posiada dwa wytrzymałe, przeciwbieżne brzeszczoty wykonane z grubszej stali, redukujące możliwość uginania się i zapewniające precyzyjne cięcie. Konstrukcja zacisku czołowego umożliwia przejście przez materiał. Większą trwałość zapewnia wytrzymała, aluminiowa obudowa, a zastosowany duży przełącznik gwarantuje większą kontrolę nad narzędziem.


Stron: 80 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17107 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >