Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Innowacyjne skanery C-thrue. Beton bez tajemnic

Profesjonalny skaner obiektów betonowych C-thrue to innowacyjne urządzenie przeznaczone do skanowania wszystkich struktur betonowych w wysokiej rozdzielczości. Wyprodukowany jest przez włoską firmę IDS GeoRadar, która podobnie jak szwajcarska firma Leica Geosystems należy do grupy Hexagon. Skaner ma kompaktowe wymiary (285 mm x 200 mm x 160 mm) i niską masę (2,4 kg), jest przy tym odporny na uderzenia i upadki. Urządzenie to doskonale sprawdza się na placach budowy, zwłaszcza w miejscach trudnodostępnych. Skaner C-thrue sprzedawany jest wraz z wytrzymałą walizką transportową oraz z listwami umożliwiającymi jego pozycjonowanie. Zastosowanie skanera C-thrue

Efektywne wiercenie w metalu

Wiertła to podstawowy element wyposażenia każdej skrzynki narzędziowej – zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Oferta rynkowa jest bardzo szeroka.

Serwis wózków widłowych - czym kierować się podczas wyboru?

Wybór serwisu wózków widłowych to poważna decyzja, która będzie rzutować na wiele sytuacji, w których Twoja firma będzie potrzebowała natychmiastowej pomocy lub profesjonalnego doradztwa. Dlatego warto wybrać serwis, który odpowie na Twoje potrzeby i zapewni Ci maksimum zadowolenia z podejścia do floty Twoich wózków widłowych.

Bity WHIRLPOWER. Jakość i trwałość dla profesjonalistów

Bity to podstawowe narzędzia, które służą do wkręcania i wykręcania śrub oraz wkrętów. Zbudowane są z dwóch elementów: grota oraz części zwanej napędem, która służy do montażu bita w elektronarzędziu. Dostępne są bity do wkręcania „miękkiego” oraz „twardego” (w zależności od specyfiki materiału), jak również bity uniwersalne. Kluczową kwestią przy wyborze bitów jest dopasowanie ich do rodzajów wkrętów oraz specyfiki prowadzonych prac.

Na co zwrócić uwagę wybierając bity?

Bit to inaczej grot - końcówka robocza, która służy do wkręcania i wykręcania i jest jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów podczas prowadzenia prac budowalnych czy remontowych. Mocowana jest w narzędziu ręcznym lub urządzeniu z napędem elektrycznym. Nazwa „bit” pochodzi z języka angielskiego - przyjęła się ona również w Polsce.

Skaner C-thrue. Bezpieczna praca w betonie

Skaner obiektów betonowych C-thrue włoskiej firmy IDS GeoRadar to przenośne urządzenie, które prześwietla struktury betonowe i identyfikuje pręty zbrojeniowe, puste przestrzenie i przewody elektryczne. Dodatkowo można za jego pomocą określić rozstaw i średnicę elementów konstrukcyjnych, a także głębokość ich położenia. Skaner C-thrue wizualizuje na dotykowym ekranie nie tylko pierwszą warstwę prętów zbrojeniowych, ale również precyzyjnie określa kolejne ich poziomy. Dzięki temu umożliwia uniknięcie kosztownych błędów podczas prowadzenia prac budowlanych.

Wiertnice i statywy

Wiertnice diamentowe służą do wiercenia otworów w zarówno w betonie, jak i innych materiałach. Ich kluczową zaletą jest ograniczenie wibracji i drgań, dzięki czemu nie naruszają struktury konstrukcji, w której pracują. Są przeznaczone do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro.

Jak wybrać solidne narzędzia do nitowania?

Technika nitowania jest jedną z najstarszych metod tworzenia stałych połączeń między co najmniej dwoma elementami. Kluczową kwestią jest korzystanie z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią trwałość i odpowiednie parametry połączenia.

Letnie spodnie robocze - szorty, piratki, rybaczki

Gdy żar leje się z nieba, każdy podmuch chłodnego powietrza jest na wagę złota. Producent profesjonalnej odzieży doskonale to rozumie, dlatego w swojej ofercie spodni roboczych posiada również spodnie krótkie oraz piratki. Jak wybrać idealne spodnie robocze na lato?

Pracownik widoczny to pracownik bezpieczny - wybór profesjonalnej odzieży odblaskowej

Widzialność pracownika ma kluczowy wpływ na jego bezpieczeństwo w miejscu pracy. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym – przy słabszej widoczności czy szybciej zapadającym zmroku. Aby zagwarantować najwyższy poziom ochrony Snickers Workwear, marka zaawansowanej odzieży dla profesjonalistów, wprowadza na rynek nową linię odblaskowych ubrań roboczych High-Vis o wysokiej funkcjonalności, zapewniającą wygodę i komfort pracy.


Stron: 102 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16557 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 370

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >