Elektronarzędzia, narzędzia budowlane – lista artykułów

Niezawodne wkręty do elementów drewnianych lub drewnopochodnych.

Profesjonalne wkręty Power-Fast pozwalają stworzyć wytrzymałe połączenia we wszystkich rodzajach drewna. Te specjalnie zaprojektowane wkręty sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach zarówno w suchej zabudowie, jak i na zewnątrz.

Piła pile nierówna – sprawdź, jaki rodzaj pilarki łańcuchowej powinieneś wybrać.

Przodkiem nowoczesnych pilarek łańcuchowych jest oczywiście piła – narzędzie znane już w starożytności. Wynalazek ten przypisywany jest Talosowi – bratankowi Dedala. Piła stanowi samodzielne narzędzie w postaci ząbkowanego ostrza służące do przerzynania materiałów twardych, na przykład drewna.

Specjalistyczne wkręty do drewna.

Globalny producent systemów zamocowań od ponad 60 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania premium do różnych zastosowań. Do tej grupy zalicza się także asortyment wkrętów do drewna i materiałów drewnopochodnych. Marka zaprezentowała właśnie nowy katalog z ich kompleksową ofertą.

Co kupić mężczyźnie, który lubi majstekować pod choinkę?

W sklepach powoli pojawiają się świąteczne akcenty, a my lada moment rozpoczniemy poszukiwania prezentów gwiazdkowych dla bliskich. Podpowiadamy, jaki upominek uszczęśliwi męża, partnera czy tatę. Linia elektronarzędzi wielofunkcyjnych, które przydadzą się do wielu prac w domu i ogrodzie. Wśród nowych modeli każdy znajdzie coś dla siebie!

Elektronarzędzia sprawdzone w akcji przez strażaków

Strażacy z dwóch małopolskich ośrodków Ochotniczej Straży Pożarnej - w Nawojowej Górze oraz Krzeszowicach – zostali wyposażeni w narzędzia z linii Bosch dla profesjonalistów. Strażacy używali wiertarko-wkrętarki akumulatorowej GSR 18-V-EC oraz szlifierki kątowej GWS 10,8-76 V-EC Professional. Funkcjonalność i niewielka waga tych narzędzi zagwarantowała sprawne przeprowadzenie akcji ratowniczych.

Jaki kołek rozporowy nadaje się do każdego rodzaju podłoża?

Kołek UX rozpiera się w materiałach pełnych i dopasowuje się kształtem w podłożach z pustymi przestrzeniami, tworząc stabilny supeł. Specjalna konstrukcja pozwala na zastosowanie kołka we wszystkich rodzajach materiałów budowlanych.

Top 10 najpopularniejszych maszyn budowlanych.

Budownictwo jest obecnie efektywniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Na placach budowy znajduje się coraz więcej maszyn budowlanych. Firmy budowlane mogą starać się o dofinansowania na nowy sprzęt lub wybrać używane maszyny budowlane. Te ostatnie cieszą się dużą popularnością ze względu na atrakcyjniejszą cenę i wciąż wysoką użyteczność. Jaki sprzęt można najczęściej spotkać na budowach?

Stół do pracy w garażu – zrób to sam – idealny prezent na Dzień Chłopaka

Podpowiadamy, jak samodzielnie stworzyć stół do majsterkowania. Może to być pomysł na prezent na Dzień Chłopaka, który na pewno ucieszy także każdego tatę czy dziadka. Co więcej, można też zrobić taki stół po prostu dla siebie!

Wielofunkcyjne narzędzia dla profesjonalistów z innowacyjnym system Starlock

Nowa oferta profesjonalnych narzędzi wielofunkcyjnych, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb: dostępne są trzy klasy wydajności i zróżnicowany osprzęt do wielu zastosowań. Innowacyjny system mocowania osprzętu Starlock z funkcją Snap-In umożliwia jego szybką i beznarzędziową wymianę.

Oświetlenie podczas prac remontowych, w ciemnych pomieszczeniach

Lampa robocza SKIL model 0320 zapewnia oświetlenie porównywalne do 100-watowej lampy halogenowej, zużywając jedynie 20 W energii. Długi przewód zasilający lampy gwarantuje wygodną pracę, a aluminiowa obudowa zwiększa trwałość tego modelu.


Stron: 78 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 23922 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >