Nowe umywalki  łazienkowe ART od ROCA

Nowe umywalki łazienkowe ART od ROCA

Piękno, elegancja, szlachetna forma, innowacja i technologia – to wszystko znamy już z kolekcji ROCA. Czytaj dalej

ROCA nie od dziś wyznacza kierunki we wzornictwie produktów łazienkowych. Druga połowa 2008 roku zapowiada się wyjątkowo interesująco. Producent po raz kolejny stawia na odważny, minimalistyczny, intrygujący i jak zwykle funkcjonalny design.
Nowe w kolekcji ROCA umywalki ART to perfekcja detalu, która w każdej łazience stanie się centralnym elementem dekoracyjnym. Zawdzięczamy ją Joan Gasparowi. Ten barceloński projektant, wielokrotnie nagradzany za swoje oryginalne projekty, tworzy ceramikę łazienkową, oświetlenie, meble, kominki, a także szereg drobniejszych przedmiotów użytkowych. Inspiracji szuka wokół siebie. Według niego nawet ulica może stać się cennym natchnieniem. Dlatego każdy jego projekt to subtelny wyraz uznania dla współczesnego świata. Niezwykły talent Joan Gaspara doceniono w koncernie ROCA, a współpraca zaowocowała nowoczesną, innowacyjną, oryginalną i niezwykle funkcjonalną kolekcją umywalek ART.
ART to dwie umywalki nablatowe, intrygujące niebanalnym kształtem i doskonale wpisujące się w najmodniejszy obecnie styl trendy. Większa o rozmiarze 60x38 cm ma kształt wydłużonego owalu i przypomina zgrabną wanienkę. Mniejsza to idealne koło o średnicy 44 cm. Zaokrąglone ścianki oraz  pogrubione i zagięte do środka krawędzie nadają umywalkom wyjątkowo lekkiej i subtelnej formy. Jednocześnie takie rozwiązanie zdaje także egzamin praktyczny. Dzięki niemu, nawet mocny strumień wody nigdy nie wypłynie poza obrys umywalki.
Umywalki ART są stawiane na blat, co daje nam nieograniczone możliwości ich aranżacji w łazience. Najprostszym rozwiązaniem jest, gdy blatem staje się szafka podumywalkowa, ale może być on wykonany z dowolnego materiału np. szkła hartowanego, szlachetnego drewna, marmuru, stali, płytek ceramicznych, czy konglomeratu. Połączenie z konkretnym tworzywem nadaje umywalce, a co za tym idzie całej łazience, odmiennego i oryginalnego charakteru.
Nowe umywalki doskonale komponują się z nowoczesnymi seriami baterii ROCA tj. ESMAI,  THESIS, KENDO, MOAI, czy TOUCH, tworząc z nimi jednolitą stylistycznie, oryginalną kompozycję.  
Źródło: PO PROSTU PR/BLACK & WHITE PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 389 Grupa: Porady i op... Nie wszyscy mają na to czas i chęci a mieszkać ładnie lubią. Poza tym dobry architekt nie zaprojektuje wnętrza z katalogu, tylko takie według preferencji właści...
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 780 Grupa: Porady i op... A możecie coś polecić do 1000 zł?
  • Sauna Liczba postów: 115 Grupa: Ciekawe pom... Dokładnie - taka sauna to prawdziwy raj dla wszystkich domowników, bo i mężczyźni szaleją za sauną. Mój zreszta zbudowaną nasza ogrodową sam, z pomoca szwagra.....
  • Co wybrać: żaluzje czy rolety? Liczba postów: 65 Grupa: Wnętrza O to szczecinska firma. Szczerze mówiąć, nigdy o niej nie słyszałem. Ja akurat zamawiałaem z dosyć znanego sklepu Lestore. Na oknie wisi w moim salonie roleta....
  • Pranie kanapy? Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... Ja też miałem praną sofę. Wygląda teraz o wiele lepiej.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16718 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >