Folie okienne - Powiększenie rodziny folii systemu Armorlite®Premium

Folie okienne - Powiększenie rodziny folii systemu Armorlite®Premium

Firma Warsfoll® rozszerzyła ofertę architektonicznych folii okiennych Armorlite®Premium o dwa nowe produkty w odcieniu antycznego srebra: ARGON 65SR i ARGON 50SR.

Nowe folie w ofercie Warsfoll® należące do rodziny Armorlite®Premium posiadają unikalny na rynku polskim system wybiórczej eliminacji spektrum światła. Zarówno ARGON 65SR i ARGON 55SR dzięki rozpylanym cząstkom srebra efektywnie zatrzymują ciepło słoneczne przy dużej jasności.

Główne zalety nowych folii Argon 50 i 65 SR:
  • doskonale odbijają ciepło jednocześnie przepuszczając ponad 60% światła,
  • posiadają odcień antycznego srebra,
  • niska absorpcja cieplna folii redukuje ryzyko pękania szyb, dzięki czemu folia mogą być stosowane na szybach zespolonych i przyciemnianych bez obawy o ich uszkodzenie

Dzięki zastosowanej technologii wybiórczego spektrum nowe folie  Armorlite®Premium przepuszczają  światło widzialne jednocześnie blokując ciepło słoneczne.

Folie stosowane w pomieszczeniach biurowych wpływają na zwiększenie komfortu pracy, ale przede wszystkim powodują zmniejszenie zużycia energii. Wszystko to pozwala na zwiększenie oszczędności i poprawę wydajności pracy w firmie.
Nowe folie okienne w ofercie Warsfoll® to ponadto znakomity efekt dekoracyjny. Chronią przed ciekawskimi spojrzeniami,  zabezpieczają przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz.  W lecie odbijają ciepło słoneczne na zewnątrz, zaś w zimie odbijają uciekające ciepło z powrotem do pomieszczenia. Zastosowanie folii pozwala również obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych w lecie i koszty ogrzewania w zimie.

Wszystkie folie serii Armorlite®Premium wyposażone są w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie, zapewniając długie lata trwałości. Posiadają 5-letnią gwarancję na niezmieniony wygląd i parametry techniczne.
Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Po co nam rynny? Liczba postów: 7 Grupa: Budowa i re... Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, że wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie systemów rynnowych to podstawa bezpiecznego i trwałego dachu. Odprowadzanie...
  • Brama garażowa z napędem Liczba postów: 240 Grupa: Budowa i re... Jak dla mnie jedną z najlepszych firm jest Polbram. Sam mam bramę ich produkcji i jest bardzo solidna i dobrze wykonana.
  • Beton towarowy Liczba postów: 38 Grupa: Firmy budow... Jak na razie to nikt panu w tym wątku nie pomógł.To naprawdę jest bardzo źle. __________________________________ _______________ tanie przeprowadzki Kraków
  • Budowa maszyn Liczba postów: 124 Grupa: Firmy budow... Są od tego firmy ___ http://www.linksor.com/search /rivernet
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 118 Grupa: Budowa i re... Myślę, że narzędzia z supermarketu nie są najlepszym rozwiązaniem. Ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Ja zamawiam urządzenia dynamometryczno-hydrauliczne....

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16319 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >