Folie okienne zewnętrzne na poliwęglan

Folie okienne zewnętrzne na poliwęglan

Firma Warsfoll wprowadza na rynek dwie nowe przeciwsłoneczne folie okienne zewnętrzne przeznaczone do stosowania na poliwęglanie. Czytaj dalej


Zupełnie nowa konstrukcja, skład chemiczny kleju oraz parametry wytrzymałościowe zapewniają doskonałe właściwości przeciwsłoneczne. W zależności od przeznaczenia w ofercie są dostępne dwa rodzaje folii: folia lustrzana lub matowa w kolorze Silver.
Dzięki nowym powłokom ochronnym folie te znakomicie nadają się do stosowania na dachach wykonanych z poliwęglanu. Nowe produkty firmy Warsfoll (www.warsfoll.com.pl) doskonale się uzupełniają. Umożliwiają zabezpieczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się dowolnego obiektu dzięki świetlikom wykonanym w technice poliwęglanowej.

Folie te posiadają 3 letnią gwarancję.

W ofercie firmy Warsfoll dostępne są:

 
1. Folia lustrzana Silver 20 exterior PC
Materiał o doskonałych parametrach słonecznych – redukcja nagrzewania o ok. 30%, zatrzymanie całkowitej energii słonecznej na poziomie 80%, blokada promieniowania UV, to kilka najważniejszych parametrów. Folia ta doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna ochrona przed nagrzewaniem się oraz możliwość przepuszczalności światła widzialnego przez poliwęglan z folią w sposób niezakłócony. Kolor Srebrny Silver gwarantuje elegancki wygląd przy każdym rodzaju elewacji.

2. Folia matowa Solar Block 05
Folia srebrna o bardzo dobrych parametrach słonecznych oraz wytrzymałościowych. Ze względu na swój matowy charakter polecana jest do obiektów, gdzie priorytetem nie jest przezierność świetlików lecz skuteczność zatrzymania promieniowania słonecznego. Filtr blokujący UV zwiększa trwałość obiektów narażonych na blaknięcie a znajdujących się w obszarze operacji promieni słonecznych.

 

Źródło: budnet.pl
Autor: Kostrzewa PR/budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >