Okna uchylno-obrotowe - PPP preSelect FAKRO

Okna uchylno-obrotowe - PPP preSelect FAKRO

PPP preSelect to nowe okno aluminiowo-tworzywowe otwierane w sposób uchylny i obrotowy

Przeznaczone do pomieszczeń na poddaszu, w których okresowo panuje podwyższony poziom wilgoci np. kuchnie, łazienki, pensjonaty czy biura.
Okno PPP preSelect wykonane jest z wielokomorowych profili PVC, w kolorze białym, które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne, a konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Tworzywo, z którego okno jest wykonane nie pochłania wilgoci.
PPP preSelect  to okno uchylno-obrotowe posiadające dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła. Funkcja uchylna pozwala na pozostawienie skrzydła w dowolnym położeniu w zakresie od 0° do 35°, co umożliwia swobodne podejście do otwartego okna oraz zapewnia nieograniczony widok na zewnątrz. Funkcja obrotowa przeznaczona jest m. in. do mycia zewnętrznej strony szyby.

Zamontowany w oknie PPP preSelect wydajny nawiewnik V35 zapewnia napływ świeżego powietrza do pomieszczenia przy szczelnie zamkniętym oknie.

Okno aluminiowo tworzywowe PPP wyposażone jest w szybę termoizolacyjną z ciepłą ramka dystansową TGI. Jest to pakiet jednokomorowy 4H-16-4T z zewnętrzną szybą hartowaną i wewnętrzną ze szkła niskoemisyjnego o współczynniku przenikania ciepła Uszyby=1,0[W/m2K] wg EN 674.

Źródło: FAKRO sp. z o.o / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17208 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >