Funkcjonalna łazienka

Funkcjonalna łazienka

Dobrze zaplanowana przestrzeń w łazience pozwala użytkownikom cieszyć się wygodą i oszczędzać czas podczas porannego rozgardiaszu. Sekretem uporządkowanego wnętrza są szafki łazienkowe – pojemne, funkcjonalne i w dobrym guście. Takie, które odpowiadają wymogom designu z najwyższej półki. Czytaj dalej

 

Produkty zaprojektowane przez włoskiego designera cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Antonio Citterio zawsze łączy dwa elementy w jednym przedmiocie: funkcjonalność i estetykę. Jego projekty są przemyślane, proste i wykończone ze smakiem. Taka jest też z seria mebli łazienkowych OVUM i EGO, które designer zaprojektował dla marki KOŁO.

 

Czytaj również: Minimalistyczna łazienka

 

 

Szafki OVUM i EGO łatwo organizują przestrzeń i są stylistycznie spójne z ceramiką łazienkową tych serii. Meble OVUM o kształcie klasycznych brył geometrycznych, nie są skromne i nie pozostają w cieniu. Dominują we wnętrzu i nadają mu oryginalny charakter. Prostota formy mebli EGO wprowadza bardziej dyskretny urok: smukła kreska i perfekcjonizm wykończenia pozostaje w pełnej zgodzie z najświeższymi trendami designu.

 

 

Obie serie dostępne są w ciepłym kolorze teak i w połyskliwej bieli. Szafka podumywalkowa wisząca ma łatwo przesuwające się drzwi, dające wygodny dostęp do całego wnętrza, a inne inne szafki mają równie wygodne szuflady wyposażone w mechanizm cichego domykania.

 

Czytaj również: Odpowiednia aranżacja łazienki

 

 

Umywalka owalna OVUM lub okrągła EGO może być ustawiona na specjalnym blacie lub dużej szafce wiszącej. Dzięki temu uzyskamy z prawej lub lewej strony powierzchnię do odkładania kosmetyków i przyborów toaletowych. Drugą propozycją jest kompletowanie szafek z umywalkami meblowymi – w tej opcji cały zestaw stanowi niemal jednolitą bryłę (umywalka w całości zakrywa blat). Umywalki tego typu są bardziej obszerne, a szafka pod nią bardzo pojemna. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są szerokie relingi na ręczniki, które mogą być zamontowane z prawej lub lewej strony szafek.

 

 

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Źródło: Toolbox Creative Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >