Innowacyjne wkrętarko wiertarki

Innowacyjne wkrętarko wiertarki

Marka GRAPHITE wprowadziła na rynek cztery nowoczesne wiertarko – wkrętarki, które dzięki zaawansowanej budowie i dużej wydajności powinny zainteresować nawet najbardziej wymagających użytkowników elektronarzędzi.

 

Marka GRAPHITE zaprezentowała cztery nowe, dwubiegowe wiertarko – wkrętarki akumulatorowe o napięciu akumulatora 14.4V i 18V. Urządzenia dostępne są  w różnych zestawach. Do zestawów z wiertarko – wkrętarkami 58G116, 58G121 oraz 58G127 został dołączony dodatkowy akumulator, co umożliwia pracę bez przerw koniecznych na ładowanie.

 

 

Czytaj również: Ergonomiczny wózek widłowy

 

Naładowanie akumulatorów o pojemnościach 1.3 Ah i 1.5 Ah zajmuje od trzech do pięciu godzin, a przy użyciu szybkiej ładowarki, dołączonej do zestawu 58G127, zaledwie godzinę. Nowe wiertarko – wkrętarki cechuje duża wydajność. W pełni naładowane urządzenie o napięciu akumulatora 18V, jest w stanie wkręcić w drewnie sosnowym nawet 176 wkrętów o wymiarach 6x60mm. Żywotność baterii i oszczędność energii zapewnia funkcja rozłączenia procesu ładowania po naładowaniu lub przekroczeniu granicznej temperatury.

 

 

Elementy przekładni planetarnej nowych wiertarko – wkrętarek wykonane zostały z mocnej stali, co znacząco przedłuża ich żywotność. Elektronarzędzia wyposażono także w elektryczny hamulec wrzeciona, który zapewnia precyzję wkręcania i wykręcania.

 

Czytaj również: Narzędzia do płyt gipsowo-kartonowych

 

Gumowe nakładki antypoślizgowe na rękojeści oraz górnej części obudowy zdecydowanie poprawiają komfort pracy. Dużą wygodę zapewnia również precyzyjne wyważenie i ergonomiczny kształt urządzeń. Wbudowana dioda LED pozwala na dodatkowe podświetlenie obszaru roboczego. Na obudowie wkrętarek, nad akumulatorem jest umieszczony magnes do przytrzymywania drobnych elementów, takich jak bity czy wkręty. Nowe wiertarko – wkrętarki zapakowane są w poręczne walizki ułatwiające transport i przechowywanie zestawu. 

 

 

Źródło: Highlite PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nocleg dla pracowników Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... O jak miło !!! znam tą firmę od kwater https://kwaterysilesia.pl/kontakt/ i powiem wam, ze nieraz korzystałem z ich gościny i zawsze zarówno ja i moi pracownic...
  • Własna firma Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Prowadzicie własne firmy? ___ Gry zuma
  • wywóz odpadów budowlanych Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jaka firma z kontenerami oferuje wywóz odpadów budowlanych Lublin ? Szukam kogoś do współpracy od zaraz.
  • Blog budowlany Liczba postów: 10 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego szklarza, który wykona na przykład lustra łazienkowe na wymiar lub szklane półki to ja mogę polecić dobrego szklarza z Gdyni. F...
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 139 Grupa: Budowa i re... A gdzie szukać firm od zadań specjalnych ? bo ja ostatnio szukałem firmy, która oferuję taką usługę jak zrywanie asfaltu. Dobrze, że mam ogarniętego kolegę, któ...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >