Nowoczesne malowanie. Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy HV-3000 marki Earlex

Nowoczesne malowanie. Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy HV-3000 marki Earlex

Pokrywanie farbą dużych powierzchni to praca, przy której używanie pędzla i wałka jest czasochłonne, mało wydajne i męczące. Czytaj dalej

Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym jest nowoczesną i bardzo wydajną metodą nanoszenia farby. Jest niezastąpione przy malowaniu dużych powierzchni: ścian, sufitów, konstrukcji, elewacji, itp. Metoda ta jest doskonała do natrysku farb, emalii, lakierów, czy bejc.

Proma Polska oferuje Agregat natryskowy HV-3000 zasilany z sieci 230V, w którym zastosowano system HVLP, działający w oparciu o zasadę dużej wydajności powietrza przy niskim ciśnieniu. Przewagą tego systemu nad pistoletami z elektryczno-pneumatyczną pompą jest możliwość stosowania farb o większej lepkości. Prawidłowy stopień lepkości farby można sprawdzić załączonym wiskozymetrem. Pomiar taki eliminuje błędy w sztuce i zapewnia lepszą jakość powłoki na malowanej powierzchni.
Agregat HV-3000 marki Earlex posiada regulowany kształt strumienia powietrza oraz ilości podawanej farby, dzięki czemu podczas malowania możemy uzyskać gładką i równomierną powierzchnię. Malowanie natryskowe produktem firmy Proma zapewnia bardzo wysoką wydajność – do 4 metrów kwadratowych na minutę. Dolny zbiornik na farbę ma pojemność 0.9 litra, a niska waga urządzenia sprawia, że praca nim nie jest męcząca.
O wszechstronności Agregatu świadczy możliwość stosowania farb olejno-żywicznych, bitumicznych, chlorokauczukowych, epoksydowych, akrylowych i wielu innych. Agregat natryskowy HV-3000 świetnie nadaje się do lakierowania powierzchni stalowych, mebli, budowli ogrodowych, małych przedmiotów rękodzielniczych a nawet karoserii samochodowych.

 

 Dane techniczne  
 Moc przyłączeniowa 725W / 230V
 Pojemność naczynia   0.9 l
 Długość węża  2.5 m
 Długość przewodu zasilającego  1.75 m
 Masa  4.8 kg
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >