Gdzie kupić dobre okna? Dobieramy odpowiednie profile do naszych potrzeb

Gdzie kupić dobre okna? Dobieramy odpowiednie profile do naszych potrzeb

Jaki wybrać kolor, aby pasował do elewacji? Ile zaoszczędzimy na rachunkach za ogrzewanie po montażu? Przed takimi dylematami staje każdy nabywca nowego okna.

Działająca od kliku miesięcy platforma i jednocześnie ogólnopolska sieć sprzedaży okien – Polskieokna.pl oferuje profesjonalną poradę, dobór odpowiednich materiałów oraz fachowe wykonawstwo. Polskieokna.pl, ogólnopolska sieć sprzedaży okien została stworzona przede wszystkim z myślą o konsumentach. Jej celem jest podnoszenie jakość obsługi w punktach handlowych oferujących markowe wyroby stolarki budowlanej. Profesjonalne doradztwo klienci otrzymują w całej Polsce w ponad 200 salonach sprzedaży. Kupujący mają do wyboru różnorodne okna z oferty prawie 50 producentów, dzięki czemu sieć może zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby nabywców.

Polskieokna.pl realizują sprzedaż okien oraz oferują profesjonalną usługę poprzez sieć sprawnie działających i wzajemnie się uzupełniających punktów sprzedaży w całej Polsce. Polskieokna.pl to także platforma wiedzy na temat okien i szeroko pojętej branży stolarki okiennej. Tak zróżnicowana sieć sprzedaży oraz wiedza zaczerpnięta z portalu zapewnia kompleksową usługę. Eksperci z Polskich Okien służą swoją wiedzą i doświadczeniem. W ponad 200 salonach Polskich Okien działających na terenie całego kraju można nabyć usługę, zasięgnąć porady, a także otrzymać informację na temat usług montażowych i eksploatacji okien.

 „Pomysł na budowę ogólnopolskiej sieć sprzedaży okien zrzeszającej wielu producentów jest jeszcze młody. Jednak pamiętam początki tworzenia sieci PSB - skupiającej hurtownie materiałów budowlanych i głosy wielu sceptyków, którzy mówili – „To się nie uda!”. A jednak się udało i dzisiaj brand Polskich Składów Budowlanych jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych w tej branży. Korzystając z serwisu www.polskieokna.pl, klienci uzyskają wszechstronną informację na temat wielu aspektów budowy i doboru okien. Natomiast w wybranym przez siebie salonie sprzedaży, zrzeszonym w naszej sieci, spotkają się z profesjonalną poradą, zmawiając tym samym kompleksową usługę” – powiedział Karol Mosakowski, menadżer sieci sprzedaży Polskieokna.pl.

 

 

 

Źródło: Pegasus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >