Podłogi winylowe

Podłogi winylowe

Współczesne trendy coraz częściej pozytywnie nas zaskakują i nie chodzi tu tylko o wzory w wystroju wnętrz, ale również o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Czytaj dalej

 

Trwałe niczym kamień 

Podłogi winylowe Laguna Wood i Laguna Stars firmy Windmöller to produkty zaprojektowane z myślą o osobach ceniących jakość, wygodę użytkowania i trwałość w nowoczesnym wydaniu. Tym, co zdecydowanie wyróżnia je na tle pozostałych paneli podłogowych jest ich budowa. Te 5 mm podłogi przypominające formą tradycyjne panele dodatkowo pokryte zostały wzmocnioną poliuretanem winylową warstwą użytkową o grubości 0,3 mm, która zapewnia im doskonałą odporność na zarysowania i ścieranie. Dowodem jest wysoka klasa użyteczności, która wynosi odpowiednio 23 dla pomieszczeń mieszkalnych oraz 31 dla wnętrz przeznaczonych do użytku publicznego.

 

Z powodzeniem można więc wykorzystywać je w mocno eksploatowanych wnętrzach domu, jak kuchnia czy korytarz lub też hotelowych pokojach, biurach, bez obaw, że podłoga straci swój blask i koloryt. Są one również odporne na zaplamienia i wodę, dlatego też utrzymanie mieszkania w nieskazitelnej czystości nie będzie stanowiło problemu, nawet w przypadku takich miejsc jak kuchnia czy łazienka. Oprócz ważnych zalet technicznych, elastyczna winylowa powierzchnia zapewnia ciepło i komfort, nawet jeśli stajemy na niej bosymi stopami, a dodatkowo w połączeniu z wyczuwalną strukturą powierzchni daje nadzwyczaj przyjemny i realistyczny efekt.

 

Czytaj również: Oblicze dębowych podłóg

Aspekt ten nabiera szczególnego znaczenia zwłaszcza tam, gdzie nie można pozwolić sobie na zastosowanie ogrzewania podłogowego, a w szczególności zależy nam, by zachować ciepło pod stopami. Ważną zaletą nowych podłóg winylowych Laguna Wood oraz Laguna Stars firmy Windmöller jest również bezklejowy system CONNECT, który pozwala na łatwy, szybki i czysty montaż. Dzięki temu solidna i ciepła podłoga powstanie w okna mgnieniu. 

 

Podłogowa laguna

Laguna Wood oraz Laguna Stars firmy Windmöller  to wyjątkowe podłogi winylowe zaprojektowane nie tylko z troską o najwyższą jakość, trwałość i wygodę użytkowania, ale także o niezwykły efekt wizualny. Już sama nazwa kolekcji nasuwa na myśl magiczny, morski krajobraz, a bogactwo dekorów, wiernie oddających naturalne materiały, pozwala stworzyć namiastkę raju w domowym zaciszu. Kolekcja Laguna Wood o wymiarach 1212 x 185 mm dostępna jest w 12 drewnianych dekorach  i wyczuwalnej strukturze powierzchni doskonale imitującej wygląd prawdziwych desek.

 

Czytaj również: Oblicze dębowych podłóg

 

W palecie wzorów znajduje się zarówno szeroki wybór gatunków drewna – dąb, wiśnia, buk, klon, orzech czy sosna, jak i odcieni – od jasnych, bielonych propozycji, przez klasyczne barwy, po ciemne i mocne brązy. Laguna Stars to z kolei nieco bardziej awangardowa propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom kamiennej posadzki i domowego ciepła. Winyl o wymiarach 600 x 312 mm w 6 kamiennych dekorach – jasnych (Kamień Alaska, Polarny Trawertyn, Pustynny Trawertyn) oraz ciemnych (Srebrny Kamień, Mocca Navajo, Ciemny Kamień) stanowi ciepłą i przyjemną alternatywę dla tradycyjnych, kamiennych lub ceramicznych płytek.

 

 

Dzięki wyczuwalnej strukturze prawdziwego kamienia  oraz czterostronnej V-fudze podłoga wygląda nadzwyczaj realnie, zachowując przy tym wszystkie walory winylu, a przede wszystkim komfort dotyku. Linie Laguna Wood oraz Laguna Stars to sposób na nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru. Mocne, trwałe i solidne, a przy tym ciepłe, komfortowe i delikatne w dotyku. Kolekcje podłóg winylowych Laguna Wood oraz Laguna Stars firmy Windmöller łączą wszystkie te cechy, stanowiąc rozwiązanie, które otwiera na rynku podłóg zupełnie nowy  wymiar. 

 

Źródło: Fly PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >