Instalacje elektryczne i gazowe – lista artykułów

Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne źródło prądu

Sezon zimowy w naszej szerokości geograficznej bywa różny. Przez ostatnie lata odzwyczailiśmy się od tej prawdziwej zimy – mroźnej i śnieżnej, która jest radością dla miłośników sportów zimowych, ale jednocześnie może przysparzać wiele utrudnień w komunikacji pieszej i kołowej oraz w normalnym funkcjonowaniu życia rodzinnego w domach. Na właścicieli domów jednorodzinnych, którzy jednocześnie są jedynymi administratorami swoich posiadłości, spada cały ciężar dbania o bezpieczne funkcjonowanie rodzinnego gniazda, w tym zapewnienie stałego zasilania w energię elektryczną i odśnieżanie, przynajmniej ścieżki prowadzącej do domu, podjazdu i chodnika przylegającego do nieruchomości.

Gniazdka, kontakty elektryczne i włączniki światła - jakie wybrać do wnętrz w nowoczesnym stylu?

Geometryczne kształty, kontrastowe kolory i aranżacyjna oszczędność to trzy wyznaczniki, które można uznać za podstawę nowocześnie urządzonego wnętrza. Styl nowoczesny, za sprawą odpowiednio dobranych mebli, dodatków i użytkowych elementów wyposażenia, w umiejętny sposób łączy wysoką estetykę z maksymalną funkcjonalnością. Jaką rolę w realizacji obu tych celów ogrywa modułowy osprzęt elektryczny? Kwestię tę wyjaśnia ekspert.

Przydomowe zbiorniki na gaz LPG – nieograniczone możliwości i niska cena.

Gaz LPG stosowany jest obecnie powszechnie w segmencie biznesowym, ale nie tylko. Coraz częściej używany jest także przez konsumentów indywidualnych. To wszechstronne paliwo, które będzie dobrym wyborem do nowoczesnego, oszczędnego i ekologicznego domu.

Kolorowe gniazda i włączniki

Remont nie zawsze musi się wiązać z wysokimi nakładami finansowymi, czasem wystarczy zmienić kilka detali by efektownie odświeżyć mieszkanie.

Przydomowa instalacja gazu płynnego – z jakich elementów się składa?

Dzięki instalacji gazu płynnego gospodarstwo domowe może mieć dostęp do gazu nawet tam, gdzie nie ma zasięgu sieć gazowa. Podstawowym elementem takiej instalacji jest zbiornik, który należy umieścić w pobliżu budynków mieszkalnych. Jeśli uważamy, że jego widok zepsuje nam koncepcję przydomowej przestrzeni, możliwe jest zainstalowanie go pod ziemią.

Przestarzała instalacja elektryczna to twój problem?

Instalacja elektryczna, która ma ponad 30 lat to instalacja przestarzała i jako taka powinna zostać zmodernizowana. Instalacja elektryczna się starzeje, tak jak każda instalacja w domu, powinna przechodzić regularne kontrole i serwisy. Wszak od jej sprawności zależy nasze bezpieczeństwo.

Gniazda bryzgoszczelne

Osprzęt elektryczny należy do tych elementów wyposażenia domu, które muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Kwestia ta ma szczególne znaczenie w pomieszczeniach o podniesionej wilgotności powietrza, ponieważ – jak powszechnie wiadomo – prąd i woda nie powinny mieć ze sobą styczności.

Ochrona elementów elektrycznych

Choć jesienna aura może nie zachęcać do aktywności w przydomowym otoczeniu, listopad to ostatni moment na uporządkowanie ogrodu i przegląd techniczny zewnętrznych konstrukcji oraz instalacji.

Ciepły prysznic na dotknięcie

Samozamykająca armatura prysznicowa to praktyczne rozwiązanie wszędzie, gdzie z łazienki korzysta na co dzień wiele osób. Jest estetyczna, łatwa w obsłudze i trwała.

Ochrona przewodu izolacyjnego

Prawidłowe działanie instalacji elektrycznej przekłada się na bezpieczeństwo samych użytkowników. Aby instalacja była w pełni sprawna, żyły przewodzące muszą być od siebie odizolowane. Zapewniają to odpowiednie powłoki izolacyjne, nanoszone zarówno na żyły, jak i cały przewód elektryczny. Ich trwałość ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i życia użytkowników instalacji.


Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 23739 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 434

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >