Malowanie mieszkania: pędzel Goose Neck marki Richard

Malowanie mieszkania: pędzel Goose Neck marki Richard

Dzięki elastycznej rękojeści narzędzie można wykręcać w dowolnym kierunku i malować trudno dostępne miejsca.

Gdy wybieramy prezenty pod choinkę chcemy pozytywnie zaskoczyć naszych najbliższych, a zarazem mamy nadzieję, że nasze podarunki będą oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Zadanie staje się tym trudniejsze, gdy obdarowanym ma być doświadczony majsterkowicz. Jego skrzynka narzędziowa wypełniona jest różnego rodzaju narzędziami i istnieje uzasadnione ryzyko, że kupimy kolejny w kolekcji młotek, piłę lub sekator. Mamy dwie możliwości. Po pierwsze zapytać co chciałby dostać, ale wówczas czar niespodzianki pryśnie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zakup Goose Neck – pędzla do zadań specjalnych marki Richard, który z pewnością zaskoczy każdego majsterkowicza i zajmie honorowe miejsce wśród ulubionych narzędzi.

 

 

Pędzel Goose Neck (tłum. gęsia szyja) swoją nazwę zawdzięcza elastycznemu przegubowi znajdującemu się pomiędzy rękojeścią, a włosiem narzędzia. Długi (ok. 15 cm) i giętki odcinek pędzla pozwala na jego swobodne modelowanie w zależności od kształtu malowanych powierzchni. Dzięki temu możliwe jest odnowienie miejsc lub elementów do których nie mamy dostępu przy użyciu tradycyjnych narzędzi malarskich. Pędzel Goose Neck szczególnie sprawdzi się podczas malowania przestrzeni za kaloryferami, czy rurami. Ze względu na swoją długość (39 cm) będzie przydatny również przy malowaniu wyższych partii ścian i powierzchni nad szafkami kuchennymi.
Pędzel marki Richard jest ergonomiczny i bardzo wygodny w użytkowaniu. Rękojeść wykonana została z lekkiego plastiku, miejscowo powlekanego antypoślizgową gumą. Dzięki temu narzędzie jest stosunkowo lekkie (285 g), a przy tym zapewnia użytkownikowi pewny chwyt. Włosie o długości 7,5 cm i szerokości 6,4 cm wykonane zostało z delikatnych włókien poliestrowych i nylonowych, które gwarantują dokładność malowania nawet lekko nierównych powierzchni. W rękojeści zaprojektowany został specjalny otwór, w który wkręcić można kij malarski. Rozwiązanie to będzie szczególnie pomocne przy malowaniu narożników ścian i sufitów.

Pędzel Goose Neck
•    waga: 285 g
•    długość: 39 cm
•    producent: Richard
•    dystrybutor: B.M. Polska

 

Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >